obrzydliwy  Dołączył: 24 Maj 2007
Dzieki piotr_luk w poniedzialek kupuje mam nadzieje ze nie bede czekal na lampke miesiaca he he he jak zdobendem to napisze o niej pendem (wlasciwie to klawiatura napisze o niej ale niech juz bedzie)
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
obrzydliwy, gdzie zakupujesz?

[ Dodano: 2007-09-21, 13:25 ]
bo foto-net wystawiał na allegro i mieli od ręki, za chyba 1299
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
piotr_luk napisał/a:
bo foto-net wystawiał na allegro i mieli od ręki, za chyba 1299

a u siebie na stronie mają taniej - 1222 :mrgreen:


Pozdrówka
Marucha
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
marucha napisał/a:
a u siebie na stronie mają taniej - 1222
a reszta, to pewnie prowizja allegro przerzucona na klienta :evil:
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
piotr_luk napisał/a:
a reszta, to pewnie prowizja allegro przerzucona na klienta

dziwi Cię to? Czy raczej tylko złości?
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
złości
 

obrzydliwy  Dołączył: 24 Maj 2007
w foto net za 1222 dostepne od poniedziałku maja być wiec sie w sobote ustawię w "kolejke"...he he he szef mi do firmy kupil dwie lampy studyjne wiec bede szalal :)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
tia.... i bedzie jak z k10D - mialy byc ......mialy byc.......a jak sie pojawily to byy drozsze o 500 zl w stosunku do tego jaka cene pierwotnie ustalili.....
 

obrzydliwy  Dołączył: 24 Maj 2007
nawet tak nie pisz nie mysl nie mow... ma byc 1222 bo jak nie to ....to .... to sobie kupie zgrzewe piwska i bede sie umeczal :D
 
muciaq  Dołączył: 01 Wrz 2007
http://pstryk.pl/details:17A3-16C4

to na razie jedyny sklep z ofertą pod pentaxa (wdł skapiec.pl :P)- 1400 zl ;]
 

drizzt  Dołączył: 23 Sie 2007
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Czy ktoś z forum już może kupił to cudo i chciałby się podzielić z resztą swoimi odczuciami?
 

maniownik  Dołączył: 28 Mar 2007
Na razie tylko przymiarka do zakupu Pan w Foto-Necie powiedział, że będzie jutro dostępna na składzie (http://www.allegro.pl/ite..._rewelacja.html)w wersji pentaxowej, jeśli będzie to chyba zaryzykuję zakup.
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
obrzydliwy napisał/a:
w foto net za 1222 dostepne od poniedziałku maja być
maniownik napisał/a:
Pan w Foto-Necie powiedział, że będzie jutro dostępna na składzie

18.09.2007 wysłałem do nich maila z zapytaniem o dostępność. Oto odpowiedź z tego samego dnia:
Lampa jest dostepna od reki zgodnie z opiem aukcji. Zapraszam.
Moim zdaniem coś tu śmierdzi, niestety Fafniak może mieć rację
 

maniownik  Dołączył: 28 Mar 2007
Jeszcze znalazłem w http://www.e-oko.pl/t5j2t...tYAmQXcbGKVpEaP ale nie odpowiedzieli jeszcze na mail o dostępność latareczki

[ Dodano: 2007-09-24, 14:49 ]
Dajcie spokój oczywiście na pytanie o dostępność i czas realizacji odpowiedź jeden dzień, na pytanie czy to oznacza że jest dostępna oczywiście, że nie mamy lamp na stanie bo Pentax sprzedaje się rzadko ale sprowadzimy dla Pana. ble ble :cry:
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
maniownik, nos do góry, na święta (może nawet Boże Narodzenie 2007) dojadą
 

maniownik  Dołączył: 28 Mar 2007
Piotr_luk napewno, chyba pochodnie czas szykować bo i bardziej uniwersalne i łatwiej dostępne tylko muszę ten P-TTL sobie jakoś wystrugać.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
maniownik, Jak zakupisz, to obowiązkowo się zapisuję na wspólne oglądanie (biorąc pod uwagę odległość).
Ostatni weekend byłem na weselu i stwierdziłem, że na takich imprezach, dobra zewn. lampa - to konieczność.
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
To jak - znajdzie sie jakiś bohatyr coby zrobic podsumowanie o lampach z pttl-em? Przydałoby sie bo ja sie kompletnie gubię :-/
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
maniownik i inni:
Na Alledrogo 58 AF-1 P wystawiła też Foto Impra z Wrocławia! Dobra hurtownia foto. Kupiłem tam swoją torbę Lowepro. Nigdzie we Wrocku nie mieli takiego wyboru tych toreb do przymiarki.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach