Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
Czytnik kart compact flash do laptopa
Gdzie można kupić czytnik kart compact flash do laptopa? Ma być na express card i nie wystawać ze slotu. Za cholerę nie jestem w stanie nigdzie czegoś takiego znaleźć w polskich sklepach.

 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Raven, a masz dokładnie taki slot Express Card jak karta na zdjęciu? Kiedyś uparłem się, żeby coś takiego mieć dla kart SD. Okazało się, że pracowało to z prędkością 300kb/s. Oczywiście udało mi się to kupić po paru miesiącach szukania, pozbyłem się tego w tydzień. Poza tym, niedostępność tego rozwiązania o czymś świadczy, nie tylko o tym, że jest mały popyt.
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
Wkurza mnie po prostu, że muszę za każdym razem z aparatem się podłączać, no i nie chciałbym mieć kolejnego sprzętu zewnętrznego do podpinania do laptopa.

SeizeThePicture napisał/a:
Raven, a masz dokładnie taki slot Express Card jak karta na zdjęciu?

Dokładnie taki kształt ma zaślepka.

SeizeThePicture napisał/a:
Okazało się, że pracowało to z prędkością 300kb/s.

Też mam co do prędkości obawy, ale co zrobić? Napisy za opakowaniu swoje, a rzeczywistość swoje...
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Mnie też wkurzało. Ale transfer wkurzył mnie jeszcze bardziej. Kupując spróbuj upewnić się, że w specyfikacji jest podany jakiś "transfer". Ale ogólnie, ze swojego doświadczenia - odradzam.

Oczywiście w moim przypadku, mały czytnik SD/microSD to całkiem inna "wymiarówka" niż mały czytnik CF. I wciąż dodatkowy sprzęt.
 

arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
SeizeThePicture napisał/a:
pracowało to z prędkością 300kb/s
Raven, z całym szacunkiem, ale jeśli miałoby mieć taką "zawrotną" prędkość to do torby na laptopa zmieściłbym pudełeczko 5x4x1 cm i USB...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach