pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Rivelv napisał/a:
pawelek-79 napisał/a:
Czy gniazdo mikrofonu może służyć jako gniazdo wężyka spustowego?


a to tak nie jest ??


Nie wiem. Chcę się upewnić. Ściągnąłem sobie instrukcję, ale w niej mowa tylko o gnieździe mikrofonu i nie znalazłem informacji, że pełni podwójną funkcję.
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
Z K-S2 łączysz się apką ze smartfona przez wi-fi i masz dostęp do większości funkcji łącznie z podglądem, ustawieniem ostrości i wyzwalaczem.

 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
pawelek-79 napisał/a:
Rivelv napisał/a:
pawelek-79 napisał/a:
Czy gniazdo mikrofonu może służyć jako gniazdo wężyka spustowego?


a to tak nie jest ??


Nie wiem. Chcę się upewnić. Ściągnąłem sobie instrukcję, ale w niej mowa tylko o gnieździe mikrofonu i nie znalazłem informacji, że pełni podwójną funkcję.


nie wiem jak jest w K-S2, ale w K70 (i chyba K30) jest w menu pozycja na temat wyboru czy ma być mikrofon czy wężyk - czy automatycznie ma wybierać. może w tym tez jest.
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
Nie wiem, jak jest w K-S2, ale przeglądam ponownie instrukcję obsługi i nie znajduję takiej opcji, a przyznam, że z myślą o astrofoto, jest to dość istotne. Poza tym programowalny pilot też ma trochę opcji, które niekoniecznie ustawię interwałometrem.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Moze idz do jakiegos sklepu i przymierz. Standardowe od canona powinny pasowac. Nawet zepsute sluchawki (jesli posiadasz) wystarczy kabelki zwierac zeby sprawdzic
 
daro262  Dołączył: 02 Lut 2019
Witam.Kto ma k -S2?Mam 2 pytania .Pozdrawiam.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Mam k-s2
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
Mam KS-2 4 lata. Do zdalnego sterowania używam telefonu z aplikacją Image Sync pod Androida.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach