janek_wu  Dołączył: 26 Maj 2008
mrawi napisał/a:
niedługo NX1 będziemy kupować właśnie za równowartość 2500-3000 zł
Tak, ale już tylko na rynku wtórnym.
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
kojut napisał/a:
x4rd, no co Ty?


Przecież celem prowadzenia działalności produkcyjnej jest nie redukowanie wolumenu produkcji i pomniejszanie udziału w rynku tylko powiększanie tych (i innych) wartości. Stąd moje zdziwienie na przedstawioną przez Ciebie teorię.
 

cube007  Dołączył: 12 Mar 2009
x4rd - bez urazy, ale Ty faktycznie nic nie kumasz ;-) Nie dziwę się w sumie, bo to przecież rewolucja! Ja to dopiero teraz rozkminiłem... Najpierw próbowali opanować rynek bez reklamy i poprzez kanały serwisowe, a teraz robią krok dalej i całkowicie likwidują dystrybucje. Oczywiście produkcja nadal idzie pełną parą bo Canikon i cala reszta prowadzi interwencyjny skup NXow, aby te świetne sprzęty nie trafiły na rynek.
Wyobrażasz sobie, jaki haracz będą ściągać, gdy całkiem wygaszą produkcję?!? Przecież to jest ekonomiczny Nobel po wsze czasy :mrgreen:
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
mrawi  Dołączył: 19 Lut 2011
Świetnie, a NX1 nadal jest liderem wśród bezluster 8-) ,...i pewnie tak jeszcze przez kilka lat będzie, hehe.
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
Własciwie to do samego końca... Czyli wracamy do tematu tego wątku.
 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
mrawi napisał/a:
Świetnie, a NX1 nadal jest liderem wśród bezluster 8-) ,...i pewnie tak jeszcze przez kilka lat będzie, hehe.

Niby jest, a jakby go nie było ... ile go trzeba cenić ten tylko się dowie ...
 
mrawi  Dołączył: 19 Lut 2011
A choćby tutaj
http://allegro.pl/samsung...6052856467.html

i 32 miesiące gwarancji producenta :-D .
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
No to jeszcze cena musi spaść do realnego poziomu 250 zł i mrawi będzie mógł to cudo kupić.

Wieść gminna niesie, że przyczyną zamknięcia działu NX przez samsunga było pojawienie się serii A7 firmy Sony. Podobno inne firmy też już zwijają produkcję, gdyż nie mają kasy ma rozwój i innowacje, którą to (kasę) przekazali Samsungowi pod stołem za zamknięcie działu foto.
Do niedawna były tylko dwie firmy rozwijające nowe technologie: Sony i Samsung, teraz po zamknięciu jednej, dla świadomych klientów został tylko wybór miedzy sony i sony.
 
janek_wu  Dołączył: 26 Maj 2008
mrawi napisał/a:
A choćby tutaj
http://allegro.pl/samsung...6052856467.html

i 32 miesiące gwarancji producenta :-D .
"aparat jest całkowicie nowy, posiada otwarte pudełko, w celu sprawdzenia zawartości". Jak otwarte pudełko to już nie nowy, szczególnie że z 36-mcy gwarancji upłynęło już 4 miesiące. Towar ewidentnie z drugiej ręki, kupiony z wystawy w zagranicznym markecie.
 
mrawi  Dołączył: 19 Lut 2011
kojut, Co oprócz sony i samsunga mamy na apsc? Jakieś fuji? Fuji to nie konkurent, słaba jakość i fuszerka. Z tym mi się tylko fuji kojarzy.

janek_wu, Masz 32 mc gwarancji, co u fuji to tylko w marzeniach. Liczy się sprzęt, jakość i zadowolenie. W NX1 masz to wszystko, żadnych niedoróbek.
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
mrawi napisał/a:
Z tym mi się tylko fuji kojarzy.
Tylko Tobie, bo masz obsesje na ich punkcie. :-P
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
mrawi napisał/a:
kojut, Co oprócz sony i samsunga mamy na apsc?

Samsunga już nie ma i nie będzie :-P
mrawi napisał/a:
Jakieś fuji? Fuji to nie konkurent

Szajsung to nie konkurent, co udowodniły prawa rynku.
mrawi napisał/a:
słaba jakość i fuszerka. Z tym mi się tylko fuji kojarzy.

Nigdy nie miałeś w rękach, nie mówiąc o używaniu, żadnego X-a Fuji, więc nie masz bladego pojęcia jaka te sprzęty mają jakość. Przestań już będzie trzy po trzy
mrawi napisał/a:
W NX1 masz to wszystko, żadnych niedoróbek.

O czym nie masz najmniejszego pojęcia, bo koło tego aparatu nawet nie stałeś.
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
Nie karmcie trolla.
 
mrawi  Dołączył: 19 Lut 2011
kojut napisał/a:
Samsunga już nie ma i nie będzie
Ciebie nie będzie, a Samsungi nadal będą. Mam trzy korpusy i kilka obiektywów. Wnuki będą się jeszcze nimi bawiły, bo nx'y się nie psują, heh.
kojut napisał/a:
Szajsung to nie konkurent, co udowodniły prawa rynku.
Powiedz to ludziom, którzy licytują na ebayu aparaty NX1. Sporo chętnych.
kojut napisał/a:
Nigdy nie miałeś w rękach, nie mówiąc o używaniu, żadnego X-a Fuji, więc nie masz bladego pojęcia jaka te sprzęty mają jakość. Przestań już będzie trzy po trzy
Mieszkam w mieście i mam marketów w bród pod ręką, a w nich fujie stoją i się kurzą.
kojut napisał/a:
O czym nie masz najmniejszego pojęcia, bo koło tego aparatu nawet nie stałeś.
Mam trzy korpusy NX od nowości (kilka już lat) bezawaryjne. Obstawiam NX1, że przeżyje każdego fujia, a nawet dwa fujie
szybkiparowoz napisał/a:
Nie karmcie trolla.
Kup NX'a i wtedy tutaj wróć to pogadamy.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Dziękuję. Zamykam.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
kojut napisał/a:
Samsunga już nie ma i nie będzie

Armatohaubica samobieżna KRAB ma podwozie od Samsunga.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach