okfs2013  Dołączyła: 20.03.2013
XV Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej Cytuj
Wszystkich studentów zainteresowanych fotografią zapraszamy udziału w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów.

Nieważne czy robicie zdjęcia od wczoraj, czy ta pasja zajęła wam już 10 lat życia. Każdy powód jest dobry, żeby rozwijać swoje umiejętności i spróbować swoich sił!

W tym roku motywem przewodnim konkursu jest dialog, a kategorie, w których oceniane będą zdjęcia, to:
 Mowa ciała (portret)
 Na styku kultur (reportaż)
 W chaosie / spokoju (cityscape)
Jury złożone z najwyższej klasy profesjonalistów i autorytetów w dziedzinie fotografii czeka na wasze oryginalne i zaskakujące pomysły do 20 marca 2013 roku.

Zachęcamy do chwycenia aparatu i wykorzystania własnej kreatywności - naprawdę warto! Na autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Są to między innymi: bezpłatny rok nauki na kierunku Fotografia w Warszawskiej Szkole Filmowej, warsztaty w Warszawskiej Szkole Fotografii, SPAM, kursfoto.pl, bony na artykuły fotograficzne w sklepie internetowym Fripers.pl, roczne prenumeraty takich czasopism fotograficznych jak FOTO i Digital Camera oraz nagrody książkowe ufundowane przez wydawnictwo Arkady oraz księgarnię Serenissima.

Regulamin oraz inne szczegóły Konkursu znajdziecie na stronie www.okfs.art.pl oraz na naszym profilu na facebooku https://www.facebook.com/nzs.okfs.
 
Merle  Dołączył: 20.12.2012
Cytuj
taaa, wartość takiego postu jest niesamowita....konkurs do 20 marca ogłoszony 20 marca. Przemyślane toto
 
okfs2013  Dołączyła: 20.03.2013
Cytuj
Wiemy, że czasu nie zostało właściwie wcale. Istnieje jednak taka możliwość, że ktoś ma w swoim portfolio zdjęcia pasujące do kategorii. Jeśli tak, ze zgłoszeniem nie będzie żadnego problemu, ponieważ dzięki stronie www.e-oprawa.pl nie trzeba samemu wywoływać, oprawiać oraz wysyłać zdjęć.
Wystarczy tylko zgłosić fotografie na naszej stronie www.okfs.art.pl, a następnie, wraz z otrzymanym przy rejestracji kodem wgrać je na e-oprawę.
Nic prostszego i szybszego :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach