arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
MCsubi, wybacz, ale (niestety) na razie nie istnieje rozsądna alternatywa dla (całkiem sprawnego) IE w WP8...
 
danpe_
[Usunięty]
A możesz ujawnić co Cie boli w IE?
Jak na razie u mnie chodzi idealnie.
Brakuje mi jedynie takiego ekranu szybkiego wybierania, jakim dysponuje Opera w wersji na PC, bo w wersji mobilnej nie pamiętam, czy ma. Dawno już nie używałem.
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
danpe_ napisał/a:

Brakuje mi jedynie takiego ekranu szybkiego wybierania, jakim dysponuje Opera w wersji na PC, bo w wersji mobilnej nie pamiętam, czy ma. Dawno już nie używałem.


Ma. Bardzo dobrze działa to to.
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
Nie ma Opery na WP8 i raczej nie będzie. A IE nie otwiera kart w tle, co jest wybitnie upierdliwe.
 

arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
danpe_ napisał/a:
A możesz ujawnić co Cie boli w IE?

MCsubi napisał/a:
IE nie otwiera kart w tle, co jest wybitnie upierdliwe.


:-B MCsubi, właśnie najbardziej to :!: z listy pomniejszych wad (na Symbianie miałem Operkę od zawsze) jakiś pseudo speed dial albo przycisk "ulubione" w oknie głównym, no i można by nieco przyspieszyć ją
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
arQ, właśnie dlatego zainstalowałem UC Browser. Nie widzę różnic w prędkości między IE i UC, w sumie na Lumii 925 i LTE z Plusa mam poczucie szybkości (zwłaszcza po HTC One z kartą Orange i Nexusie 7, bez względu na przeglądarkę).
4 miesiące po pożegnaniu Androidów boli mnie tylko brak nr tygodni w kalendarzach - znalazłem kalendarz z nr tygodni, ale nie ma wtedy Exchange (a mam 3 do synchronizacji, wreszcie bezproblemowej).
 

arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
UC Browser miałem z czasach Symbiana - generalnie leżała w porównaniu z Operami mobilnymi ;-) ale zobaczymy jak na HTC 8S śmiga

[ Dodano: 2014-01-07, 14:39 ]
obie strzałki (<- ->) w końcu są, jak miło ;-) ogólnie zostanie chyba na dłużej :mrgreen:
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
No niestety, wnioskowanie o aplikacji na podstawie doświadczeń z innego systemu nie mają sensu.
Przykładowo fajna Opera na Symbianie na Androidzie jest padaką.
 

arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
MCsubi, działają Tobie PW na UC Browserze ? Po 4x próbie odpuściłem - wracam do IE, tam nie ma tylu bajerów, nie działa może idealnie zarządzanie kartami, ale DZIAŁA ;-)
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
Czyli co? Jeśli masz na myśli strony z hasłami, to tak. Nawet bankowe.
 

arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
PW na naszym forum - oto mi chodziło, za każdym razem przy odp i kliknięciu na wyślij/podgląd kasował okno do czysta :/ cóż dobrze że był to krótki wywód, niemniej jak napisałem po X nieudanej próbie wróciłem do IE... Szkoda, bo Speed Dial i strzałeczki były bardzo dobrym rozwiązaniem, zobaczymy czy WP8.1 coś dobrego w tym temacie przyniesie...
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
arQ, niestety nie działa PW z naszego forum.
 

arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
espresso, mówisz o oficjalnym kanale czy testowym ? Bo na HTC 8S (wolnym od brandingu) zgłasza, że oprogramowanie aktualne (v 8.0.10501.127)
 
danpe_
[Usunięty]
http://www.nokia.com/glob...lity-in-europe/

Pod tym linkiem można śledzić aktualizację Windows 8 " Lumia Black", u nas jest jeszcze "Waiting for approval". Natomiast w mojej 625 nie widziałem ostatnio żadnej aktualizacji wymagającej restartu.
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
Moja 925 zaktualizowała się, choć w papierach Nokii była "Waiting for approval", więc aktualizacja tego dokumentu jest niestety lipna.
espresso, tobyła zarówno aktualizacja Lumii, jak i WP (którą do telefonów HTC można było mieć już pół roku temu.
Jedyna istotna zmian to poprawa jakości zdjęć na Nokia Camera, reszta to bzdety np. prostsze zamykaniem aplikacji i ikonki obok zegara na wygaszaczu.
 
danpe_
[Usunięty]
Przecież w tym dokumencie 925 jest opisana jako Available i to nie od dziś.
 
Soosa  Dołączył: 10 Kwi 2009
danpe_ napisał/a:
Przecież w tym dokumencie 925 jest opisana jako Available i to nie od dziś.

nie wersja w brandingu Play...
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
espresso napisał/a:
przeraża mnie eksportowanie kontaktów
Z jakiego telefonu na jaki? W Nokiach z WP8 import z innych telefonów można zrobić przez Bluetooth - u mnie poszło bez problemu (odzyskałem wszystkie numery z czteroletniego Samsunga S7220).
 
danpe_
[Usunięty]
Soosa napisał/a:
danpe_ napisał/a:
Przecież w tym dokumencie 925 jest opisana jako Available i to nie od dziś.

nie wersja w brandingu Play...


O to już miej pretensje do Play, bo inni operatorzy jakoś potrafili.

Cholera, moja nokia też była brana w Playu, choć używam w innej sieci :roll:
Mam nadzieję, że takie opierniczanie się w udostępnieniu aktualizacji nie jest u nich normą?
Swoją droga dziwna sprawa, bo po numerkach wersji widzę, że nie jest to oprogramowanie z jakimiś narzutami i dodatkami od Playa.
 
danpe_
[Usunięty]
Pewnie tak, ale u mnie była taka sytuacja, że siostra chciała abonament na firmę męża wziąć i używać karty w swoim iphone, a telefon L625 mi sprezentować :mrgreen:
Zresztą jakimś dziwnym trafem jeśli nie brałem telefonu w Orange, gdzie miałem przez 10 lat numer, to te kupowane na allegro często miały znaczek Orange gdzieś na obudowie ;) a czasami i simlocka tejże sieci, były wtedy tańsze, od tych bez simlocka.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach