Piotr  Dołączył: 24 Kwi 2006
[Piotr] Petra
Kilka fotek z Petry w Jordani, pierwsze trzy Pentax *ist DS z Tamron SP AF 24-135mm f/3.5-5.6 ostatnie dwie Pentax *ist DS z Pentax smc P-DA 12-24mm f/4 ED AL [IF]











Jeśli ktoś będzie w Sharm El Sheikh to polecam wypad do Petry - warto.

Petra in Jordan Photo Gallery by Piotr Sobolewski at pbase.com
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Kolego Piotr, wyprawa w przedstawione miejsce jest jednym z moich marzeń. Mogę Cię oficjalnie hejtować. Piękne!
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Aj hejt ju tuu! Niesamowite miejsce...
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
ta 12-24 fajnie perspektywe oddaje. Wogole bardzo piekne miejsce.

Niedaleko od Polski na Krymie jest podobne miejsce. Na pewnej wyzynie, nazwy, ktorej juz nie pamietam, jest miasteczko sprzed tysiecy lat wydrazone w kamieniach i skalach. Naprawde pieknie to wyglada, znajduja sie tam swiatynie do ktorych do dnia dzisiejszego przychodzi miejscowa ludnosc i sklada ofiary z zywnosci i zapala swieczki. Mam fotki z tego miasteczka, szkoda tylko, ze na kliszy, bo bym cos wkleil. ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Piotrze, jak zwykle miło się ogląda.

Te zdjęcia przypominają mi nieco miejsce, gdzie muszę się wybrać, póki jestem po tej stronie oceanu.

http://www.antelopecanyon.com/



 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski, - taaaaak to jest moje najwieksze marzenie...byc tam z chuda i wygimnastykowana modelka.....
Ale kasa potrzebna na taki wypad jest kompletnie poza moim zasiegiem....
zdjecia ktore dotad widzialem (nawet jak ktos z modelka chyba tam pojechal to byly cos ala playboy kurde CKM czy cus....)chyba ze jakis fot nie widzialem ?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
Jarek Dabrowski, - taaaaak to jest moje najwieksze marzenie...byc tam z chuda i wygimnastykowana modelka.....
Ale kasa potrzebna na taki wypad jest kompletnie poza moim zasiegiem....
Spróbujmy znaleźć kompromis.
Wyślij mi modelkę.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
wspaniałe miejsce... udało się zatrzymać na zdjęciach jego klimat
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Spróbujmy znaleźć kompromis.
Wyślij mi modelkę.


niech sam przyjedzie, modelke na miejscu znajdziecie :-P
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Indiana Jones - najpierw grałam w przygodówkę, a dopiero później widziałam film.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Spróbujmy znaleźć kompromis.
Wyślij mi modelkę.
już się pakuję :mrgreen: czy będziesz w stanie odebrać mnie z lotniska w ciągu 24h? Wiesz, zwierzaki w klatkach potrafią być nieznośne! ;-)
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
tref napisał/a:
już się pakuję czy będziesz w stanie odebrać mnie z lotniska w ciągu 24h? Wiesz, zwierzaki w klatkach potrafią być nieznośne!


za duzo filmow sie naogladales :-P
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
tref napisał/a:
Wiesz, zwierzaki w klatkach potrafią być nieznośne!
Nie wiedziałem. Dawno już nie byłem na żadnej dyskotece.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Piotr napisał/a:
Kilka fotek z Petry w Jordani

Jak oglądam takie miejsca, dech mi zapiera. Jeszcze pomyśl, że w latach świetności budowli, u nas żubry z turami rządziły. Druga sprawa, to przyroda - tak róznorodna.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Piotr, ale mi szczena opadła, świetne miejsca, świetne fotki, szkoda tylko że ta Petra nie jest pod Warszawą :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach