guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
octuss napisał/a:
kamieniolom Liban w Krakowie.. pod kopcem Kraka


dzięki :)
nawet niedaleko w sumie z wro..
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
octuss, masz miekkie, rozproszone swiatlo, ale co dalej? :-) Pokaz jakies praktyczne zastosowanie, bo te zdjecia to nie wiem do czego moglyby sie przydac :-P
 

octuss  Dołączył: 16 Kwi 2007
a juz Ci pisze... wezmy na ten przyklad potrzebe wykonania zdjec do sklepu internetowego.. mam kaprys sprzedawac wykonane przez siebie duperele przykladowo.. mysle, ze z powodzeniem moge sobie wszystko ofotografowac w ten wlasnie sposob..

inny przyklad.. robie makiete z darni, i wpuszczam na nia powiedzmy biedronke :) zakladajac, ze mi nie odleci to mam idealne i spokojne warunki zeby zrobic takiej modelce kilka zdjec... zastosowan jest mnostwo!
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
octuss, czytaj uwaznie, prosilem o pokazanie zastosowan, a nie ich opis :-P

Te zdjecia, ktore pokazales nie moga robic jako pakszoty do sklepu netowego. Potrzebujesz innego tla - albo takiego, z ktorego je wyszparujesz, albo takiego, na ktorym beda sie dobrze prezentowac. No i powinny ostre w calosci (wieksza glebia).
 

octuss  Dołączył: 16 Kwi 2007
jak bede mial cos konkretnego do zrobienia to napewno sie tym 'pochwale'.. ja tez nie prosilem o podwazanie zasadnosci tego sprzetu, a glownie o ocene oswietlenia..

to jest dla mnie istotne: "Potrzebujesz innego tla - albo takiego, z ktorego je wyszparujesz, albo takiego, na ktorym beda sie dobrze prezentowac. No i powinny ostre w calosci (wieksza glebia)."

oczywiscie zgadzam sie.. tla sa przgotowane, nad glebia ostrosci popracuje
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
octuss, dlaczego sie obruszasz? :-)

Napisalem o swietle, ze jest miekkie i rozproszone - a wiec namiot dziala :-)

Po czym wyrazilem swoja opinie (sam o nia prosiles) - ze te zdjecia nie maja zadnego zastosowania i poprosilem o jakies przyklady zdjec, ktore moglyby miec zastosowanie. Tylko tyle.

To chyba nie jest podwazanie zasadnosci sprzetu? :->
 

octuss  Dołączył: 16 Kwi 2007
eh internet.. czasem ciezko odczytac intencje.. nie obruszylem sie przeciez :) malo tego przyznalem Ci racje :) jak bede mial chwile to pokombinuje cos wiecej.. to jest tylko pierwszy test, wlasnie aby sprawdzic czy spelnia swoje funkcje.. zakladajac ze tak, to teraz moge przystapic do czegosc bardziej kreatywnego :)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
No dobra, to czekamy na efekty testow bojowych! :-)
 

Ka_Seciak  Dołączył: 28 Cze 2007
octuss napisał/a:
zeby niskim kosztem zrobic sobie cos a la namiot bezcieniowy

A można prosić o umieszczenie opisu wykonania tegoż w "złotej rączce"? Efekty bardzo fajne. Spacerek też :-)
 

Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
No właśnie jakie koszty wykonania takiego stołu - może jaki mały projekcik.
A zdjęcia bardzo fajne :)
 

octuss  Dołączył: 16 Kwi 2007
skladniki namiotu sa opisane w tym temacie: http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=7946
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dobre tlo jest wazne, rozejrzyj sie za czyms gladkim, bo faktura tej tkaniny psuje efekt. Kartka papieru/kartonu/brystolu moze byc lepsza.
Ja sie zabieram za cos takiego:
STROBIST
Pudlo juz mam, jakies lampki i tak musze kupic. Musze sie tylko natknac na sklep z kalka kreslarska w wiekszym rozmiarze.
A ostatnio z nudow wzialem, co bylo:
- 1 kartka papieru A4 (do drukarki)
- pudelko po karcie graficznej, zeby utrzymac wygiete (ale nie zgiete) tlo _/
- krzeslo
- mini statyw do cyfrowego kompakta
Postawilem przy oknie, akurat bylo ladne, rozproszone swiatlo. Ta wersja, 0.1, obsluguje tylko niewielkie obiekty. Zonie sie spodobalo, czyli protestow nie bedzie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach