gator  Dołączył: 24 Kwi 2007
System czyszczenia matrycy DR (Dust Removal) w SLR

 

Tomaszttr  Dołączył: 23 Lut 2007
Ale za to zdmuchiwanie działa najlepiej w przypadku Pentaxa i Sony :mrgreen:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Było już chyba o tym.
A żeś Gator strzelił tytuł wątku - żeby Cię tak kobiety z brodami ukamieniowały...
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
gator, nie mozna miec wszystkiego :-P

[ Dodano: 2007-05-16, 13:10 ]
juz pampersa zakladalem
 

gator  Dołączył: 24 Kwi 2007
Michu: spodziewales sie czegos gorszego ? - np kolejnego przelozenia terminu sprzedaży DA* ?
PS: jakiś strasznie wrażliwy się dzis zrobiłeś. Zawsze go mogę dla Ciebie zmienić
Przywiazujesz wokol siebie bardzo duzo tematow o smierci :evilsmile: . Jest wiosna, powinienes przejechac sie gdzies na łąke i pocykac foty ptaszkom i kwiatuszkom - moze sie zrelaksujesz :?:

 
pawel1967 Dołączył: 03 Maj 2006
Podobno optyka będzie w Polsce już niedługo może zaraz po lampach 540FGZ czyli lampy za ok 6 tygodni a optyka niewiele póżniej.
 

gator  Dołączył: 24 Kwi 2007
czyli na gwiazdke 2008
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Wiesz - tytuł brzmi, jak gdybyś zapodał info/plotkę o tym, że okazało się, iż seria "K" ma obliczoną żywotność na 18 miesięcy i właśnie zaczynają rozpuszczać się pierwsze Kasetki, pozostawiając jedynie niemiły zapach i ciemnozieloną breję z fragmentami bagnetu po sobie.
A tu taki p*****.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Tutuł wątku jest taki, jaka jest moda w mediach. :evil: A powinien być konkretny. I nie ma to nic wspólnego z nadwrazliwością Micha.
 

gator  Dołączył: 24 Kwi 2007
Michu przepraszam, postaram sie aby na przyszlosc tytuly byly bardzie tworcze, i aby nikogo nie dolowaly.

I jescze jedno pytanie bo sie gubie - jak moglem zatytuowac ten watek ? opis tytulu byl jasny i bardzo czytelny :cry:

 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
gator napisał/a:

Korpusy cyfrowe: / A tu taki p*****łek
testy Dust Removal systems / gator


Jaja sobie robisz?
 

gator  Dołączył: 24 Kwi 2007
zorzyk napisał/a:
Jaja sobie robisz?


nie jaj sobie nie robie poprostu chcialem zamiescic temat na forum ktorego wczesniej nie znalazlem i nie czytalem tutaj, ale widze ze szanowne grono jest dzis lekko nie w sosie, gdyz nawet tytuly Wam nie pasują.
Pozdrawiam i zycze milego dnia oraz wiecej usmiechu na twarzy.

[ Dodano: 2007-05-16, 13:49 ]
zorzyk napisał/a:
gator napisał/a:

Korpusy cyfrowe: / A tu taki p*****łek
testy Dust Removal systems / gator


Jaja sobie robisz?


Zorzyk, z pelnym szacunkiem, ale jezeli Michu mial problem z moim tytulem "zla wiadomosc ?" to zmienilem na jego propozycje jako bardziej doswiadczonego forumowaicza.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
gator napisał/a:
nie jaj sobie nie robie

Wobec tego zmień tytuł wątku na sensowny - to znaczy np. "Test układów usuwania kurzu z matrycy", jeżeli nic lepszego nie będziesz w stanie wymyślić.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Gator - wiesz, mi to zwisa. Znaczy tytuł ten. Mógłbyś oczywiście zatytułować ów post Prawdopodobnie błędna koncepcja tycząca stosowania systemu czyszczenia matrycy zaproponowana przez system Pentaksa. Ale pewnie nie spotkałby się ze zrozumieniem. O ile by się zmieścił. Jak dla mnie mogłeś napisać po prostu Odkurzacz do dupy - choć pewnie Żorż wkurzyłby się jeszcze bardziej. Generalnie tytuł powinien w jakiś sposób nawiązywać do wiadomości - raz, że łatwiej się w terminie późniejszym wyszukuje interesujący temat, dwa: stwarza to pozory porządku panującego na forum, trzy: wszyscy trzymają kciuki za egzamin Trelemelka.
 

tom  Dołączył: 07 Maj 2007
wy to jak zawsze macie problemy - czemu mi emoty nie dzialaja?
 

gator  Dołączył: 24 Kwi 2007
Michu napisał/a:
Gator - wiesz, mi to zwisa. Znaczy tytuł ten. Mógłbyś oczywiście zatytułować ów post Prawdopodobnie błędna koncepcja tycząca stosowania systemu czyszczenia matrycy zaproponowana przez system Pentaksa. Ale pewnie nie spotkałby się ze zrozumieniem. O ile by się zmieścił. Jak dla mnie mogłeś napisać po prostu Odkurzacz do dupy - choć pewnie Żorż wkurzyłby się jeszcze bardziej. Generalnie tytuł powinien w jakiś sposób nawiązywać do wiadomości - raz, że łatwiej się w terminie późniejszym wyszukuje interesujący temat, dwa: stwarza to pozory porządku panującego na forum, trzy: wszyscy trzymają kciuki za egzamin Trelemelka.


Jakoś tak łopatologicznie bardziej do mnie trafia - dzieki juz zmieniłem.

ad pkt 3. test trelemelka ??
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Brelemelek zostanie (choć zważywszy na jego zasługi powinien z racji samego nicka zostać) magistrem. Fakt, że jeszcze nie jest zawdzięczamy tylko i wyłącznie temu, że prezydium uczelni wciąż się waha, czy nie lepiej od razu go doktoryzować.

Tak więc, cała Polska trzyma kciuki za Trefa - przyłącz się do akcji.

[ Dodano: 2007-05-16, 14:59 ]
Tom - Ty to masz jak zwykle jakiś problem.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
Generalnie tytuł powinien w jakiś sposób nawiązywać do wiadomości - raz, że łatwiej się w terminie późniejszym wyszukuje interesujący temat, dwa: stwarza to pozory porządku panującego na forum, trzy: wszyscy trzymają kciuki za egzamin Trelemelka.
Wezwany do tablicy muszę coś wyjaśnić:
- raz - cieszę się, że nie tylko ja chcę, aby tematy wątków wskazywały jednoznacznie na treść
- dwa - proszę nie pisać w tematach: "co to za zwierz" itp. - szkła są drapieżnie drogie, ale bez przesady z takimi tematami [od jakiegoś czasu muszę zmieniać te tytuły, bo nikt za miesiąc nie będzie wiedział o co chodzi].
- trzy - notka pod tytułem [opis] nie jest wyświetlana po otwarciu wątku, zatem już sam temat powinien być czytelny [zrozumiały] i w miarę zwięzły - wiem, jest to sztuka streścić w 3 słowach treść swojego postu, ale tak trzeba!

dziękuję za wsparcie udzielane mi w wiadomym temacie, nie wiem czy nie powinienem przekwalifikować nicka na brawuromelek.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach