aimsouth  Dołączyła: 24 Maj 2007
[aimsouth] Kwiatokrajobrazy
Jako, że to mój pierwszy post tutaj, witam ciepło stałych bywalców tego forum :-)
Zapraszam Was do obejrzenia moich skromnych [przynajmniej na razie ;-) ] zbiorów.
Jednocześnie zachęcam do ich komentowania, mile widziane zwłaszcza wszelakie krytyki.
Jako, że uwielbiam "miękkość zdjęciową" oraz tzw. bokeh wielu ostrych fotek u mnie nie doświadczycie ;-)

1.

2.

3.

4.

5.

6.

A teraz dowód na to, że ziemia jest okrągła ;-)

7.

8.

Więcej zdjęć możecie znaleźć na stronie: http://www.aimsouth.yoyo.pl
Znajdują się tam fotki robione jeszcze Olympusem C4000, który właśnie przeszedł na zasłużoną emeryturę, a zamiast niego we wszelkich wyprawach towarzyszy mi mój nowy nabytek - kasetka :-)
Galeria jest jeszcze nieukończona, chcę dodać do niej górne menu oraz kilka podstron, z tym, że nie mam jeszcze wystarczającej wiedzy do podjęcia takich kroków... Chyba, że ktoś z szanownych forumowiczów zna się na tym i mógłby mi coś doradzić? Byłabym wdzięczna :-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Vitaj Aimsouth.
To bardzo nietypowe, zaczynać bytność na forum od prezentacji zdjęć. Mam nadzieję, że wprowadziłaś tym nową świecką tradycję.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
odpoczywam przy takich ujęciach...

Witamy serdecznie!
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
aimsouth, niezły początek :-)

Najbardziej podoba mi się 5, bardzo dobre ujęcie. 6 też jest niezłe.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Witaj.
Widzę, że fotografujesz w sposób który mnie osobiście bardzo się podoba i niech tam inni sobie gadają, ze to sztampowe i tradycyjne. Zdjęcia mają sie podobać tym którzy je oglądają i taki jest główny cel focenia. Ja na razie tylko tradycyjnie, ale chyba dojrzeję do "digitalizacji". Jest to tylko kwestia czasu i finansów. Pozdrawiam. Krzysztof
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
teraz zauważyłam, kolejna kobieta :)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
powalos napisał/a:
Zdjęcia mają się podobać tym którzy je oglądają i taki jest główny cel focenia.

Gdyby tak bylo, to pewnie juz dawno przestalbym robic zdjecia ;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Rzeczywiście :shock: kobieta, zauważyłem dopiero po zauważeniu przez cotti :lol:

Pogodzę zwaśnionych powalosa i dana: zdjęcia mają sie podobać wy-tfurcy ;-) , a dobrze jeśli przy okazji spodobają sie innym.

Mi się zdjęcia aimsouth podobają za nasycone, ale nie krzykliwe, kolory. Na powitanie gorąca :kawa: ;-)
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Zdjęcia przyjemne :)
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Ja powiem za cotti -też sie relaksuje patrzą na te zdjęcia. ;-)
 
aimsouth  Dołączyła: 24 Maj 2007
Wow :-D ile odpowiedzi!
Cieszę się niezmiernie z tak miłego przyjęcia :-)

Kheyy Michu, chciałam zacząć niestandardowo i sądząc po wypowiedziach, chyba mi się to udało ;-)
Ale przyznam się Wam do czegoś, zanim kupiłam aparat, trafiłam wcześniej tutaj. Tak mi się spodobała atmosfera tego miejsca, że postanowiłam - nie ma bata, kupuję kasetkę :-D

Cotti, Ijonie, Dan, Gwiazdorze, Zenza - witajcie :-)

Powalos dziękuję za dobre słowa, a co do zdania innych o takim sposobie fotografowania, że jest sztampowe i tradycyjne, mam swój pogląd. Po prostu focę tak jak czuję, taka jest moja wrażliwość na obrazy, a że tradycyjne? Jestem tradycjonalistką, a przy okazji i optymistką, stąd takie nasycone kolory [ukłon w stronę Zorzyka] :-)
Natomiast podpisuję się wszystkimi swoimi czterema kończynami pod zdaniem mojego przedpiśccy: fotografia ma się najsampierw podobać swojemu tfu-rcy, a w dalszej kolejności innym widzom.

Wszystkim jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za przychylne przyjęcie moich knotków :-)

P.S. Zorzyku, skąd to zdziwienie, żem kobieta? :-D Czyżby to forum miało pozostać w stricte męskim panowaniu? ;-)
Cotti, nie dajmy się :-D
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Mi podobaja sie zdjecia nr 4 i 5. :-)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Bardzo fajne zdjęcia, zwłaszcza 4, 5 i 6.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ladne ujecia, fajnie, ze bedziesz z nami, witaj :-D
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Zdjęcia na stronce też niczego sobie. Fajne spojrzenie na moje ulubione miasto :mrgreen:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
aimsouth napisał/a:
skąd to zdziwienie, żem kobieta?

...a no stąd, że nawet nie popatrzyłem na prawo od nicka, gdzie jest lusterko, i dopiero cotti otworzyła mi oczy :mrgreen:
A tutaj jest miejsce dla wszystkich przyjaznych i symaptycznych ludzi! O!

PS. Smakowała Ci :kawa: ? Nie wiedziałem tylko, czy z cukrem, czy z mlekiem ;-)
 
danpe_
[Usunięty]
2,5 i 6 mi się podobają, reszta po prostu jest.

5 chętnie bym zobaczył na slajdzie na ścianie :mrgreen: fajnie słoneczko przyświeca.
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
Witaj :-B
Mnie się bardzo podoba nr.7 :mrgreen: ziemia tak się wygła, ze prawie chiny widać :-D
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Witaj. Podobają mi się 5 i 6, zwłaszcza te kłosy.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
aimsouth, no jasne, kobiety górą...
była już ankieta o kotach, psach... nie, nie brniemy w to :D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach