tiritonga  Dołączyła: 29 Sty 2008
  [*istD] problem z lampą w *ist D
Witam,

od dwóch dni mam problem z lapmą w moim aparacie. Aparat robi normalnie zdjęcia, ale jak wlączam lampę, to zdjęcia zrobic się nie da, a bateria z pełnej robi sie pusta( baterie sa nowe, akumulatorki ladowane drugi raz dopiero) po wylaczeniu lampy, pasek baterii wraca do stanu pełnego.. zaczynam się zastanawiać, czy na przykład nie jest to spowodowane zmianą frimeware na 1.11, zmiana byla dość potrzebna....
choc juz wczesniej problemy z samymi bateriami miewalam, bo czesto aparat "nie widzial" nowych baterii tylko nie naladowane, po ponownym włączeniu było ok, teraz niestety nie jest :(

pomocy :cry:
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
tiritonga, czy ty w innym wątku nie miałaś K100D?
 
tiritonga  Dołączyła: 29 Sty 2008
nie ... :oops:
Wszystko przez to ze rodziciel mnie zmylil, upierajac sie przy k100 .... na sto proces jest to istd .... (a ja na nazwach sie nie znam jeszcze dobrze, starszy wiekiem człowiek twierdzi ze one wszystkie miały *istD napisane...) wiec stad możliwy blad...biegnę zmieniać
aczkolwiek problem pozostaje ;((( :cry:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
jezeli to istD to na 100% jest to uszkodzenie lampy blyskowej....cala wielka seria tych aparatow miala ten problem
 
tiritonga  Dołączyła: 29 Sty 2008
ech... no nic dobrze ze aparat na gwarancji, tak wiec pakuje sprzęt i wysyłam do serwisu. gwarancjia jeszcze jest...akurat teraz musiala sie lampa zepsuc no :cry:

Dzięki za pomoc :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach