asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
mumonzan napisał/a:
Coś mi się zdaje, że widziałem to wczoraj w wątku z Ameliówki, ale teraz nie widzę.... czyżbym za dużo się naczytał????


tam tego nie bylo. Za duzo wczoraj wypiles :-P

[ Dodano: 2007-05-22, 07:12 ]
mumonzan, zajrzalem do twojej galerii. W fotki ze swiata. I jedna mi sie szczegolnie rzucila w oko.
Chodzi o pare siedzaca w gorach przy wschodzie/zachodzie slonca. Klimat tego zdjecia przypomnial mi Bali. Szkoda ze fotki niepodpisane.
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
To było zrobione zaraz po wschodzie słońca na szczycie Synaju.
Jak się jest na wywczasach na półwyspie Synaj można pojechać na taką wycieczkę. Wieczorkiem jedzie się pod górę, pół nocy się wchodzi i czeka na świt na szczycie.
Niesamowite tłumy ludzi! A jak słońce zaczyna się pojawiać to słychać dziesiątki spustów migawki:) Całkiem fajnie, choć trochę surrealistycznie. Kupa kamieni i setki turystów opatulonych w koce i śpiwory:)

A awatar Fafniaka na pewno widziałem w dużym formacie, jak nie w wątku, to jest na którymś linku z wątku o Ameliówce.
 

tom  Dołączył: 07 Maj 2007
fotki z wysokich szczytow, zawsze daja ciekawa perspektywe :) , kiedys widzialem jedna zrobiona na wysokosci 4000m , w trybie bulp 53 min canonem 5d , utrwalone doskonale trajektorie gwiazd :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach