Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
argawen napisał/a:
Wyłącz "auto pict". W tym trybie to aparat sam sobie ustawia wszystko, włącznie z ustawieniem trybu pracy ciągłej. Ustaw na P i powinno hulać.


Agrawen - jestes WIELKI! Dziala jak powiedziales! THX!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Eryk - to sprawa tylko i wyłącznie odpowiednio przeprowadzonej kampanii reklamowej:
Nie wiem, z jakiego miasta jesteś, ale chyba nie będzie problemem umówić się na sesyjkę portretową z posiadaczem interesującego Cię sprzętu. Ty organoleptycznie zapoznasz się z aparatem, Twoja lepsza połowa uwieczniona zostanie na licznych zdjęciach. I pozamiatane...
 
Jaro  Dołączył: 12 Cze 2006
Porównanie wizjerów GX-1L vs. GX-1S
Cytat

mial ktos moze porównanie, tzn patrzył w oba w wizjery???


Ja porównywałem oba. Powiem tak. Miałem juz rachunek na GX-1l i miałem pomaszerować do kasy ale coś mnie podkusiło i wziołem w łapki 1S-a. Nie myslałem, że wydam 200 pln więcej ale jednak mam GX-1S. Róźnica jest znaczna.
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
Cytat
Zdjecia wychodza ok - lepiej niz z Canona D350 z kitowym obiektywem, aczkolwiek na razie robie je na automacie i czytam instrukcje;-) Jedynie co bym zmienil - foty wychodza jak dla mnie troche zbyt kontrastowe i przez to jakby zbyt ciemne- podejrzewam, ze efekt zbyt "ciemnych" zdjec to wina kitowego, "ciemnego" obiektywu.

A czy korzystasz z trybu "automatyczne zdjęcie" czy z Programowego (P) - w tematycznych aparat sam podbija kolory na fotkach. A co do tego, że ciemne... ja mam ciągle wrażenie, że u mnie robi za jasne ;-)


Wlasnie znalazlem test GX-1S na stronie http://tinyurl.com/zousy i zaprezentowane tam zdjecia pokazuja ten efekt "ciemnosci" - przyzwyczailem sie wczesniej do troche jasniejszych fot - wiec te prezentowane na tej stronie z testem sa takie jak teraz moje - moim zdaniem o stopien zbyt ciemne - ale to dla mnie nie problem - zawsze mozna przy obrobce, czy w aparacie, ustawic tak jak sie chce :-D
 

psyt  Dołączył: 19 Kwi 2006
Skoro K100D nawiazuje nazwa do K1000, to moze GX-1S nawiazuje swoja nazwa do tego modelu:
http://www.allegro.pl/ite...gx_1_super.html
Oba to odpowiedniki Pentaxa (Samsung nawet bardziej), wiec kto wie... ;-)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jeżeli jest ktoś zainteresowany zakupem Samsunga GX-1s KIT to znalazłem chyba dobrą cenę Samsung GX-1s

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach