szela  Dołączył: 02 Lip 2007
pierwsza mini galeria :)
witam wszystkich

od niedawna jestem posiadaczem gx-10 i jest to moje pierwsze lustro .... porobilem troche fotek i powstala z tego mini galeria. Bylbym bardzo wdzieczny za opinie i spostrzezenia

link: www.szela.xon.pl/galeria

p.s. tylko nie zdolujcie mnie za bardzo :)

pozdrawiam
szela
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
Zdjecia fajne,prawdziwa mieszanka - jest tylko jedno ale.... Koperek ;-) . Trudno sie podziwia fotki, gdy musza byc malych rozmiarow i trudno wtedy je "sprzedac" publice, gdy brakuje efektownej oprawy.
Warto zalozyc inna skorke i pobawic sie w implementacje lightbox'a, greybox'a, thinbox'a czy lytebox'a :mrgreen: - a i rozmiar foty po kliknieciu nieco zwiekszyc, bo na monitorach o duzej rozdzielczosci to jest to jak ogladanie fot przez dziurke od klucza, a gdy juz kogos fota zaciekawi, to chcialby troche wiecej szczegolow.
Sa na sieci bardzo ladne skory do koperka...

Ogolnie sporo fajnych zdjec - ale tez sporo bym pomiętosił z pef'ow, bo chyba sie o to proszą - szczegolnie te, gdzie tak jakby brakowalo dobrze uzytego polarka lub skorygowanego przez obrobke nieba, wiec warto pomyslec o postprocessingu.

U mnie w testach oprogramowania do galerii wygral Pixelpost po modyfikacjach (miętoszę go tymczasowo na http://tokra.7u.pl/ ), z tym ze jest to narzedzie do prowadzenia bardziej fotobloga niż do tradycyjnej prezentacji fotek.
 

szela  Dołączył: 02 Lip 2007
Tok'Ra - dzieki za opinie, .... faktycznie zdjecia powinny byc wieksze i niektore wymagaja ingerencji ps-a :) .... przy chwili wolnego czasu zajme sie tym problemem :)

pozdrawiam
szela
 

adrian  Dołączył: 06 Mar 2007
Coppermine critical error:
Unable to connect to database !

MySQL said: Access denied for user 'szela_szela'@'localhost' to database 'szela_galeria'

:-| ;-)
 

szela  Dołączył: 02 Lip 2007
cos mi z baza danych sie porobilo :) dzisiaj sie tym zajme ....

[ Dodano: 2007-08-05, 14:26 ]
dziala .... :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach