Najbardziej podoba mi się zdjęcie nr:
1
33% Complete
6 (33%)
2
27% Complete
5 (27%)
3
0% Complete
0 (0%)
4
0% Complete
0 (0%)
5
0% Complete
0 (0%)
6
27% Complete
5 (27%)
7
11% Complete
2 (11%)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
1Maja -fotorelacja
Zachęcony piękną mroźną pogodą [nawet śnieg dziś padał, ale na szczęście później] wybrałem się poćwiczyć na miasto. Wyniki możecie ocenić sami [niestety, portrety zobaczycie pewnie za jakiś czas, na razie magazynuję sobie taki dział w otchłani katalogu o tej samej nazwie] :lol:
Ogólnie rzecz ujmując [bez obrazy!] - te gorsze fotki z dnia dzisiejszego umieszczam poniżej. Lepsze też będzie można zobaczyć [mam nadzieję, że niedługo]. Jakieś komenty? Możecie się wyżyć :-D
Na dole przebieg zajść.


Zdjęcie 1 Kombatant? Pracuś? Dziwak?



Zdjęcie 2 Anonimowy marsz lewicy



Zdjęcie 3 Liga rządzi, Liga radzi, Liga nigdy Was nie zdradzi - gazeciarz



Zdjęcie 4 TVN - z widzami nie dzieli ich nic :mrgreen: , no prawie nic



Zdjęcie 5 Wejście lajf - są dyskutanci, jest zabawa



Zdjęcie 6 Fotoreporter. Sprzęt jest mniej ważny, liczy się technika.



Zdjęcie 7 Pochód..........................................................no i poszli



___________________________________________________________________________
Relacja: Marsze podobno były 4. Fotografowałem dwa z nich [z racji zbieżności miejsca i czasu]. Pierwszy liczył może 50 osób :shock: Nieśli dużo czerwonych flag [co ciekawe wiele z sierpem i młotem]. Drugi liczył może z 300 uczestników [ale w tym była orkiestra]. Ogólnie mówiąc masa policji, masa fotoreproterów, kilka ekip TV, mało zainteresowanych czynnym udziałem w pochodzie. Przekrój: od młodzieży do staruszków + kilku dziwaków. Dużo szumu wokół małego wydarzenia. [Nie wiem jak było pod Sejmem, bo się zmyłem nad Zegrze].

 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
tego dziadziusia z pierwszego widziałem w tv na jakiejs relacji z pochodu.

ps. jaka puszka robione bo całkiem fajne wyszły niektore zdjecia
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Zdjecie 4 i 5 czym to bylo robione, tzn jakim szklem?
 

bosmanzbryzy  Dołączył: 25 Cze 2006
eee, nie ma ankiety :-P myslalem ze bedzie mozna zaglosowac ;-)
ja swieto pracy uczcilem dzis... praca :-(
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Zdjęcia z DSa.
4 - wykadrowałem, bo przy prezentacji 700px traciło wiele [dziennikarz znikał gdzieś w tle]. Szeroki plan na powiększenie się nadaje, tu było brzydko. Pozostałe to pełne kadry.
5 - Robione Zenitarem [nr 1, 4, 5, 7] [musiałem oddać DA 10-17 :evil: ]

Poza tym podpinałem M50/1.7 i pracowałem na f1.7, f2 [zdj. 2, 3, 6] oraz M135/3.5 przymknięte do f4 [nie ma tu z niego nic]

[ Dodano: 2007-05-01, 19:36 ]
bosmanzbryzy napisał/a:
eee, nie ma ankiety :-P myslalem ze bedzie mozna zaglosowac ;-)
proszę bardzo, 2 dni na głosowanie. Można komentować.

 

bosmanzbryzy  Dołączył: 25 Cze 2006
tref, o dzieki :-) od razu mi lepiej, to teraz musze sie zastanowic a tak to ogladam tylko nie wazac :-D
OT a jak bylo na zegrzu?

[ Komentarz dodany przez: tref: 2007-05-01, 19:52 ]
Jak to jak? Frytki, wiatr i woda :!: Aparatu nie wyjąłem, bo zdjęć motorówek, żaglówek i surferów mam po uszy [z pozycji obserwatora rzecz jasna]. Popatrzyłem, wiatru we włosy nałapałem i udałem się do Ikei :lol:
tref
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
tref napisał/a:
[musiałem oddać DA 10-17 :evil: ]


Ja juz nie musze pozyczac ;)

A w 6 kompozycja przemyslana czy przypadkowa?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
milo, portrety robią myśląc. Zanim zrobiłem zdjęcie przeszedłem 30 metrów jego tempem :mrgreen: też mi się podoba
Mam jeszcze jedno dobre - dziadek o lasce idzie równolegle z pochodem, lecz nie po ulicy a po chodniku. Ma na sobie granatowy garnitur, a w tle idą ludzie w transparentem, na którym niebieskimi literami wypisano: chcemy iść pracować...
Są także niebieskie baloniki.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

no to sobie teraz zdjęcie wyobraźcie - może będzie to temat ZOZ? :mrgreen: nie, za trudny do realizacji, więc nie [i mało rozwojowy - taki odtwórczy, za dużo określonych parametrów]
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
tref napisał/a:
też mi się podoba


ale mi srednio :P

tref napisał/a:
dziadek o lasce idzie równolegle z pochodem, lecz nie po ulicy a po chodniku. Ma na sobie granatowy garnitur, a w tle idą ludzie w transparentem, na którym niebieskimi literami wypisano: chcemy iść pracować...


pokaz, pokaz ;)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
skłamałem!

Napis jest białymi literami na niebieskim tle. Przepraszam, to się już nie powtórzy. :mrgreen:

[ Dodano: 2007-05-01, 21:19 ]
a ten garnitur, to taki przechodzony, jakby pan wracał z długiej roboty własnie, a nie do niej szedł :-P

Ale w klimacie błękitnym jest [zupełnie nie jak na 1 maja, gdzie ta czerwień?] :-P
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
tref, czym swietujesz?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
milo, właśnie kupiłem nowy aparat! Hura!
Cytat
tref, czym swietujesz?
Pomidorem.


Nie zrobiłem zakupów w sobotę i skończyły mi się wszystkie zapasy [włączeni z chlebem] :mrgreen:
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Cytat
milo, właśnie kupiłem nowy aparat! Hura!


Czyli?

Cytat
Pomidorem.


Sfermentowanym chociaz?

tref napisał/a:
skończyły mi się wszystkie zapasy


Ale sklepy dzis otwarte ;)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
milo napisał/a:
Czyli?
dalmierz
milo napisał/a:
Sfermentowanym chociaz?
nie zdąrzył nabrać takiej mocy, ale już za późno. Trawę go.
Cytat
Ale sklepy dzis otwarte ;)
faktycznie, byłem w Ikei, ale tam chleba nie mieli. Za to widziałem fajny metalowy stojak, szkoda, że nie wpadłem na pomysł zastosowania go do celów spożywczych :mrgreen:


ten pomidor chyba jednak całkiem świeży nie był :-P
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
Tref, te zdjęcia są kiepskie !
po kiego grzyba coś takiego pokazujesz?
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
tref napisał/a:
dalmierz


A jaki?

tref napisał/a:
nie zdąrzył nabrać takiej mocy, ale już za późno. Trawę go.


leeee, jadles swiezego pomidora? :shock:

Cytat
faktycznie, byłem w Ikei, ale tam chleba nie mieli. Za to widziałem fajny metalowy stojak, szkoda, że nie wpadłem na pomysł zastosowania go do celów spożywczych :mrgreen:


No chleba moze nie, ale szwedzkie ciasteczka, tak ;)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
O! guerilla, złożył podanie o bana.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Michu napisał/a:
O! guerilla, złożył podanie o bana.


E.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Cytat
Tref, te zdjęcia są kiepskie !
po kiego grzyba coś takiego pokazujesz?
nareszcie ktoś odważył się powiedzieć to co myśli [inni zdaje się milczeli]. :mrgreen:
guerilla,
A teraz proszę przeczytaj uważnie mój post, w tym miejscu:
Cytat
Ogólnie rzecz ujmując [bez obrazy!] - te gorsze fotki z dnia dzisiejszego umieszczam poniżej. Lepsze też będzie można zobaczyć [mam nadzieję, że niedługo]. Jakieś komenty? Możecie się wyżyć :-D

Odpowiadając na Twoje pytanie - pokazuję, bo strasznie małą ilością zdjęć się chwalimy. Ja szczególnie lubię oglądać fotorelacje z wydarzeń, a najlepiej jak mogę autorowi zadać jakieś pytanie o szczegóły [czyli oglądanie gazet i portali odpada]. Lepsze zdjęcia wędrują do pewnego miłego Pana [pozdrawiam Piotrze] i nie mogą być publikowane do momentu ustalenia ich statusu. Potem już mogą, albo ...


Michu, celna uwaga, ale na szczęście nie jestem taki głupi. :-P :mrgreen: :-B
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
tref napisał/a:
nie jestem taki głupi.


A jaki? :-P


tref napisał/a:
Lepsze zdjęcia wędrują do pewnego miłego Pana


To gdzie Cie drukuja?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach