krzysztofpentax  Dołączył: 16 Wrz 2007
Akumulatorki i zasilacze do K100
Witam, juz kilka razy coś przewijało sie na ten temat ale może Ktoś powie jakich (parametry) używa akumulatorków AA do K100 z jakimi to najlepiej ładowarkami hula i jaki i gdzie kupić zasilacz do K100.
Za podpowiedzi z góry Dzięki
i Pozdrawiam Krzysztof
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
No właśnie. Przewijał się ten temat.

JEDEN

DWA

Szukajcie, a znajdziecie.
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
Co następne? Jaka lampa błyskowa, jaki obiektyw :-) .
Kilka razy już takie tematy się przewijały więc lepiej poczytać to co zostało napisane.

Jakie aku? Sanyo Eneloop.
A dlaczego? Bo tak.
Szczegóły w czeluściach forum. Pozdrawiam.
 
krzysztofpentax  Dołączył: 16 Wrz 2007
 
Ojejku jejku, ogromne SORY że wybudziłem, a tak na marginecie napiszcie coś ponieważ to co było być może jest przeterminowane :-)
Pozdrawiam serdecznie
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
krzysztofpentax, wprawdzie wszystkie Krzyśki to fajne chłopaki :-) , ale zapewniam Cię, że od kilku miesięcy, kiedy to ostatnio omawiany był problem akumulatorków, nic nowego się nie urodziło. Poczytaj stare tematy, poczytaj o Sanyo Eneloop i takie właśnie akumulatorki kup. "Będzie Pan zadowoloooony" :-)

... aaaa temat ładowarki też już był omawiany ;-) .
 
krzysztofpentax  Dołączył: 16 Wrz 2007
Serdeczne dzięki i pozdrawiam
 

Michal Sosnicki  Dołączył: 29 Paź 2007
Jakie akumulatorki do K100D?
Witam! Czy ktoś mógłby polecić mi jakies akumulatorki do K100D? Używam Panasonica 2600 ale jakoś "dziwnie" krótko mi trzymają:( Tzn ok 200 zdjęć.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michal Sosnicki, :evil: :evil: :evil: - opcja szukaj !!!!!
 

Michal Sosnicki  Dołączył: 29 Paź 2007
???
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Michal Sosnicki, Twoje pytanie przeniosłem do pierwszego spotkanego wątku o akumulatorkach. A wątków na ten temat jest sporo.

Aby odnaleźć jakąś informację najlepiej użyć funkcji "Szukaj" (u góry strony, na prawo od aparaciku i logo).
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Ja używam GP 2300 i 2500 i to nie tylko w aparacie ale we wszystkim co jest na takie akumulatory (sporo sprzętu mam zasilanego w ten sposób) To jest firma która specjalizuje się właśnie w akumulatorach i jest naprawdę warta zaufania.

Trudno obiektywnie powiedzieć na ile zdjęć wystarcza komplet bo to zależy i od tego jak często używasz wbudowanej lampy i np temperatury otoczenia. Ja zazwyczaj na komplecie robię 400 ale wydaje mi się zrobiłem też kiedyś 600
 

StarskiPL  Dołączył: 23 Wrz 2007
Polecam Sanyo Eneloop - nie ma żadnych niespodzianek. Ładujesz, leżą w szafie 6 miesięcy, wyciągasz, wsadzasz do aparatu i są naładowane w 95%. GP zrobiły mi już nie raz niespodziankę.
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
StarskiPL napisał/a:
GP zrobiły mi już nie raz niespodziankę.
A mnie nigdy :-)
 

Michal Sosnicki  Dołączył: 29 Paź 2007
Dziekuję bardzo za odpowiedzi i przepraszam ale nie wiedziałem że o tym wszystki można było przeczytać używając opcji "szukaj" :oops: Sanyo Eneloop wydają się być dobrym wyborem choć troszkę niepokoi mnie zbyt mała ich pojemność... Choć może nie jest tak źle jak mi się wydaje :lol:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michal Sosnicki napisał/a:
Sanyo Eneloop wydają się być dobrym wyborem choć troszkę niepokoi mnie zbyt mała ich pojemność.
W tej chwili chyba najlepsze akumulatorki. Długo trzymają pojemność bez ich używania. GP także takie robi pod nazwą Recyko +

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach