argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Cytat
g.
??
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
argawen napisał/a:
Cytat
g.
??

Kolega chyba miał na myśli produkt bezpośredni defekacji, ale miłość głęboką do ojczyzny chowając na drugim dnie serca, nie śmiał przełamać granic estetycznych i puścić smrodku swojskim, niewielkim bluźnięciem pod adresem rzeczonej. :mrgreen:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Vesper, chyba wyciągasz daleko idące wnioski z prostej, wbrew pozorom, rzeczy. Po prostu guerilla podpisał się pod uwagą moderatora, akceptując zwróconą mu uwagę. Podobno nowe władze naszego forum będą wymagać pisemnego potwierdzenia zrozumienia swojego błędu. Dodatkowo, na pw wysyłana będzie kara, której wykonanie będzie trzeba udokumentować.
Ot, takie małe zmiany, by żyło nam się lepiej...
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Michu zwracam honor, nieopatrznie zagalopowałam się, kajam się, biję w piersi, łeb popiołem posypuję i uniżenie proszę o przesłanie mi nr konta, na który prześlę dobrowolny datek rozgrzeszający. Jednocześnie pragnę zapewnić szanownych moderatorów o swojej lojalności JSS i podziękować za wychowywanie użyszkodników żelazną ręką w aksamitnych rękawiczkach.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Michu napisał/a:
Podobno nowe władze naszego forum będą wymagać pisemnego potwierdzenia zrozumienia swojego błędu. Dodatkowo, na pw wysyłana będzie kara, której wykonanie będzie trzeba udokumentować.
Ot, takie małe zmiany, by żyło nam się lepiej...
kto takie zmiany wprowadził?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ty.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ja się nikomu nie kazałem usparwiedliwiać, czy potwierdzać poprawnej pisowni wyrazu Polska. Ja tylko zwróciłem na to uwagę, bo bądź co bądź jest to moja Ojczyzna. Należy mieć do niej szacunek choćby przez wzgląd na naszych przodków, którzy nadzwyczaj dzielnie o nią walczyli.

(za Grunwald do tej pory nas nieznoszą :mrgreen: )
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Tref - nie mam najmniejszego pojęcia, o co Ci chodzi. Ale to zawsze będzie Twoja wina. I Sołtysa (jak wróci).
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
tref napisał/a:
Należy mieć do niej szacunek choćby przez wzgląd na naszych przodków, którzy nadzwyczaj dzielnie o nią walczyli.


Tref, ojczyzna pisze sie z malej.

To twój wybór, że piszesz ten wyraz z dużej.

Nie można on nikogo wymagać patriotyzmu, a tym bardziej mu go narzucać.


(Ja osobiscie jestem temu zjawisku przeciwny.
Polska pisze się z dużej słownikowo, nie ideologicznie.
Ja świadomie popełniam błąd ideologiczny: polska.)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
alkos, nie chodziło o słowo Ojczyzna, lecz o słowo Polska - a to pisze się zawsze z wielkiej. Podobnie Polacy.

Co do Ojczyzny /ojczyzny faktycznie instnije dobrowolność.

Myślę, że nie ma już co roztrząsać. Zwórciłem uwagę, było minęło. Ostatnio była ciekawa wymiana zdań o pisaniu nicków z wielkiej lub małej litery, ma to więc pewnw znaczenie!



alkos napisał/a:
błąd ideologiczny: polska.

faktycznie dzisiejsza Polska (mała) różni się nieco od tej potężnej Polski z wybranych okresów w dziejach, ale wszystko w naszych rękach.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
tref napisał/a:
Ostatnio była ciekawa wymiana zdań o pisaniu nicków z wielkiej lub małej litery, ma to więc pewnw znaczenie!
Nick Nolte piszemy z wielkiej. Nick Cave chyba też.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
tref napisał/a:
Ostatnio była ciekawa wymiana zdań o pisaniu nicków z wielkiej lub małej litery, ma to więc pewnw znaczenie!


ja uwazam ze nicka powinno sie cytowac dokladnie, czyli tref to tref a nie Tref, a Michu to Michu a nie michu... ot
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Mysle, ze nick to nazwa wlasna - powinna byc z duzej, tym bardziej, ze przez szacunek dla danej osoby (tak jak pisze sie "Tobie" a nie "tobie") nalezy ja z duzej napisac - ale moge sie mylic... :->

Co do Polski - nie wiem co Alkos chcesz osiagnac pisza z malej litery... Co chcesz wyrazic? Niezadowolenie z ch*** politykow?? A co ma do tego Nasza Polska czyli Nasza Ojczyzna :?: :roll:

To piekny kraj, ziemia naszych przodkow a ze zle sie dzieje to trzeba tylko ubolewac a nie... :-?

Niepoprawny moze jestem i nie chce za duzo napisac - wiec sie lepiej zamkne nim kogos obraze... :shock:

Pzdr
Spinner

 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Skoro jesteśmy w wątku o Takumarze, to pozwolę sobie stwierdzić, że jakoś tak ciężko mi jest pisać, czy też cytować nicki z małych liter. To jak brak szacunku. Wiem, zboczony jestem i przestarzały, ale odczuwam silne opory wewnętrzne... Te głosy w mojej głowie, które każą mi pisać z wielkiej litery...
Przy okazji - nicki powinniśmy odmieniać? Moim zdaniem tak.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
tref napisał/a:
wszystko w naszych rękach.

Ja mam co do tego w±tpliwo¶ci. Bo okazuje siê, ¿e nas to jest jak zwykle zbyt ma³o, ¿eby¶my siê liczyli. W koñcu mamy demokracjê. I zamiast m±dzrejszych od nas do rz±dzenia zabieraj± siê ludzie, którzy sobie nagle przypominaj±, ¿e pos³owi przyda³oby siê jakie¶ wykszta³cenie, kwalifikacje itd :cry:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
A tak w ogóle, to właśnie niechcący chyba znaleźliśmy sposób na ewentualnych narzekających na zbyt dużą ilość oftopików. Jesli rzeczywiście będzie ich strasznie dużo w nowych wątkach, odgrzebiemy sobie (tak jak Bronek wczoraj) jakiś stary, losowy, sprzed kilku miesięcy i hulaj dusza.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Co do Polski - nie wiem co Alkos chcesz osiagnac pisza z malej litery... Co chcesz wyrazic? Niezadowolenie z ch*** politykow?? A co ma do tego Nasza Polska czyli Nasza Ojczyzna


To nie jest pytanie na forum.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Jarek - OT jest sola tego forum i nie tylko - polookaj na strony forum Minolty np :lol:

Pzdr
Spinner

 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ty - Szpajchel - chyba Ci się mało ojczyste kodowanie odezwało.

Alkos - Spinner: dajcie spokój. Pentax może spokojnie łączyć zarówno narodowca jak i anarchistę. Ważne, by to nas nie dzieliło.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Proponuję wrócić do meritum: SMC Takumar m42 85/1.8 - przestrzelany

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach