janek_wu  Dołączył: 26 Maj 2008
Niech się ktoś zlituje i zamknie ten wątek. Kierunek dyskusji rozminął się z tematem, gdzieś około 4. strony.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
puch24 napisał/a:
To nie wiedziałeś, że wstydem jest posiadanie jakiegokolwiek sprzętu Samsunga, nawet lodówki, nie mówiąc już o telefonie, komputerze czy sprzęcie foto, a niektórym słowo "Samsung" jedynie z obrzydzeniem przechodzi przez gardło albo klawiaturę?
Cytat


hmm mam lodówkę samsunga, monitor, aparat, kurcze nawet odkurzacz i prawdę powiedziawszy nie wydaje mi się, aby chodziło o logo czy markę. Problemem jest raczej człowiek i jego osobowość...

Idźcie już chłopcy poszukajcie sobie innej piaskownicy, w tej już zmęczyliście wszystkich.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Problem jest taki, że wszystkie piaskownice do kogoś już należą, berbeciom nie chce się zbudować swojej, bo łatwiej znosić psie kupy do dobrze utrzymanej cudzej piaskownicy niż dbać o swoją - bo mogłoby się okazać że oprócz wiatru to nikt inny nie chce tam zaglądać i nie byłoby z kim mierzyć się na długość grabek i głębokość wiaderka.
 
komisarz_ryba  Dołączył: 30 Wrz 2012
opiszon napisał/a:
Problem jest taki, że wszystkie piaskownice do kogoś już należą, berbeciom nie chce się zbudować swojej, bo łatwiej znosić psie kupy do dobrze utrzymanej cudzej piaskownicy niż dbać o swoją - bo mogłoby się okazać że oprócz wiatru to nikt inny nie chce tam zaglądać i nie byłoby z kim mierzyć się na długość grabek i głębokość wiaderka.


Problem jest taki, ze jestes czescia problemu. Jest sekcja inne systemy, temat o bezlusterkowcach czyli miejsce odpowiednie do pisania o tym, o czym piszemy. Za to ty tolerujesz smieciowe wpisy, ba sam sie do nich dokladasz swoimi madrosciami.

Siedza sobie w temacie ludzie i rozmawiaja o samsungu w temacie samsung i prosze, wjazd kilkunastu troli. A przychodzi opiszon i smeci, ze to samsungowcy przyszli i jego ladnie utrzymana kolekcja psi ekstrementow sie burzy.

Nikogo tu nie obchodzi jak lebokie jest twoje wiaderko. Nikt tu o nim nie dyskutuje, nikogo nawet nie obchodzi ze je masz. To ty i tobie podobni przychodzicie i przeszkadzacie, z powodow ktore zapewne sa dobrze opisane w podrecznikach medycznych.


EDIT - owszem, zglaszam ten post do moderacji, najlepiej w towarzystkie kilku innych postow z tego tematu. A opiszon nie zasluguje na to, zeby byc moderatorem. Moze miesiac zakazu pisania w tej sekcji forum odzwycaji go od takich zachowan, chociaz watpie.

[ Dodano: 2014-07-20, 13:41 ]
puch24 napisał/a:

Hejtowanie Samsunga po prostu jest modne, a być może jest też metodą na dowartościowanie się na zasadzie przynależności do grupy "wtajemniczonych", którzy potrafią rozpoznać "szajs".
Podobnie było (czy jest) z masowym hejtowaniem sprzętu fotograficznego Sony.


Calkowita racja. Frustraci musza gdzies wyladowac swoje emocje. Przychdza to i sieja zamet pod fachowym okiem hodowcy troli opiszona.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Jeżeli chodzi o hodowanie trolli to rzeczywiście, kajam się.

Doprowadziliśmy do wyhodowania nadmiaru trolli samsungowych. Ale mam nadzieję że jeszcze trochę i problem się skończy - ku uciesze normalnych użytkowników.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Craco, miło by było gdybyś najpierw się przywitał. Serio.
komisarz_ryba napisał/a:
Siedza sobie w temacie ludzie i rozmawiaja o samsungu w temacie samsung

Temat: Bezlusterkowce - wybór systemu
Mamy inne internety chyba.
komisarz_ryba napisał/a:
Frustraci musza gdzies wyladowac swoje emocje.

Znamy na pentax@org.pl ten problem doskonale. Zwłaszcza po tym jak serwisanci pewnej firmy podnieśli ceny.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
komisarz_ryba napisał/a:
A opiszon nie zasluguje na to, zeby byc moderatorem. Moze miesiac zakazu pisania w tej sekcji forum odzwycaji go od takich zachowan, chociaz watpie.
Mamy jakiś dział na forum, coby można legalnie kolorowym nawtykać ? Bo ja też chętny jestem. Paru mi podpadło już dawniej. :evilsmile: :mrgreen:

Co ta demokracja z ludźmi porobiła. Zawsze byłem zwolennikiem oświeconego (z umiarem) feudalizmu.
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Dada, możesz, tylko musisz kupić cos z NXa, potem zacznij pisać wypracowania na poziomie gimnazjum, koniecznie zaczynając od peanów na cześć swentego NXa. Dla podniesienia poziomu nie używaj polskich znaków, dużych liter i już mozesz zacząć wtykać kolorowym.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
wuzet napisał/a:
nie używaj polskich znaków, dużych liter
Nie dam rady. Przyzwyczajenie zbyt silne. Do NX-a też mnie nie ciągnie, bo po co mi kolejny hiperniszowy system.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
A może by tak cały dział forum pt. inne systemy zamknąć na powiedzmy miesiąc? Tak dal higieny? Detrolloryzacja?
 

puch24  Dołączył: 03 Sie 2013
Dada napisał/a:
kolejny hiperniszowy system

To może niedługo będą to kultowe rarytasy? ;-)
 
mrawi  Dołączył: 19 Lut 2011
opiszon napisał/a:
Doprowadziliśmy do wyhodowania nadmiaru trolli samsungowych. Ale mam nadzieję że jeszcze trochę i problem się skończy - ku uciesze normalnych użytkowników.
Ja chcę być normalny i dlatego chyba się pozbędę całego systemu nx. Tylko proszę, doradzcie mi co mam w zamian kupić? Aparat, żeby miał aps-c, wizjer i dobrą ergonomię. Obiektywy konieczne to 16 mm, 30 mm przy f minimum 2 i jakieś tele, wystarczy 50-200 mm. Żebym tak zmieścił się w 2 tysiączkach. Proszę o propozycję od właścicieli innych systemów. Systemik może być używany.
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
I jeszcze żeby jego nazwa zaczynała się na S. a kończyła na g.
Podobno tak się nad Wisłą pisze większość specyfikacji przetargowych.
 
mrawi  Dołączył: 19 Lut 2011
szybkiparowoz skoro nie znasz lepszej alternatywy to mi nie pomożesz, ale dzięki za dobre chęci. Może ktoś inny?
 
janek_wu  Dołączył: 26 Maj 2008
mrawi napisał/a:
Ja chcę być normalny i dlatego chyba się pozbędę całego systemu nx. Tylko proszę, doradzcie mi co mam w zamian kupić? Aparat, żeby miał aps-c, wizjer i dobrą ergonomię. Obiektywy konieczne to 16 mm, 30 mm przy f minimum 2 i jakieś tele, wystarczy 50-200 mm. Żebym tak zmieścił się w 2 tysiączkach.

Za 2 tysiące? Nie ma szans, wg Ceneo możesz kupić:
NX20 - 2000
NX 16mm - 1100
NX 30mm - 700
NX 50-200mm - 1000
W sumie - ok. 5000 zł, czyli znacznie ponad 2 tysiące, ale może na forum samsunga Ci coś doradzą. Wróć, jak już znajdziesz to forum, podzielić się dobrą nowiną z kolegami.
 

puch24  Dołączył: 03 Sie 2013
Jak napisał mrawi, mogą być używane, zamiast nowego NX20 bierzemy używanego NX11, obiektywy używane, i już powinno się prawie udać.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
puch24 napisał/a:
mogą być używane

Patrzę na popularny portal aukcyjny i kiszka. Poza wspomnianym NX 11 niczego z twojej listy nie ma. Gorzej niż w Pentaksie.
 

puch24  Dołączył: 03 Sie 2013
Oferta używanych przedmiotów na wspomnianym portalu ostatnio zmniejszyła się, nie tylko Samsunga - także np. Nikona, i w paru innych kategoriach, które przeszukiwałem, również - pewnie to lato! :-) . Ale były okresy, gdy używki Samsunga można było kupić bardzo tanio, a do tego była również bardzo atrakcyjna cenowo oferta od serwisantów. Skończyła się ona gwałtownie na kilka miesięcy, gdy Optyczne przetestowało kupiony tak obiektyw 2,8/20 i "głośno" o tym napisało. Po kilku miesiącach oferta powróciła - do czasu, gdy pojawił się 2-2,8/16-50 serii S w atrakcyjnej cenie i zaczęło być o tym głośno na portalach. Bo trzeba to niestety przyznać, że oficjalna oferta akcesoriów Samsunga jest BARDZO nieatrakcyjna cenowo. :-( Stosunkowo tanie są tylko aparaty z podstawowymi obiektywami.
Szkoda też, że na polskim rynku w ogóle nie ma alternatywnych, bogatszych firmowych zestawów, jakie są na rynkach np. niemieckim albo brytyjskim, gdzie oferowane są też firmowe zestawy np. z zapasowym akumulatorem i kartą pamięci, albo z innym obiektywem podstawowym, albo różne zestawy z dwoma obiektywami (np. 20-50 +16, albo 18-55 + 50-200).
 
mrawi  Dołączył: 19 Lut 2011
Czyli kiszka, nie ma możliwości się przesiąść na inny system bez sporej dopłaty? Szkoooda.
 
janek_wu  Dołączył: 26 Maj 2008
A czy znalazłeś już forum samsunga? Jak nie to kiszka, bez porządnego forum szkoda wchodzić w ten system.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach