piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
To ja jeszcze w kwestii zdziercy ;-) . Obserwowałem jedną aukcję na brytyjskim ebayu - nie spodziewałem się, że nie będzie zainteresowania. Patrzę dzisiaj, a tam nie ma jeszcze żadnej oferty :shock: i udało mi się zlicytować używany oryginalny wężyk F za ~30zł z przesyłką :-P .
PS. Jakby był ktoś chętny to jest jeszcze podobna aukcja z wężykiem F ale nieco drożej (podobno świeżutki nieśmigany) - cena wywoławcza ~23zł + ~23zł za przesyłkę. Za to w zestawie jest oryginalne pudełko i instrukcja obsługi ;-) . Sądząc po zainteresowaniu - jeśli pójdzie to raczej po cenie wywoławczej.
 

TLu  Dołączył: 25 Gru 2006
Mój wężyk spustowy (nie ma przycisku Bulb):

Zyski: miniaturowe przyciski zwolniły miejsce w przegródce, przewód od CD i pudełko po filmie nie zagracają szuflady.
Jedyne koszty, to zużycie energii elektrycznej przez lutownicę - drobny ułamek Wh, kropla kalafonii i cyny.
Gdyby jeszcze nie zepsuł się MZ-5n to mógłbym zrobić z niego użytek :-/
 

Premislaus  Dołączył: 28 Paź 2008
a co myślicie o takim ustrojstwie

http://allegro.pl/item551...200d_k100d.html

lub takim

http://allegro.pl/item541...zyk_cs_205.html


wybieram się na nocne fotografowanie, więc potrzebuję opinii posiadaczy takich urządzeń :-B
 

korkotrampek  Dołączył: 26 Lut 2008
jw:) też nad tym myślałem, można brac w ciemno?
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
korkotrampek napisał/a:
jw:) też nad tym myślałem, można brac w ciemno?


A jakie widzisz przeciwskazania ;-) pisze, ze pod nasz system więc będzie działać.

Budowa prosta jak konstrukcja cepa :-)
 

korkotrampek  Dołączył: 26 Lut 2008
cep wiem jak wygląda:) ale kiedy zaczynają się pojawiać kabelki głupieje :D jak po :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
Nie trzeba mi tyle :-B gastrolog mi odradziła :-/

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach