Grzegorz  Dołączył: 01 Sie 2006
wreszcie K100D za rozsadna kase na naszej ziemi
http://www.foto-net.pl/sk...entax_K100D_KIT . za 2400 z malym chaczykiem to calkiem niezle. fajna tez jest cena z double kitem. moze ten dluzszy nie jest powalajacy ale za te cene. w saturnie widzialem istDL za 3200 w zeszlym tygodniu z krotkim kitem :) a tu 2700 z dwoma. macie jakies doswiadczenie odnosnie tego foto netu?
 

Madika  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Tak, robiłam tam drobne zakupy typu filtry, osłonki, torba - są w porządku, cierpliwa obsługa wobec zalewu pytań ;-) . Zajrzyj na allegro i poczytaj komentarze: http://aukcja.onet.pl/my_page.php?uid=21110 - to ta sama osoba / sklep. Pozdr, M.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Sprawdź wczoraj czy przed wczoraj bylo tu na Forum o tej firmie. Wnioseki raczej nie pozytywne.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Hm..nie kupowałem w tej firmie, ale w którym wątku byłoo nich niepochlebnie ?
 
NaiR  Dołączył: 09 Cze 2006
No może za dużo powiedziane, że niepochlebnie. Po prostu zastanawiałem się nad tą ofertą i jest trochę zbyt bardzo atrakcyjna. Każdy chyba kupiłby double kit za 2700 z groszami, albo kita za 2499.
Na forum nikona kiedyś było o tym sklepie, jakiegoś gościa chcieli zrobić (i zrobili) na szaro z gwarancją D70s.
Link : http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=27367


a wątek to http://manufactura.home.p...t=721&start=125


Ja poczekam, aż będą realnie K100D dostępne i zamówię,
M.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
NaiR napisał/a:
Każdy chyba kupiłby double kit za 2700 z groszami, albo kita za 2499.


Ja bym zamówił i czekał co bedzie :) Sam zamówiłem K100D, ale samo body, szkiełka mam :). Ale sklep inny, Pstryk. Cena za body taka sama, za kity niestety droższa :(
 

Dabrow  Dołączył: 21 Kwi 2006
ja w foto-net zamówiłem tamrona 17-35 ale cosik się im przedłuża utrzymanie mojego zamówienia w "oczekujących" - do tego kiepsko z kontaktem. Bo ostatnio słałem maile z zapytaniem co z moim szkiełkiem i z pytaniami nt. kastode. I nic. Lipa. Cicha lipa.
 
NaiR  Dołączył: 09 Cze 2006
no i sprawa wyjaśniła się, cenę double kit poprawili na 3400 z groszami, kit nadal najtańszy.

http://www.foto-net.pl/sk...roducent=Pentax
 

Grzegorz  Dołączył: 01 Sie 2006
ehh. no to spalone. podobno jest takie prawo ktore pozwala nabyc produkt po cenie za jaka jest wystawiony nawet jesli przez pomylke. ciekawe czy dziala to w sklepach internetowych takze. raczej tak. moze by bylo ciezko dojsc swojego ale byla przez krotka chwile szansa na double kita za 2700, ehh.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Porównując do ceny z 18-55 to cena 3400 jest absolutnie nieatrakcyjna. Przecież DA 50-200 kosztuje ok. 1000 zł, więc gdzie jakaś zachęta do kupowania aparatu z dwoma obiektywami? Za 2700 to oczywiście jest atrakcja, nawet za 2900 ;-)
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
Hej Dabrow. Ja nie miałem z tym nic wspólnego.
 

Dabrow  Dołączył: 21 Kwi 2006
hej Lipa - ale ja nie o lipach ale o cichych lipach - gra półsłówek (-;
 

bob*  Dołączył: 22 Kwi 2006
 
A ceny K100D w foto-necie ogłupiały ... 2732 za kita
 
MariuszR  Dołączył: 14 Sie 2006
świrują ... jak bądą chceili być cwani to i tak każdy poczeka aż będzie po premierze i ceny spadną ... zrobili sobie zabawę z sondowanie rynku, było sporo odzewóó pewnie to pojechali z ceną ... w stanach za kita wychodzi już 2000 zeta i bez łaski
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Hm... Tak z ciekawości spytam, ktos juz zamówił i dostał K100D ? Własnie zadzwoniłem do Pstryka. Dostaje odpowiedź, że pierwsza partia rozeszła się błyskawicznie. Podobno jestem 2 w kolejce. Zamówiłem od razu po informacji na forum, czyli 10 sierpnia.

Mozliwe, ze sklep "leje wodę", że pierwsza partia poszła, by nagonić klientów.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
A może coś w tym jest... na dpreview ludzie piszą, że w ich "zaprzyjaźnionych", lokalnych sklepach (w USA) pierwsze, kilkuegzemplarzowe (ale słowo-potworek) partie rozeszły się jak świeże bułki...
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Pan z Pstryka powiedział, że mieli tylko 10 sztuk. Teraz idzie do nich 20, wiec się chyba załapię :), jestem drugi w kolejce.
O rany, do czego to doszło, by stać w kolejce :-P
 
MariuszR  Dołączył: 14 Sie 2006
haha ... bedzie dobrze spokojnie za miesiąc pogadamy
 
NaiR  Dołączył: 09 Cze 2006
Moim zdaniem to jest totalna ściema z tą pierwszą partią. Apollo jeszcze nie ma K100D w magazynach. Ja mam zamówiony u hurtownika, który handluje asortymentem Apollo. Jak tylko Apollo będzie miało na stanie to hurtownik ma dostać, a ja będę o tym wiedział.
Powtórzę natomiast cenę. Apollo ma ponoć brać za kita 2660 brutto.

[ Dodano: 2006-08-17, 22:54 ]
Przecież jako polski dystrybutor Apollo musi przetłumaczyć instrukcję, pudełko itp. a to trwa. Chyba, że pójdą na odwal i tylko in english będzie.
 
Tomek  Dołączył: 22 Kwi 2006
argawen napisał/a:
Pan z Pstryka powiedział, że mieli tylko 10 sztuk. Teraz idzie do nich 20, wiec się chyba załapię :), jestem drugi w kolejce.
O rany, do czego to doszło, by stać w kolejce :-P


Ja zlozylem zamowienie 11 sierpnia. Moj "realny termin" to najblizszy poniedzialek/wtorek. Obadamy...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach