grub  Dołączył: 22 Mar 2006
for
fajny jest. struktura tez mi sie podoba. jest git.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
OKO - skoro już zostaliśmy gitowcami, to może warto by pomyśleć o chociażby przekierowaniu?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
...jak dla mnie delikatnie przebajerzone. Wolę prostsze formy, bez emotikonek i innych pop-upowych okienek z treścią wątku, ale skoro się podoba większości... ;)

PS. post testowy.

PPS. co nie znaczy że nie na serio. :)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Eeee - Alkos - sprawa przyzwyczajenia. Za dwa miesiące, gdy zawitasz na stare forum będziesz zdruzgotany jego archaizmem.

 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Zastanawiam sie czy nie za duze jednak jest tych "kategorii" i czy przy naszej ilosci forumowiczow nie "porozlazimy sie i znikniemy" tutaj... :lol:

Pzdr
Spinner
 

psyt  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jestem pod wrazeniem... :shock:
...nie moge sobie wyobrazic jak to teraz bedzie - z wyszukiwarka... :-D
Dzieki!
 

psyt  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jak moge zamienic nazwe loginu z nazwa nick-a? W profilu nie znalazlem takiej opcji, a i nie wiem kogo o to poprosic?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Musisz Przemek nożykiem rozciąć powierzchnię monitora i delikatnie pensetą podmienić te dwa człony.
Ewentualnie napisać do admina.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Zastanawiam sie czy nie za duze jednak jest tych "kategorii"


MAm to samo wrażenie... ograniczyłbym je - osobiście - do trzech/czterech...
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
Czekam wiec na propozycje podzialu. A co do bajerkow - zawsze mozna wylaczyc :)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Mialem przyjemnosc korzystac sporo z forum Nikona - bardzo szybko mozna sie do niego przyzwyczaic, prosty i klarowny podzial IMHO oczywiscie, looknijcie kto nie widzial:

http://forum.nikon.org.pl/

BTW - kolor tla z czarnego na jasny zmienia sie po zalogowaniu - nie mam mowy o przypadkowym wpisaniu postu jako "gosc"... :-?

Wiem - nie ma co malpowac, chcemy byc inni ale moze bez przesady - i tak jestesmy INNI przez tworzaca nasze srodowisko grupke i sprzet jaki uzywamy... :lol:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cholera, Piotrek, właśnie siedzę i myślę co by tu obciąć, jak by co skrócić - i nie wychodzi :) Jak z jednej strony urwę to z drugiej wyłazi ;)

No i powoli dochodze do wniosku że jest dobrze jak jest - byleby tylko użytkownicy obrodzili :)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
1) Połączyłbym korpusy ze szkłami. W końcu jeśli ktoś ma korpus, to interesują go też szkła ;)
2) Do FAQ dodałbym przyklejony na stałe post z adresami do instrukcji i opisów.
3) Z działu JAK wyrzuciłbym ogólnikowy "fotografia". Sądzę, że to, co nie mieści się w dwóch pozostałych będzie i tak można podczepić pod jeden z nich, lub wrzucić do "Hydeparku".
4) Zaś same SPRAWY KLUBOWE wrzuciłbym do FAQ.
 

zubryn  Dołączył: 19 Kwi 2006
Forma rzeczywiście nowa i na poczatku trudno sie przyzwyczaić do tych wszystkich nieznanych bajerów. Myslę że po wstepnym szoku, okaże się że wszystko jest tam gdzie powinoo i nawet Czerwony Kapturek sie tu nie pogubi. Co do mojej opinii o nowym układzie to podzielam zdanie, że trzeba paru dni by się oswoić. Pojawi się troche watków do poczytania i wszytsko stanie się czytelniejsze.
A do MICHU/MICHA :?: ponawiam już napisany przez kogoś wczesniej apel - na osw trzeba kilka razy dac posty o nowym adresie. Inaczej poginie nam spora cześc pentaksiarzy.
A dla TEGO/TYCH którzy włożyli swój wysiłek/czas i zaangazowanie w powstanie tej strony - CHŁOPAKI WIELKIE DZIĘKI :!: :!: :!: :!: :!:
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
pentaxmania? panie, tu zadnych maniakow nie ma... ;]
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Maniacy :?: Tutaj :?: :!: Eeee.., co Ty :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Manie, maniacy.. toz to jeden krok do pelnego szalenstwa ;)

Moze za to podlinkowac to forum na pentax.osw.pl? Zeby od razu przekierowywalo tutaj - nie trzeba by pisac informacji przypominajacyhc na starym forum.

Pozdrawiam,
Jerz
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Na starym forum do każdego nowododanego wątku dodaję info wraz z tutejszym adresem, licząc na to, że użytkownicy z czystej irytacji zaczną tutaj zaglądać.
Jeżeli chodzi o nazwę (może nazwę domeny?) to proponuję Pentax Klub (w skrócie PK).
Wypić za to - wypada jak najbardziej - ale najpierw upewnijmy się, że wszystko jest OKO.
A niestety, na starym forum trafiają się posty (podobnie jak Joli) o niemożności dostania się do nas. I to moim zdaniem jest na chwilę obecną najważniejszą wadą.
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
docelowo na forum, portal i galerię kierować będzie domena pentax.org.pl (w tej chwili jeszcze skierowana tylko na galerię) - więc nie ma co gdybać o adresie i nazwie

problemy w dostaniu się na forum występują niestety najczęściej przy IE6 będziemy próbowali to poprawić

pozdrawiam
Piotrek
 
paj
Witam i pozdrawiam wszystkich. To mi się podobowywuje. Świetne.
Wyrazy uznania dla twórców.
A tak a b s t r a h u j ą c od wszystkiego, jak dobrze, że już prawdziwa wiosna!

p.s.
Ta rozstrzelona łacina to z konieczności, bo normalnie była traktowana jak synonim pewnego organu męskiego :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach