kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
dla mnie bomba
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Fajne, tylko zastanawia mnie, gdzie aparat? Wystemplowany?
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
No i stało się... cały ten sesyjny stres spowodował, że nie wytrzymałem. Dałem znać Oli, żeby brała swoje rzeczy i jedziemy porobić zdjęcia w plenerze. Miałem wizję pogodową, minimalistyczno osobową. Jak zajechałęm okazało się, że są 2 torby ubrań, na różne pomysły... no to zapakowaliśmy autko i w droge..

..jakimś trafem, trochę kierując się nosem, dotarliśmy do pięknego miejsca, ALE. Po kilku zdjęciach przyszła taka ulewa, że się ulotniliśmy stamtąd błyskawicznie.. frustracja mnie ogarnęła, nie tak miało być..

więc w drodze powrotnej zachaczyliśmy o zupełnie inne miejsce, okazało się, że nawet deszczem nie draśnięte.. tu się spieszyliśmy i kilka kolejnych kadrów powstało. Zaczęło kropić, zwinęliśmy manatki bo i pora już była..

Efekt dwugodzinnej eskapady jest bardzo pozytywny. Zaprezentuję 25% ze wszystkich udanych moim zdaniem kadrów, czyli aż 9 zdjęć.

Używane obiektywy to Sigma 10-20, 24-60 a także Helios 58/2 przy portretach. Zapraszam do obejrzenia plonu i podzielenia się wrażeniami. Ewentualne wskazówki co do możliwych akcesoriów przy tego typu zdjęciach, również mile widziane (parasl mieliśmy, ale jakoś fotki z nim zabrakło)

112.


113.


114.


115.


nowe miejsce

116.


117.


portrety heliosowe f/2

118.


119.


120.
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Zdjęcia z chmurami bomba. :-)
 
samber  Dołączył: 28 Cze 2007
podoba mi się 112 i 116. W 116 może ktoś powie że niebo przesycone. Ale lubię takie kompozycje. Wolałbym bez lewego drzewa i z dziewczyną bardziej w lewo. Ale ładne.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
116 i 120
Z pozostałych też IMHO powinieneś byc zadowolony ale te dwa właśnie najbradziej mi się podowbają

Pozdrawiam
 

sioux  Dołączył: 14 Kwi 2008
112!!! takie lubię. superanckie
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
116, jest najlepsze.
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
A mi najbardziej z tej serii podoba się 115.
 

takpoprostu  Dołączył: 10 Kwi 2008
116 i 120 za pomysł... A do 116 jaki filterek użyłeś ? Czy raczej podciągałeś niebo programem ?
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
114 i 118 naj ;-)
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
takpoprostu, tak po prostu wyszło.. z nakręconym polarem, nic nie podciągałem.

Dziękuję Wszystkim za opinie!! mi podobnie jak Stachowi najbardziej podoba się 115 ;-)
 

A610  Dołączył: 15 Sie 2007
dagio napisał/a:
Zaprezentuję 25% ze wszystkich udanych moim zdaniem kadrów, czyli aż 9 zdjęć.

Rozumiem, że pozostałe 75% powstało w trakcie przebierania się modelki.
116 widziałbym bez drzew. Osobiście wolałbym głowę na konkretnym tle: albo niebo albo zboże (ale ja nie mam zmysłu artystycznego).
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
dzerry napisał/a:
Dla obcych pewnie daje ;-) Ja juz tyle takich kadrow z zakladow miesnych widzialem, w cz-b, kolorze, na cyfrze, na slajdzie, szopowane, nieszopowane, ze praktycznie juz zadne nie zrobi na mnie wrazenia :-P


dzerry, czy ktores z tych moze zrobic na Tobie choc minimalne wrazenie? Uznam to za maly sukces, jak nie to bede wracal do upadlego :-P

121. (klik)


122.


123.

 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
:-) Po pierwsze naprawde podoba mi sie tonalnosc. A wrazenie robi oczywiscie 123 ;-)
 

rafalf  Dołączył: 09 Cze 2007
123 !!! :mrgreen:
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
I ten cień taki po dekapitacji... Ciekawe. ;-)
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
dzerry

MISSION ACCOMPLISHED


PS: za komentarze dziękuję :-)
 

Matewka  Dołączył: 16 Wrz 2006
dagio napisał/a:
w 2006 roku pożar strawił dach kościoła, jednak wartościowe rzeczy ocalały

Ironia jest taka, ze sam ogien nie spowodowal tak duzych strat, jak woda z wezy strazackich.
 
maslot  Dołączył: 11 Cze 2008
121-122: Skoncentrowałbym się na tej pozostałej ścianie, bo na pierwszym planie nie ma nic ciekawego.
Pan z psem świetny (choć dsk zepsuł mi odbiór zwróceniem uwagi na ten cień :lol: )

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach