greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
K-3III - nowe wersje?
Ostatnio przeczytałem na Pentaxforums zajawkę o Jet Black, z której dowiedziałem się że to tylko pierwsza z planowanych sześciu "wariacji". Kolejnym okazał się Monochrom, czekamy na wersje MF-only oraz Astro. Ciekawe czym zaskoczy i czy będą to modyfikacje jak w Niku 810A. Bo prawdopodobnie jednak będzie - w Cisnej rozeszła się plotka że w przyszłym roku ukaże się model do Astro choć wszystko wskazywało na następcę FF.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
MF-only?
A to nie jest stałą cechą każdego korpusu Pentaxa ? :-P

 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Przez dwa dni bawiłem się K-3III. Nie, nie jest.
A tak bardziej merytorycznie ❔
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Merytorycznie? W wątku spekulacyjnym? Łaał...
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
Michu napisał/a:
Merytorycznie? W wątku spekulacyjnym? Łaał...

Gomułka zmartwychwstanie i spekulanci zostaną osądzeni.
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Kuba Nowak napisał/a:
spekulanci zostaną osądzeni.

Na razie to K-3III jest odsądzany ode czci wszelakiej - a niesłusznie. Pewnie nawet nie macali, ale wiedzą :-P
 
adi24-78  Dołączył: 11 Lis 2010
Ja czekam na wersje z odchylanym wyświetlaczem bo tego mi najbardziej brakuje w tym modelu.
 
teta  Dołączył: 28 Kwi 2006
Czekajcie, a będzie wam doczekane
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
A mniesieta wersja monochrom podoba. Może Jorge da się namówić i dopuści ją do Jednego Aparatu :mrgreen:
 
teta  Dołączył: 28 Kwi 2006
Mnie się też podoba, ale na to, że Jorge ją dopuści nie liczę. Jorge przecież nie rozdaje tych korpusów ;-)
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Żeby nie było - cytat za Pentaxforums:
"This limited edition release is the first of Ricoh's proposed six different special versions of the K-3 III, announced on November 27, 2021 at an online 'J-Limited' special event. The other proposed K-3 III versions were a model with a modified lighter action shutter release button, a model equipped with monochrome only sensor, a manual focus version, a gunmetal colored camera, and an astrophotography focused model"
A plotka w Cisnej pochodziła od ekipy R
Zatem - JetBlack jest, Monochrome jest, czekamy dalej - choć może niekoniecznie na MF-only ;-)
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
Będzie matówka z klinem?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach