argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
MacGregor napisał/a:
Kolego "argawen" czy ten skan jest w polskim języku, czy w ogóle istnieje coś takiego?
Pisz po prostu argawen :mrgreen: . Możesz kliknąć myszka na nicku, to sam ci się on wstawi do postu.
Co sie tyczy skanu, to jest po angielsku, w dodatku paskudnie zeskanowany. Jeśli chcesz, to podaj na PW( wystarczy kliknąć czarny prostokąt z napisem pw) adres, to moge przesłać. Ale jest taki sobie. Wazy ok. 1,8MB.
 
MacGregor  Dołączył: 06 Lis 2007
Dziękuję za odzewargawen, (o chyba się udało wkleić) ten po angielsku już sobie wyłuskałem z netu(rzeczywiście jest paskudny), ale nie jestem biegły w językach, więc jak przeczytam w ojczystym to będę na 100% pewien.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
MacGregor, ja mam po holendersku (chyba) ;-)
Pasuje? Mogę pożyczyć, albo obfotografować...
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
matb napisał/a:
ja mam po holendersku
matb, nie jaraj tyle ;]
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Oficjalna, polska instrukcja nigdy się nie ukazała z tego co wiem.
Srebrowe są ponoć lepsze ale znacznie droższe od alkalicznych.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Zdano napisał/a:
Srebrowe są ponoć lepsze ale znacznie droższe od alkalicznych.

No. 25% droższe. Jak się dziś pytałem, to za srebrowe musiałbym zapłacić 10zł, a za alkaiczne tylko 8. Za komplet czterech oczywiście ;-)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
To mnie znaczy wprowadzono w błąd z tą ceną.
Bierz srebrowe.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Choć teraz zachodzę w głowę, że może jednak ja coś potentegowałem? I za 4 alkaiczne owszem, było 8, a za srebrowe 10 - ale za jedną? :roll: Jutro rano podejdę zakupić, to będę wiedział ;-)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
matb napisał/a:
może jednak ja coś potentegowałem

Chyba jednak tak, ja nie sprawdzałem, mam na razie zwykłe baterie i działa.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
MacGregor napisał/a:
ten po angielsku już sobie wyłuskałem z netu(rzeczywiście jest paskudny),

Tu jest całkiem ładny skan angielskiej instrukcji:
http://www.pentax-manuals...f/mfmanuals.htm
 
MacGregor  Dołączył: 06 Lis 2007
Witam!
Hurra! Hurra! Pipczy mruga i merda ogonem, jednym słowem Potwierdzanie Ustawienia Ostrości DZIAŁA!
Zdano, napisał:MacGregor, sprawdź baterie, może to jest przyczyną.[/quote]
Tak też i zrobiłem kupiłem nowe baterie i pomogło, dziękuje za słuszną sugestię :-B .

PiotrR, Ta instrukcja jest oryginałem możliwe że skan ale w super stanie, wszystko widać bo są ładne kolorowe obrazki i fotki, Dziękuję Ci Bardzo. Polecam tym którzy mają ten okropny czarny skan.
Teraz czeka mnie tłumaczenie interesujących mnie informacji.

Mam jeszcze jeden problem z moim Pentaxem, gąbka tłumiąca lustro czy też jak to zwać , zmieniła swój stan w stan gumy do żucia, zaczęła się odklejać i ubrudziła mi lustro.
Czym wyczyścić lustro żeby nic nie popsuć, proszę o porady.
Wyczytałem na forum że ktoś użył jako nowej gąbki tłumiącej, podkładkę pod mysz.
Czy to dobrze działa i jakiej maksymalnie grubości może być ta podkładka.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
MacGregor napisał/a:
Czym wyczyścić lustro żeby nic nie popsuć,

MacGregor, spirytus izopropylowy(izopropanol)+ściereczka z mikrofibry,żeby nie porysować lustra.
MacGregor napisał/a:
ktoś użył jako nowej gąbki tłumiącej, podkładkę pod mysz

Ja użyłem gąbki z filtra akwaryjnego i takowego silikonu do podklejenia.Bloczek 1,5-2mm*2mm i odpowiednij długości powinien wystarczyć i nie przeszkadzać w pomiarze,oraz nie ograniczac pola widzenia.Pianka z podkładki myszowatej może być troche lepsza od mojego "patentu".

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach