tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
FOMA - wspólne
Szukam chętnego do wspólnych zakupów materiałów FOMA. Niestety przesyłka ze źródełka to 80 - 100zł, więc chcę ten koszt jakoś rozłożyć.

W grę wchodzą papiery, filmy, chemia. Ceny duuużo lepsze niż w sklepach. Produkty z aktualną datą ważności.
 

pawel_fan  Dołączył: 07 Wrz 2009
A ceny filmów jakie w przybliżeniu, jeśli można wiedzieć?
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
tref, Jakieś bliższe dane w Chabówce będziesz miał, rozumiem. Pogadalibyśmy na miejscu.
tref napisał/a:
przesyłka ze źródełka to 80 - 100zł,
To z drugiej półkuli chyba ?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Akurat filmy interesowały mnie najmniej, więc nie wiem po ile są normalnie, ale tu około 155zł za szpulę 30m Fomapana 400.
Cytat
To z drugiej półkuli chyba ?
Mając problem z komunikacją lewej pułkóli z prawą nie próbowałem komunikować się z bardziej oddalonymi pułkólami.

kóla - okrągła jest, więc ó
pułkóla - dowolnie krojąc ó zawsze otrzymuję u. No, czasem otrzymuję punkt, ale to ekstermum lokalne
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
tref napisał/a:
kóla - okrągła jest, więc ó
pułkóla - dowolnie krojąc ó zawsze otrzymuję u. No, czasem otrzymuję punkt, ale to ekstermum lokalne

Iza, niech on już nie wącha tego, co wącha!
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
matb, on właśnie chce zorganizować te zakupy, żeby z powrotem mieć co powąchać ;-)
 

KITT  Dołączył: 28 Lip 2008
Czy temat jest dalej aktualny, mimo iż nieprzesadnie rozchwytywany ?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Moze byc aktualny, zalezy ile czego sie uzbiera :-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja bym znów się podpiął ;-)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
R 100 brał bym.
 

KITT  Dołączył: 28 Lip 2008
No ja też na trochę papieru mam chrapkę. Ile to w zależności już od konkretnych ofert.

[ Dodano: 2014-09-12, 13:38 ]
A jakaś stronka www z ofertą jest może dostępna?
 

kesek  Dołączył: 06 Wrz 2006
Też chętnie coś bym łyknął, papiery głównie i negatywy 4x5. Ale raczej nie wezmę kota w worku. Wolałbym znać ceny.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
napiszcie proszę jakie formaty papieru Was interesują i jakie podłoże (plastik czy baryt) oraz jakie filmy (135 czy 120 i jaka czułość). Napiszcie też mniej więcej ilości, tzn. np. 3 filmy takie, a 20 takich. Niezobowiązująco, jak poznam ceny do przedstawięi wówczas będziemy deklarować rzeczywiste zapotrzebowanie.
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Fomabrom Variant 112(mat) 18x24/100 (w jednej paczce). Dzisiaj patrzyłem co i jak tu: http://fomaobchod.cz/cern...20%5D?ItemIdx=9
A jak w Twoim źródełku? A przy okazji - fomaobchod uruchomił wysyłkę do Polski.

[ Dodano: 2014-10-01, 21:04 ]
O, przepraszam. 18x24 chyba nie ma w paczkach setkach, więc trzeba by brać 4x25 albo 2x50. Jeszcze się waham między 112 a 111.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Bralem tam kiedys, ale potem ze źródełka było taniej. Przesylkę do Polski zawsze mieli i to niestety tak samo drogą jak ze źródełka.
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
tref napisał/a:
Przesylkę do Polski zawsze mieli i to niestety tak samo drogą jak ze źródełka.
Bodajże wiosną majlowałem do nich z pytaniem, czy wysyłają do Polaki i odpisali, że jeszcze nie. Teraz już wysyłają.
Czy jest różnica w cenie wysyłki do Polski a do Czech? Może ktoś mieszka przy granicy, może ma tam znajomego i od czasu do czasu jeździ chociażby na zakupy?...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach