TePe  Dołączył: 24 Sie 2006
Jak kupić 540 za 1350 zł ?
Pisze w celach informacyjnych bo wiem że dużo osób szuka lampy, ja zresztą do niedawna też.

zamówiłem ostatnio w adoramie lampkę 540FZG za 335$ + przesyłka 45$ ~ 282 euro + 70 euro zapłaciłem (jak to kurier UPS sam określił) fucking government charge,
czyli razem ~ 352 euro = ok 1325 zł
Na paczkę czekałem 3 dni.

Ja zamawiałem do Irlandii ale do Polski powinny być podobne opłaty.

Jak się chce to można i nie trzeba płacić 1800 zł :/

Idę się bawić dalej lampką :D

Uwaga1: Lampa JEST OGROMNA! nie mieści mi się do torby :/
Uwaga2: Juz mnie korci żeby sobie FA 50 1.4 zamówic;) jak tylko będą fundusze.
 

Robert N  Dołączył: 25 Lip 2007
Nie wiem jak w Pentaxach, ale u mnie w GX-10 bezprzewodowo można odpalić mając nawet jedną lapmpę np. 360-FGZ wykorzystując wbudowaną lampę jako master. Efekt jest super, można oświetlać jak się chce :mrgreen: .

Pzdr
Robert
 

Robert N  Dołączył: 25 Lip 2007
Oczywiście, co dwie lampy to nie jedna :-D Chodziło mi raczej o to, że żeby korzystać z błysku bezprzewodowego nie potrzeba już dwóch lamp. W GX-10 dodali to do firmware w wersji 1.20, a w instrukcji do lampy mówią, że potrzebne są dwie. Stąd mój post.

Moim zdaniem przejście jakościowe od lampy umieszczonej na aparacie do lampy wolnostojącej (np. z ekranem/ścianą do rozproszenia) jest dużo większe niż między jedną a dwiema lampami wolnostojącymi.

Poza tym, co jest lepsze: jedna duża czy dwie małe, moim zdaniem zależy od zastosowania. Jeśli się robi dużo w studio, to dwie małe, jeśli imprezy, np. śluby to chyba jednak duża.

Pzdr
Robert

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach