dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
49.


50.


51.


52.


53.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
52 & 53. Wypas!!!
 

maniownik  Dołączył: 28 Mar 2007
o jizes czad 49-53
 

Szpileczka  Dołączyła: 03 Sty 2008
Wszystkie fajne, najbardziej 52. Umiesz bawić się światłem i cieniem 8-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Naprawde swietne. 53 kojarzy mi sie z Kerteszem.

dz.
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
Swietne zdjecia, naprawde, prawie wszystkie bardzo mi sie podobaja. 52 i 53 mnie powalilo. Jak zrobiles 52?
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Kurde, nie wiem jak zrobiles 52, ale jakby mi ktos pokazal to zdjecie i powiedzial ze to Lissitzky czy Ray, to przyjalbym to za pewnik.
Od strony koncepcyjnej chyba nie bylo lepszych zdjec na forum. Ciagle jestem pod wrazeniem...
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Mnie zatkało. Jak tak dalej pójdzie, to skończą się werbalne możliwości oceny...
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
51 i 52 jak dla mnie bomba
53. Zmyślne i ciekawe ale wolałbym bez cieni okien.

choć 52 to chyba jednak grafika a nie zdjęcie :-? ale i tak super :-)
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
cały dzień z dala od forum.. a tu normalnie :roll:

dzięki wszystkim, za wypowiedzi, zdjęcia są starsze i nowsze, zebralem te kilka wynalazkow w jedno miejsce po prostu.

Moze jeszcze wyjasnienie co do 52, jest to jedno z moich ulubionych zdjec. Mowie zdjec, nie grafik, gdyż nic nie było tutaj rysowane. Faktem jest, że pomysł ten pojawił się w mojej głowie pewnym późnym wieczorem i do jego realizacji posłużyły mi 3 fotografie. Ta główna, tworząca podstawę, powstała tylko i wyłącznie w tym celu.

Tak przy okazji, kto mi powie co jest na zdjęciu 49? Dan jest wyłączony z tej "konkurencji" ;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Na zdjęciu 49. jest jakieś urządzenie blisko ściany - drukarka?
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
brak drukarki :) czekamy na kolejne typy :mrgreen:
 

JSW  Dołączył: 20 Lip 2006
dagio napisał/a:
zdjęciu 49
Czy to pociag/metro wjezdzajacy do tunelu lub na stacje?
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
skoro dan ma zatkane usta, to odpowiedź jest oczywista: epson v500 - tyle, że kadr sprytnie przekręcony :-P
aha i w ogóle gratulacje za niezłe zdjęcia. :-B
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
to nie pociag :-D i zadne z biurkowych urzadzen.. cypis, on juz po prostu wie ;-) :-B
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Zdjęcie kawałka samochodu przy ścianie w niebieskooświetlonym tunelu/garażu?

[ Dodano: 2008-01-16, 22:10 ]
Korytarz (po prawej stronie są jakby lampy jarzeniowe i jakaś wstążka? Na pewno sfotografowałeś czas. Kilka sekund?
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
dopisek dobry, na pewno czas, lampy pewnie tez, ale nie wstazka.. juz calkiem blisko
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
Pierwsze co mi się skojarzyło jak zobaczyłem tą rozświetloną część w zdjęciu 49 i te dwie płaszczyzny pod skosem to że solarium jakieś :mrgreen: Bo wygląda to tak jak by na nich świetlówki też były... Ale ciekaw jestem co to.

Ehh bardzo fajne zdjęcia.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
dagio, to już nie trzymaj nas w niepewności - powiedz, jaka jest nagroda :evilsmile:
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Solarium leżące w długim korytarzu?Dagio, powiedz, bo można zwariować od domysłów ;-) :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach