diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
  i znowu problemy z dostepnoscia pentaxa...?
doszly mnie sluchy ze apollo sobie ostatnio odpuscilo
w firmie redukcja kadr...
na cala Polske jeden przedstawiciel
u mnie na dziale foto marne resztki pentaxa a zamowic nowych dostaw po prostu nie ma u kogo
ciagnie sie to juz pare miesiecy wiec zaczynam podejzewac ze to jakis staly zly trend :-|
 
Romek  Dołączył: 22 Kwi 2007
Dokładnie, w Krakowie kupno np. dziesiątki graniczy z cudem, wszystkie wieksze markety maja je posprzedawane, nie wiadomo kiedy maja być następne dostawy, a przede wszystkim dodzwonienie się na warszawski numer apollo także graniczy z cudem. Włącza się głos, że po wybraniu numeru tonowego ( a skąd go niby wziąć, jak nawet na stronach nie podają wewnetrznych nr do swoich działów np. serwisu) proszę oczekiwać na zgłoszenie sie telefonistki, po czym po kilkunastu sekundach wybija połączenie. czyżby rzeczywiście apollo miało już gdzieś dystrubucję produktów Pentaxa i wolało sprzedawać żarówki ???
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
M oże Pentax w ramach rozwoju nowej strategii marketingowej zniknie z polskich sklepów :?: To ci dopiero będzie psikus
 
vivooo  Dołączył: 23 Mar 2007
i potem się dziwić że ludzie się obawiają kupować PENTAXA kiedy nie są pewni czy ktoś to będzie serwisował, sprzedawał itd w naszym nieszczęsnym kraju....

strasznie to niepoważne.....

czas się bać????
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Dziwne. Z obiektywami się poprawiło. Czyli dla równowagi nie będzie puszek :mrgreen: Ale dla mnie ok, bo puszki już mam. No i ceny obiektywów przestaną rosnąć :mrgreen: :mrgreen: Normalnie bombowo.
 
vivooo  Dołączył: 23 Mar 2007
No tak, nie dość że trzeba ludziom tłumaczyć co ma "takiego urokliwego" w sobie pentax to jeszcze trzeba będzie się spowiadać czemu tego nie idzie kupić itd...

Znów konkurencja będzie miała mięso armatnie....

A może szykuje się reorganizacja i jakieś usprawnienie dystrybucji alibo cosik innego co nam wyjdzie na zdrowie.... ;)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
vivooo napisał/a:
czas się bać????
- ja boje sie od urodzenia....
 
vivooo  Dołączył: 23 Mar 2007
A ja od zakupu Kadyszki.... Bałem się że ją stracę i teraz jest w serwisie... :(
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
vivooo napisał/a:
Bałem się że ją stracę i teraz jest w serwisie... :(
- kurcze czy to oznacza ze ja tez pojde do serwisu? Czy znikne? :roll:
 
vivooo  Dołączył: 23 Mar 2007
kiedyś pewnie pójdziesz na serwis, choć Ci nie życzę... tylko żeby wtedy serwis już nie strajkował.... :lol:
A jak serwis zawiedzie z częściami zamiennymi to znikniesz.... :cry:
 

Tomaszttr  Dołączył: 23 Lut 2007
Zmienili stronę. Niby nic, a jednak coś "drgło"
Można optymistycznie założyć, że Apollo doszedł do wniosku iż można nieco poważniej zająć sie dystrybucją Pentaxa w naszym kraju. Czyżby na podstawie doświadczeń z K10D i K100D doszli do wniosku, że na tej marce też można zarobić?
Pożyjemy, zobaczymy. 8-)
 

kwarc  Dołączył: 25 Kwi 2006
zgadza się ze hej ! dziś poświęciłem dzień na znalezienie kasetki w łodzi -manufaktura , galeria ,fotojoker i kilka innych ..... efekt :-/ własnie
do w-wy jakoś się nie wybieram - pozostaje jakis sklep internetowy , ehhh...
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
kwarc, zapraszam do mnie ;-)
 

kwarc  Dołączył: 25 Kwi 2006
przemyślę ,pomyślę ;-) i po namyśle dam znać -jak się namyślę :->
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
kwarc napisał/a:
pozostaje jakis sklep internetowy
kwarc, w kwestii formalnej: byłeś TU albo tu ?

;-)
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
No widzisz kwarc, jak łatwo znaleźć! zorzyk, wie gdzie szukać ;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Cześ, no, poguglałem i się znalazło :mrgreen: :-B
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
zorzyk, czyli czasem te google potrafią znaleźć coś pożytecznego :mrgreen: :-B
 

kwarc  Dołączył: 25 Kwi 2006
zorzyk jeszce nie wszędzie zaglądnąłem :-> - ceneo + opinie sobie wertuję

[ Dodano: 2007-07-04, 00:02 ]
cześjeśli się zdecyduję jutro dam znać
pozdrawiam
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
kwarc napisał/a:
zaglądnąłem :-> - ceneo
Wiesz, ceneo to nie wszystko. Bardzo dużo sklepów tam brakuje. Niekoniecznie ze sprzętem foto.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach