Toggle navigation
FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Grupy
Rejestracja
Zaloguj
D/N
Ogłoszenie
Kaszubskie Grzybki AD 2026
- Edycja XV -
25 do 27 września 2026
PENTAX@PL Strona Główna
»
Jak...
»
Złota rączka
Napisz nowy temat
«
1
2
3
«»
8
9
10
11
12
13
»
Moderatorzy:
tref
,
alkos
,
dzerry
,
Zdano
,
cotti
,
mygosia
,
plwk
,
piotr_luk
,
opiszon
,
jorge.martinez
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane
Tematy
Odpowiedzi/ Wyświetleń
Autor
Ostatni post
konstrukcja aparatu dalmierzowego - literatura
2010-02-06, 13:24
michal5150
13/ 7093
03-02-10
kefa
2010-02-06, 13:24
michal5150
zasilanie do K 20 z akumulatora wkętarki
[
Idź do strony:
1
,
2
,
3
]
2010-01-26, 10:49
grzegorzgr
41/ 18871
07-01-10
grzegorzgr
2010-01-26, 10:49
grzegorzgr
foto sniper
2010-01-18, 19:50
grzegorzgr
14/ 12589
23-04-09
adriano210
2010-01-18, 19:50
grzegorzgr
Zrób to sam, czyli osłona obiektywu...
2010-01-17, 14:46
mygosia
4/ 4870
17-01-10
Wodnick
2010-01-17, 14:46
mygosia
Jak regenerować akumulatory li-mh?
2010-01-15, 07:58
MCsubi
13/ 10861
24-10-08
ubeuszek
2010-01-15, 07:58
MCsubi
jak zrobić z pentax-m pentax-a
home mode smc pentax-a
[
Idź do strony:
1
...
3
,
4
,
5
]
2010-01-14, 16:52
plwk
93/ 50626
11-10-08
Krasio1
2010-01-14, 16:52
plwk
naprawiłem obiektyw płynem do roweru
[
Idź do strony:
1
,
2
]
2010-01-14, 10:35
pawel1967
28/ 21166
02-01-08
cypis
2010-01-14, 10:35
pawel1967
Gorąca stopka - gdzie można dostać?
2010-01-05, 20:03
KristoVeeR
0/ 2623
05-01-10
KristoVeeR
2010-01-05, 20:03
KristoVeeR
Czym skleić K10D?
[
Idź do strony:
1
,
2
]
2010-01-05, 19:57
equus
34/ 25756
12-03-09
kudel
2010-01-05, 19:57
equus
Przystawka do skanowania do modyfikacji
2009-12-30, 10:46
Generic
11/ 8416
22-12-09
pawelek-79
2009-12-30, 10:46
Generic
Przejściówka P-six-pentax z przeniesieniem automatyki przysł
2009-12-20, 03:10
adriano210
9/ 9100
17-03-09
Faja
2009-12-20, 03:10
adriano210
Gdzie kupić bagnet K do sigmy
2009-12-18, 20:57
Dada
4/ 3844
13-12-09
grzegorzgr
2009-12-18, 20:57
Dada
Stary aparat Praktisix (Reaktywacja)
2009-12-06, 17:21
xolox
5/ 4162
06-12-09
xolox
2009-12-06, 17:21
xolox
Otwieranie K100d super - problem
2009-11-28, 20:58
Yeti
5/ 4339
16-11-09
halabuz
2009-11-28, 20:58
Yeti
śrubokręt
2009-11-23, 20:35
boloek
10/ 6580
15-11-09
boloek
2009-11-23, 20:35
boloek
rączka do K100d
coś aby kasetka nie wypadała z ręki
2009-11-19, 21:44
grzegorzgr
10/ 6484
03-05-09
samber
2009-11-19, 21:44
grzegorzgr
Stabilizator napięcia
2009-11-18, 18:14
fotonyf
8/ 4984
18-11-09
alkos
2009-11-18, 18:14
fotonyf
Matówka domowej roboty
2009-11-13, 20:07
Generic
3/ 3964
13-11-09
Stachu
2009-11-13, 20:07
Generic
ME Super - Back Focus - Kalibracja matówki
czyli jak najszybciej i najskuteczniej
2009-11-07, 22:00
piotrecius
2/ 4711
06-11-09
Ganz
2009-11-07, 22:00
piotrecius
DIY szkło spawalnicze
2009-10-29, 14:49
Stachu
12/ 11239
21-10-09
puss
2009-10-29, 14:49
Stachu
Wyzwalacz radiowy - DIY
[
Idź do strony:
1
,
2
]
2009-10-08, 23:13
andrusz
28/ 21478
19-06-09
anugal
2009-10-08, 23:13
andrusz
K-m + wężyk spustowy
[
Idź do strony:
1
,
2
]
2009-10-03, 00:58
Tinuviel
22/ 17611
17-09-09
anatol1
2009-10-03, 00:58
Tinuviel
FED 5 - rozbieramy!!
zepsułem i próbuję naprawić
2009-09-29, 16:11
Masaho
19/ 17374
01-05-09
takseo
2009-09-29, 16:11
Masaho
Wymiana porysowanego filtra przed matrycą.
[
Idź do strony:
1
,
2
]
2009-09-15, 00:17
pawelek-79
37/ 31474
06-06-09
pawelek-79
2009-09-15, 00:17
pawelek-79
ułamane złącze USB w K100d
[
Idź do strony:
1
,
2
]
2009-09-14, 23:23
dybon
23/ 15139
24-03-08
rbucz
2009-09-14, 23:23
dybon
Jak odnowić?
2009-09-12, 23:47
stereo
2/ 3514
12-09-09
stereo
2009-09-12, 23:47
stereo
Zerwany naciag migawki w ME Super
2009-09-12, 23:19
alekw
6/ 4429
12-09-09
alekw
2009-09-12, 23:19
alekw
Dyfuzor made by Hell
2009-09-07, 22:43
technik219
4/ 4702
01-09-09
hellrider
2009-09-07, 22:43
technik219
Neutralny pierścień dystansowy?
Telekonwerter x1?
[
Idź do strony:
1
,
2
]
2009-09-04, 09:54
niezgod
39/ 24328
21-08-09
Outlander
2009-09-04, 09:54
niezgod
Fotowyzwalacz - zamówienia
Kto chce fajna zabawkę do Pentaxa.
[
Idź do strony:
1
...
3
,
4
,
5
]
2009-08-24, 22:31
user
85/ 40384
31-05-09
Limonit
2009-08-24, 22:31
user
Parasolo-namiot bezcieniowy
2009-08-21, 11:01
kenzo
3/ 5554
18-08-09
kenzo
2009-08-21, 11:01
kenzo
Pentax ME D
czyli cyfrowy FF w oldschoolowej obudowie
[
Idź do strony:
1
,
2
,
3
,
4
]
2009-08-14, 10:27
ubeuszek
69/ 28372
03-08-09
Doktor_Vincent
2009-08-14, 10:27
ubeuszek
Wężyk spustowy do SF10
2009-08-12, 15:26
xolox
0/ 2356
12-08-09
xolox
2009-08-12, 15:26
xolox
DIY - lampa błyskowa makro
2009-08-11, 00:00
Doktor_Vincent
4/ 5149
10-08-09
liku
2009-08-11, 00:00
Doktor_Vincent
Kompakt jako światłomierz
małpka i kalkulator zastąpi sekonica?
2009-08-09, 22:58
pawgra
10/ 6619
23-04-09
xrog
2009-08-09, 22:58
pawgra
jak wymienić osłonę LCD w k10d?
2009-08-05, 07:56
ManaT
7/ 4627
26-07-09
ManaT
2009-08-05, 07:56
ManaT
Podświetlarka / stół swietlny wlasnorecznie
[
Idź do strony:
1
,
2
]
2009-08-03, 00:48
22v
28/ 27595
05-01-08
dzerry
2009-08-03, 00:48
22v
Celownik do aparatu
2009-07-25, 20:45
technik219
6/ 5035
12-07-09
PrzemoWu
2009-07-25, 20:45
technik219
Uszkodzenie K100D i naprawa
2009-07-22, 21:39
Masaho
6/ 6331
04-11-07
sskorpion
2009-07-22, 21:39
Masaho
pomalowalem obiektyw
[
Idź do strony:
1
,
2
]
2009-07-21, 19:16
takseo
35/ 17191
26-06-09
TomaSzSz
2009-07-21, 19:16
takseo