Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
A niektórzy już mają i się chwalą. Wciąż czekam. Jak tak dalej pójdzie to z czekaniem przesiądę się na K10D. Tylko na co mi on? (-;
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Dabrow napisał/a:
Wciąż czekam. Jak tak dalej pójdzie to z czekaniem przesiądę się na K10D.

Tak, tylko że zanim K10D będzie można w Polsce kupić to już pewnie będzie K1D i tak w kółko Macieju :mrgreen: Trochę skomplikowany ten marketing Pentaxa :mrgreen:
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
hmmm - powiem szczerze że imho jakaś firma nieźle by zarobiła ściągając do Polski partię i sprzedając tutaj. Jest trochę ludziów zainteresowanych wbrew pozorom...
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Dabrow napisał/a:
hmmm - powiem szczerze że imho jakaś firma nieźle by zarobiła ściągając do Polski partię i sprzedając tutaj. Jest trochę ludziów zainteresowanych wbrew pozorom...

Tak ale pamietaj ze z tym zwiazane sa tez koszty i to nie tylko te "sprowadzeniowe" , ale tez pozniejszej obslugi posprzedaznej (gwarancje - naprawy) - kto naprawia (gwarancja europejska ?)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Nie wiem czy juz bylo czy nie ale mini tescik:

http://www.ephotozine.com...cfm?test_id=466

Pzdr
Spinner
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
Fafniak - ja wiem, ale taki pstryk.pl to nie byle firemka krzaczek tylko poważna radząca sobie z innymi markami firma - czemu by nie mieli zarobić na pentaksiarzach? I nie chodzi mi tu o ich inicjatywny pomysł - kupmy 20 kastode i spylimy z zyskiem ale o podejście właśnie jak opisałeś - z serwisem itp.... (-;
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
b&h importuje na wlasna reke - co widac w ofercie. U nas chyba nie ma jeszcze takich spryciarzy. To co? zrzuta na kontener z japonii? :mrgreen: 8-)
 

Slava  Dołączył: 25 Kwi 2006
l_uka napisał/a:
To co? zrzuta na kontener z japonii

To po ile sie składamy? :-P
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Właśnie pozwoliłem sobie zadzwonić do dystrybutora Pentaxa, firmy Apollo. Otrzymałem info, iż K100D bedzie u nich na magazynie 20 sierpnia. Zobaczymy, kiedy pokaze się w sklepach :-)
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
no to trzeba zrobić kampanię - co dzien telefon do apollo. Może cos wydębimy zespołowo forumowo? (-;
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Dabrow napisał/a:
co dzien telefon do apollo


To nie jest zły pomysł. Oczywiście dla zainteresowanych :-)
 
NaiR  Dołączył: 09 Cze 2006
Ja też się piszę na tę akcję "ponaglającą" naszego dystrybutora :-D

Telefon mają na stronie?

[ Dodano: 2006-08-07, 21:16 ]
A może jak byśmy zebrali się grupowo to bezpośrednio od nich na warunkach hurtowych byśmy kupili, ma ktoś firmę handlującą agd/rtv/foto? :?:

 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
NaiR napisał/a:
Telefon mają na stronie?


(0-22) 464 59 99
 
NaiR  Dołączył: 09 Cze 2006
argawen napisał/a:
(0-22) 464 59 99



Ja jutro zaczynam akcję :-D
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Już widzę, jak ludzie z Apollo, po przeczytaniu tego wątku (pozdrawiamy!) załatwiają z TPSA nagłą zmianę numeru tel... ;-)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Albo jak zobacza takie zainteresowanie to wywinduja cene bo "i tak sie sprzeda"... :mrgreen: :-P

Pzdr
Spinner
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Albo jak zobacza takie zainteresowanie to wywinduja cene bo "i tak się sprzeda"...

albo zamkną firmę na dwa tygodnie (mały urlopik) żeby emocje opadły :mrgreen:
 
Tomek  Dołączył: 22 Kwi 2006
 
Pocztę elektroniczną nt. K100D już chyba zlewają kompletnie...
 
NaiR  Dołączył: 09 Cze 2006
Witam,
dziś udało mi się dodzwonić do Apollo. Miła, ale wydaje się, że niezbyt kompetentna Pani po kilku próbach przełączenia mnie do działu Pentax'a poinformowała mnie, że:
1. K100D będzie w sklepach 20 sierpnia
2. Cena jest niestety nieznana (czytaj zastanawiają się jaką wystawić dla "zasobnych w gotówkę" Polaków
3. Po kolejnym telefonie do serwisu, poinformowała mnie że eurogwarancja jest na 100% honorowana w Polsce.

To na tyle.
Pozdrawiam.
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ciekawe - aparatu jeszcze nie można kupić (przynajmniej u nas) a tymczasem jest już pierwszy update softu. Wersja 1.01 wprowadza obsługę kart SD-HC (karty SD o pojemności ponad 4GB) oraz poprawne wyświetlanie ogniskowej wprowadzonej do SR-a w Pentax Photo Browser 3.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach