alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Wystawa Alkos-Blubas - slowo na dobranoc :-)
Niesamowicie dziekuje wszystkim, ktorzy przybyli :-) Bylo mi niezmiernie milo poznac was osobiscie - zaluje tylko ze nie udalo sie poswiecic Wam tyle czasu ile bym chcial... Tak czy inaczej mam nadzieje ze sie nie zawiedliscie fotograficznie i swietnie spedziliscie czas :-)


Do zobaczenia, mam nadzieje!
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
alkos, dzieki Tobie udalo nam sie spotkac, szkoda ze z nami wiecej nie spedziles czasu, ale w koncu miales wiecej obowiazkow. Do nastepnego! Wielkie dzieki!
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ja też dziękuję wszystkim za spotkanie, milo [sic!] :mrgreen: było Was poznać osobiście. Teoria o pozytywnie zakręconej zgrai P-maniaków została udowodniona doświadczalnie.

Szczególne dzięki dla alkosa, za mobilizację, za zdjęcia, za wino i atmosferę. Za tego wyglancowanego pana z telefonem przy uchu, co to chciał p***** tez dziękuję, trochę chodnik zatarasowaliśmy, a co. :mrgreen:
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Uwielbiam takie spotkania maniaków - pozytywnie zakręconych!
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Dzięki Alkos! Szkoda, że śmignęliśmy wcześniej i nie było okazji za bardzo pogadać. Następnym razem nie odpuszczę (ze mną sze ne napi-esz? ZE MNĄ szsze ne napi-esz? ;-) ) A aparacik śmiga jak złoto :mrgreen:

[ Dodano: 2007-05-14, 14:44 ]
A że tak zapytam przy okazji, bo wcześniej jakoś mi to nie wpadło do głowy:
czy "Blubas" to z doorsów?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
czy "Blubas" to z doorsów?


Niet. Naprawde chcesz wiedziec? :->

bEEf napisał/a:
ze mną sze ne napi-esz?


Z Fafniakiem sie napi-em, to z kazdym dam rade :-P Do nastepnego!


(...szykuje sie kolejna okazja w nieodleglej przyszlosci... moze jesien... :-) )
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Niet. Naprawde chcesz wiedziec?

Hm, skoro tak mówisz, to chcę :evilsmile: Najwyżej mi powiesz przy następnej okazji ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach