Pioter  Dołączył: 18 Cze 2007
[Pioter]Darkness i falling
Trochę pompatycznie ale co poradzę ;)
http://tnij.org/aqv9
 
rpg  Dołączył: 22 Gru 2007
Link nie działa, jeśli chodzi o to to ... no cóż, nie za ciekawe jak na mój gust, i do tego kwadrat. Oczywiście zastrzegam że się nie znam :) - określenie 'pompatyczne' do czego się odwołuje?

/edycja/
Poprawka - na mozilli może nie działać.

 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Link działa, a i zdjęcie też widać.
Chociaż (jak dla mnie) brak szczegółów tej czarnej masy drzew przeszkadza w odbiorze.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Nuda.
 
Pioter  Dołączył: 18 Cze 2007
[Pioter] wczoraj nad morzem
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Re: [Pioter] wczoraj nad morzem
Ładnie wyszła ta dominanta niebieskiego. Mogło też być ładnie samej wodzie bez horyzontu.
 
mysikrolik  Dołączył: 31 Sie 2007
Niebieskie grzbiety fal chyba mi nie pasują... Może jednak czaro-białe?
Jaki to aparat i obiektyw?
 
Pioter  Dołączył: 18 Cze 2007
Witam
Fotka zrobiona o zmierzchu, dominanty nie ustawiałem aparat sam dobrał taki balans bieli, tyle że o ile pamiętam -1ev, żeby był efekt zmierzchu. W sumie fotka oddaje to co widziałem w realu. Aparat wstyd się przyznać na tym forum to Oly 510 z kitem. Z drugiej strony zarzekam się, kocham moje analogowe pentaxy i ich nigdy nie zdradzę ;)
Pozdrawiam
Piotr
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Pioter napisał/a:
aparat sam dobrał taki balans bieli
... dał Ci szansę na poprawienie niedoskonałości :evilsmile: a Ty z tego nie skorzystałeś 8-)
 
Pioter  Dołączył: 18 Cze 2007
Cytat
dał Ci szansę na poprawienie niedoskonałości :evilsmile: a Ty z tego nie skorzystałeś 8-)

tak ale jeszcze raz powiem, że to co widać na zdjęciu odpowiada rzeczywistości, było już szarawo, wszystko w odcieniach brudnego niebieskiego. Zresztą pierwotnie miałem skonwertować do B&W ale tak mi się bardziej podoba. To trochę jak robienie slajdami bez filtrów korekcyjnych, oko tak widzi dopiero mózg to obrabia swoim własnym WB. Pewnie bredzę ale może właśnie dlatego coś co w rzeczywistości porywa, po "naprostowaniu" w Photoshopie staje się miałkie.

Pozdrawiam
 
Pioter  Dołączył: 18 Cze 2007
[Pioter]B&W c.d.
Taka mała fotka :)
 
Pioter  Dołączył: 18 Cze 2007
Witam
Może ktoś coś powie, zgani albo co??
Pozdrawiam
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Pioter, gdyby cos sie dzialo na tej łasze moze byloby lapiej? Sam uwielbiam takie chmurne dni nad morzem. Czasem podnosze aparat do oka, ale nigdy nie wiem dlaczego. A tutaj czegos brakuje, nie wiem do konca czego - refleksow, chmur, czegos co odciazyloby ten kadr - kadrowanie na brak nieba strasznie ciagnie zdjecie w dol i czasem przytlacza. Moze trzeba bylo troche poczekac? Ja kiedys poczekalem i zobaczylem cos takiego (sorry za wtrynianie sie do twojego tematu):
dz.
 
Pioter  Dołączył: 18 Cze 2007
fajnie dzięki za krytykę, wszystkie uwagi przyjmuję z szacunkiem, tym bardziej Twoją. Z drugiej strony obecnie testuje fotografowanie, jako zabawę z kontrastem, walorem. Sama treść, czy przekaz akurat w tym przypadku mnie nie interesuje, mieszkam na prowincji i ludzi w mojej wiosce 4 na krzyż, także street foto odpada ;)Oprócz morza i drzew za bardzo nie mam co fotografować :) Co powiesz na to
Pozdrawiam

[ Dodano: 2008-03-11, 18:10 ]
Witam
Nie wiem czy nie łamię regulaminu, ale oto moja kolejna fotka :)

Może ktoś się wypowie, dziękuję :)
Pozdrawiam


[ Dodano: 2008-03-13, 12:38 ]
oto nowe zdjęcie, może coś napiszecie
Pozdrawiam

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach