tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
alkos, a co bawiłeś się detrójką?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
alkos, a co bawiłeś się detrójką?


Panie, trening z niej mialem ;-)
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
No to zapodawaj wrażenia.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
No to zapodawaj wrażenia.


Ok, uwaga: Łoooooooooooł.

Ino ten caly 3D focus tracking nie az taki dobry jak o nim spiewaja. Ale i tak bije canony na glowe imho ;-)
 

Dancer  Dołączył: 05 Wrz 2006
Mógłbyś się bardziej rozpisać ;-)
...i może jakieś sample z Twojego strzelania?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
...i może jakieś sample z Twojego strzelania?


Moze pozniej ;-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
alkos napisał/a:
http://varia.alkos.info/d3_01.JPG
http://varia.alkos.info/d3_02.JPG

To z 14-24? Ladnie nie-szumi ten D3..
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
To z 14-24? Ladnie nie-szumi ten D3..


14-24@14/2.8, iso 800, jpg z puszki.
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
oj oj wygląda na to, że pentaxiarze to ukryci nikoniarze.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
wkt napisał/a:
ojoj pentaxiarze to ukryci nikoniarze.


Ja tam mam contaxa.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
spyatm jezcze raz - jak to szklo podlaczyc do pentaka? jezeli zrobioneo przejscie z nikona na canona to i na pentaka by sie chyba dalo.. ?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
spyatm jezcze raz - jak to szklo podlaczyc do pentaka? jezeli zrobioneo przejscie z nikona na canona to i na pentaka by sie chyba dalo.. ?


O co chodzi?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
alkos, - w sieci znalazlem test tego szkla i zostalo ono podpiete do canona przez jakas przejsciowke....nie pozwala ona na dokladna kontrole nad przeslona ,ale to nie jest najistotniejsze... 8-)
Wazne ze robi zdjecia....
Jezeli dalo sie do canona to i moze do pentaka taaaakie szklo daloby sie podlaczyc.... :evilsmile:
 
Kfan  Dołączył: 02 Mar 2007
Wiecie co ja się dziwię niektórym tutaj.

Ja jakbym miał wolne środki finansowe na sprzęcicho i zarabiał na tym albo focił tak artystycznie jak Fafniak już bym miał tego D3 z tym szkiełkiem. Szeroki kąt niskie szumy super ostrość - dobra jakość wykonania szybkość AF i cena relatywnie niezła czego chcieć więcej?
No, ale póki co wydałem ponad 10 takich Nikosiów na jakiś głupi szałas i to nie koniec na tym :(

Pentax może być dobry dla mało zasobnych w finanse amatorów lubiących stare techniki MF ale póki co odstaje od Nikona i Canona.
Może to się kiedyś zmieni ale tu i teraz ....marnie.


Muszę chyba jeszcze przeprosić redaktorów z Foto Kuriera bo twierdzili że Tamron 18-250 jest zbliżony na szerokim zakresie do zooma L-ki Canona. Patrząc na te fotki ze stałki i te abberacje zaczynam im wierzyć.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Kfan napisał/a:
Pentax może być dobry dla mało zasobnych w finanse amatorów lubiących stare techniki MF

Radujmy się.
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
alkos napisał/a:
http://varia.alkos.info/d3_01.JPG
http://varia.alkos.info/d3_02.JPG

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Na drugim backfocus widzę ;-) :-P

[ Dodano: 2008-05-15, 23:12 ]
Jakość obrazu jest super :-) , i bokeh przy ogniskowej 14mm 8-)
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
Kfan napisał/a:
Wiecie co ja się dziwię niektórym tutaj.

Ja jakbym miał wolne środki finansowe na sprzęcicho i zarabiał na tym


Zarabia się po to aby żyć, a nie po to by kupować droższe aparaty ;) Zresztą... W Polsce nie zarabia się na fotografii tyle, by sobie do woli inwestować w sprzęt.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Fafniak, z podlaczeniem do pentaka to nie wiem.. bagnet nikona jest niemal identyczny jak pentaksa, tyle ze.. kreci sie w druga strone.. mozna wlozyc obiektyw w bagnet.. jak go jakos umocujesz, no to masz ;-)
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
Wczoraj zrobiłem kilka zdjęć 14-24. Szkło robi ogromne wrażenie. Jakość wykonania, szybkość AF. Krowa z niej wielka- mój d70s z gripem jest przy tym szkle taki malutki :)
Ostrość fenomenalna i to na całej klatce!
Jednak dośc szybko zauważyłem jedną wadę- praca pod światło. Udało mi się złapać kilka blików. Nie wygląda to źle, aczkolwiek mógłby mieć lepsze powłoki. W końcu to nie SMC :P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach