sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
IVPPD - niezbędnik pepedowca
Do histerycznego IVPPD już tuż tuż :) Chciałbym, aby bywalcy wcześniejszych PPD napisali w tym wątku na podstawie swoich doświadczeń co warto spakować do walizy/torby/plecaka jak i nawet o rzeczach, których zabierać nie warto. Czasami zapomina się o drobiazgach i dopiero na miejscu okazuje się, że cośby się przydało a pewne rzeczy zabierają tylko miejsce w walizie/torbie/plecaku.

Ja zaczne od tego co nie tyle warto zabrać, ale co jest niezbędne aby na PPD zostać wpuszczonym a mianowicie: "rewelacyjnie-dobry-humor" :mrgreen:

Natomiast odnośnie rzeczych, których nie tyle nie warto zabierać co ich posiadanie na terenie zlotu jest bezwzględnie zabronione a mianowicie: "rewelacyjnie-zły-humor" :mrgreen:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Tańce będą?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
No tak, ja tu sprawdzam traperki, a mygosia się na tańce szykuje :evilsmile:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
Tańce będą?

Muszę zabrać wyczynowe kule
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
browar , wodka , wino
4 szkla i 2 puszki
gacie spodnie i skarpetki +ew. laptop
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
A jak ze sprzetem? Zabieracie wszystko co macie[wiem ze niektorzy nie dadza rady, ale pytanie do tych ktorzy posiadaja stosowna ilosc do udzwigu samochodu]?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Fafniak, a sery pleśniowe do wina? ;-)

Fafniak napisał/a:
browar , wodka , wino


...Alkazeltzer [jakkolwiek sie pisze], Aspiryna, Pyralgina, Magnez, RedBulle, KC24 ;-)

Może ktos wieźmie majonez kętrzyński - chętnie bym spróbowała cudo, o którym czytałam :-)
Ja też wezmę coś pysznego, produkowanego w Bielsku!
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
Ja też wezmę coś pysznego, produkowanego w Bielsku
- ej bimberek jakis ?
mygosia napisał/a:
a sery pleśniowe do wina?
- oj zapomnialem.... :oops:

[ Dodano: 2007-05-09, 21:35 ]
ale wchodze w sery....i wino....
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
ej bimberek jakis


Nie, nie - coś słodkiego :shock:

mygosia = uzależniona od słodyczy :oops:
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Fafniak dobrze gada! ;-)

Co do lokalnych specyfików to zawsze to było fajne ale tutaj żeby każdy spróbował lokalnego piwka na przykład to przy tylu uczestnikach trudno będzie udźwignąć.

Koniecznie pozabierajcie swoje zdjęcia - odbitki, slajdy itp. Chociaż zawsze znajdą się nie zainteresowani nimi zatwardziali onaniści sprzętowi to jednak większość na pewno chętnie obejrzy.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Ja postaram sie przywiezc jakies lokalne niepasteryzowane specjaly ;-) A slajdow mi sie nie chce brac, bo mi sie juz znudzily, chyba ze mi ostatnie 3 rolki wyjda OK ;-)

dz.
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
dzerry, nie pękaj - najwyżej załadujesz do rzutnika i poczekasz na zewnątrz aż obejrzymy! :-)
A lokalne niepasteryzowane specjały powitamy oczywiście bardzo chętnie!
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
koty .. wezcie swoje koty ;)

Naleze do chyba tych nielicznych, ktorzy beda w stanie zabrac caly sprzet pentaksowy ktory posiadaja... przynajmniej nie bede mial dylematow ;)
Jako ze zona z dzieciatkiem zostaje w domu, ach szkoda szkoda :evilsmile: ... to zabieram rowniez sprzet wspomagajacy postrzegania swiata w wesolych browarach.. ee barwach chcialem napisac :mrgreen: ... obawiam sie tylko czy przez caly wyjazd nie bede sie borykal z problemem FF lub BF na tych manualnych obiektywach ;)
Na powaznie to oprocz dobrego humoru, sprzetu foto, alkoholu zabiore dwie pary butow, trzy pary gaci, 6 par skarpetek, trzy podkoszulki,spodnie, bluze, polar.. szczoteczke do zebow, mydlo, recznik, dezodorant... plecak, ksiazke i juz prawie jestem w pociagu....

pozdrawiam
Grzesiek
 

costa  Dołączył: 11 Maj 2006
mygosia napisał/a:
Ja też wezmę coś pysznego, produkowanego w Bielsku!
mygosia napisał/a:
Nie, nie - coś słodkiego

Ej, zabiłaś mi klina.
A cóż-żesz-tu się produkuje słodkiego?
(Chyba, że coś z Twojego piekarnika :-) )
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
A ja jeszcze grzałkę [choć i tak pewnie nie będzie można], garnuszek [przezorny zawsze przygotowany], śpiwór [niegdzie sie bez niego nie ruszam], ekran [żeby nie zapomnieć], suszarkę i inne 'drobiazgi' :mrgreen:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
eeee gdzie my sie spotykamy ? bo jakos nie pamietam :shock: :mrgreen:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Watpie czy uda mi sie zabrac wszystko - zreszta po co... :mrgreen: I tak tam sie nie bedzie focilo a jak juz to swoje geby nawzajem...

Tak na serio to jesli sa kawosze wsrod Was to proponuje czajnik bezprzewodowy ew. grzalke plus kawke... Czesto nad ranem i wieczorami potem ludziom brakuje... bo piwo to nie wszystko... :-P

Pzdr
Spinner
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
ja to licze ze sylwiusz wezmie 85 1.4 FA i jak podlacze ja do K10D to bedzie potworny BF lub FF wszystko jedno :evil:
 

bogusz  Dołączył: 25 Kwi 2006
Na PPD nalezy zabrac:

1) Jakiegos plesniaka do macania ;-)
2) Aparacik do robienia zdjec (moze byc jakas cyfrowa malpa) ;-)
3) Aparacik lub obiektyw, zeby innym szczena opadla :mrgreen:
4a) Kase na :-B :-B :-B lub inny preferowany trunek :lol:
4b) :-B :-B :-B mozna tez przywiezc ze soba (zalezy od pojemnosci pojazdu)
5) Gacie i skarpety na zmiane (jak wejda do plecaka/torby ze sprzetem) :mrgreen:

Reszte rzeczy wedlug wlasnych upodoban.

No i to by bylo na tyle od stalego bywalca :mrgreen:

[ Dodano: 2007-05-10, 10:00 ]
Fafniak napisał/a:
ja to licze ze sylwiusz wezmie 85 1.4 FA i jak podlacze ja do K10D to bedzie potworny BF lub FF wszystko jedno :evil:


Obys mial jakiegokolwiek focusa, a nie tak jak ostatnio :mrgreen:
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
ja to licze ze sylwiusz wezmie 85 1.4 FA i jak podlacze ja do K10D to bedzie potworny BF lub FF wszystko jedno :evil:

Nie wiem czy wezme, bo sie popsul :-? A wlasciwie to po plenerze KKMu w Lapinie wrocilem i po wyjeciu z plecaka okazalo sie, ze przeslone moge pierscieniem ustawiac dowolnie, tzn. bez zaskokow :lol: Na szczescie jest na gwarancji. Nie wiem co sie dokladnie stalo, moze wieczorkiem na imprezie w LApinie ktos, kto nie mial do czynienia z pierscieniem przeslon (malo ich w Minolcie i Sony) probowal ja na sile obrocic a byla na "A"? :mrgreen: Nie mam pojecia, ale zastanawiam sie czy nie odeslac go juz do Rendaszki, czy brac na PPD, bo z pierscieniem w pozycji "A" wszystko dziala ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach