Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Industriada 2012
Program znajdziecie tutaj: http://www.industriada.pl/
Ja prawdopodobnie wybiorę się do Bytomia na przejazd wąskotorówką. A potem się zobaczy ;-) Ogólnie imprezę polecam - byłem w zeszłym roku (w Bytomiu właśnie) i było bardzo pozytywnie.
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Ja tez byłem w zeszłym roku.Zwiedzałem między innymi hutę szkła w Zawierciu, fabrykę zapałek w Częstochowie a wieczór spędziłem na Nikiszowcu.W tym roku Nikiszowiec, Giszowiec a potem się zobaczy(kolejność może być inna).
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja planuję coś jutro uszczknąć. Ale marszruty nie znam.
 

romeck  Dołączył: 18 Lut 2011
Re: Industriada 2012
Enzo napisał/a:

Ja prawdopodobnie wybiorę się do Bytomia na przejazd wąskotorówką.


Wąskotorówkę jeżdżę co roku
(poza industriadą, kursuje w wakacje)
Polacam na skołowane newry - jedzie tak wolno i leniwie, że można w trakcie wysiąść , zerważ trochę jabłek, i wskoczyć spowrotem..:)


Industriada od swojej własnej wycieczki w dowolnym innym terminie różni się tym, że teraz jeździ dedykowany awtobus i nie trzeba się martwić o parkowanie czy wogóle odpocząć od jazdy samochodem.

Polecam np do Tarnowskich Gór do sztolni Czarnego Pstrąga czy muzeum górnictwa poza sezonem wycieczek.
Bo w sezonie na "Szczęść Boże" przewodnika Polacy odpowiadają "Bóg zapłać" i z żoną mamy nieała polewkę....
 

ZETES  Dołączył: 11 Lis 2011
Ktoś się orientuje, czy w kopalni srebra, albo sztolni Czarnego Pstrąga można robić zdjęcia, ewentualnie ile taka przyjemność kosztuje?
 

romeck  Dołączył: 18 Lut 2011
ZETES napisał/a:
Ktoś się orientuje, czy w kopalni srebra, albo sztolni Czarnego Pstrąga można robić zdjęcia, ewentualnie ile taka przyjemność kosztuje?

Tutaj na pewno będą wiedzieć :)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
ZETES napisał/a:
sztolni Czarnego Pstrąga

W sztolni można ;-)
 

ZETES  Dołączył: 11 Lis 2011
Dzięki. Lepiej późno niż wcale :-).
"Na szczęście" zwiedzanie kopalni musiałem odłożyć na inny termin, bo nie załapałbym się na inne atrakcje, jak na przykład przejazd spóźnioną kolejką wąskotorową, po nie przygotowanym do tego celu torowisku :->.
Ale i tak było fajnie :-).

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach