milo  Dołączył: 01 Sie 2006
107 obiektywow.
Na allegro w tej chwili lezy 107 szkiel do P. Cieszy fakt ze duzo to nowe szkla, prosto od sklepow. I to nie tylko aster i fotorimex.
 
beribazoo  Dołączył: 15 Mar 2007
To prawda, jakis strasznie duzy wysyp szkiel sie zrobil ostatnio.
Qrcze jak potrzebowalem Tele to nie bylo, a teraz moge wybierac sobie:Sigma, Tamron,Sigma z Apo, SMC DA.
Czego to tam teraz nie ma....
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
jak ja wczorej zajzalem to bylo 104 szkiel. Tez sie zdziwilem. Juz nie pamietam kiedy ostatni raz bylo powyzej 100
 

kafciok  Dołączył: 24 Lut 2007
asklop napisał/a:
jak ja wczorej zajzalem to bylo 104 szkiel. Tez się zdziwilem. Juz nie pamietam kiedy ostatni raz bylo powyzej 100


Szkoda, że razem z ilością rosną też ceny :-/
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Mam nadzieję że tendencja wzrostowa w kwestii ilości oferowanych szkieł się utrzyma. Nie rozumiem za to wzrosty cen zwłaszcza w świetle spadającego kursy euro.
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
awakqwq, spadajacy kurs euro, czy dolara nie ma za bardzo nic wspolnego z cena uzywanych szkiel. Tu cene ksztaltuje popyt. Na nowe za to powinien miec wplyw.
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Milo - ubiegłeś mnie z tym postem :-B Póki co utrzymuje się ponad 100 szkieł...

Pozdrówka
Marucha
 
beribazoo  Dołączył: 15 Mar 2007
A popyt jak wiadomo jest dosyc duzy, ludzie sie rzuca na te szkielko, bo dawno na allegro nic nie bylo interesujacego. Jedynie Fotorimex regularnie wystawia Limitedy.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
asklop na aledrogo sprzedawane tez są nowe szkła nie tylko uzywane i o nich piszę.
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
beribazoo napisał/a:
Jedynie Fotorimex regularnie wystawia Limitedy.


beribazoo, cos ci sie pomerdalo. Limitedy to Aster wystawia. A Fotorimex to Sigmy.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach