alyssum.montanum  Dołączył: 26 Gru 2010
Samyang TS 24 3.5
Samyang zdradzil ze w koeln bedzie mozna zobaczy ich nowy wynalazek - tilt shift dla mas

www.optyczne.pl/5145-nowo...tilt-shift.html

Zapowiada sie ciekawie.

Pozdrawiam
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Kurde, ta firma to ideał. Zapytali, co by ludzie chcieli. Oni powiedzieli że 24/1,4 i shifta. A oni to dają :-)
 

cube007  Dołączył: 12 Mar 2009
jorge.martinez napisał/a:
Kurde, ta firma to ideał. Zapytali, co by ludzie chcieli. Oni powiedzieli że 24/1,4 i shifta. A oni to dają :-)
O makro ludzie czasem nie prosili? Ja chetnie kupie :-)
 
diegotm  Dołączył: 17 Lut 2011
to ja poproszę 50/1.2 i 135/2 ...
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
diegotm, to tak nie dziala , jorge juz napisał ... to Samyang musi sie Ciebie zapytac, co byś chciał :-P
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Nic nie piszę dopóki nie zobaczę ceny, ale chętnie go podepnę pod 5d :evilsmile:
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Chyba zrobię sobie koszulkę z napisem "Samyang" normalnie. No w mordę, to jest firma!
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Yyyyyyyyyyy :evilsmile:
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Zajefajnie......biorę po testach ;) ( lub nie jak to będzie kaszana :-) )
Ciekawe jaka srednica pod filtr?
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Na Pentaxforum coś bąkają o 699$ , tez jestem ciekaw ceny.
Sam obiektyw jest juz na stronie Samyanga, wiec to juz nie plotka. Pozostaje tylko czekac na wporowadzenie go na połki sklepowe.

edit:

juz jest na B&H-u , coprawda jeszcze nie ma z mocowaniem do Pentaxa, ale do C,N i S jest ta sama cena 749$
 
alyssum.montanum  Dołączył: 26 Gru 2010
BartekKw napisał/a:
Zajefajnie......biorę po testach ;) ( lub nie jak to będzie kaszana :-) )
Ciekawe jaka srednica pod filtr?


jest mowa o gwincie 82 mm - kurcze nie będą pasowały filtry z unlimiteda....


700- 750 usd daje 2000 - 2500 pln - 3 do 4 razy mniej niż odpowiednik 24 ts Canona.
:shock:

Co za ludzie są w tym samyangu - odważni jak nie wiem co! To jest niesamowity przykład na to że znaleźli niszę i ją zapełnili. I sprawa jest już zamknięta. Nie ma prawie szans, na pojawienie sie=ę konkurenta z widocznie lepszym i zarazem tańszymi obiektywami. W alternatywie są konstrukcje z AF kosztujące 3 - 7 razy więcej.

135/2 - mniam...
 
tomak1986  Dołączył: 21 Cze 2012
Mogliby wydać w ciągu nadchodzącego roku 135/2.0. Jeśli jakość byłaby świetna, a cena rozsądna to z pewnością kupiłbym go. :evilsmile:
Co by nie było całkowitego OT, niestety Samyang TS 24 nie jest mi potrzebny, ale cieszy, iż jest firma, która wypuszcza na rynek takie obiektywy w stosunkowo atrakcyjnych cenach. ;-)
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Wypuszczą. Przecież nie od dziś wiadomo,że z uwagą czytają to forum.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
a_czacha, Wg apatycznych to tylko ich czytają. Mało tego, wręcz stosują się do ich wytycznych wynikających z wyników ich testów.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Dada Ty to jednak złośliwa małpa jesteś. Swoją drogą zapowiada się kolejny sukces Samyanga
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Ooo ! Żaba to Ty żyjesz ? :roll: Gdzieś się podziewał ? Co do małpy - awatar zobowiązuje. :-P
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
No i Samyang podał cenę i datę wypuszczenia na rynek. Cena ciut poniżej 4 tys. ani grzeje, ani mrozi. Niestety Pentax dostaje prztyczka w nos, nowy tilt-shift nie będzie miał naszego mocowania :cry:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Pewnie wyszło im, że mało kto z Pentaksa kupuje ich drogie topowe szkiełka (24mm, 35mm).

A może jest jeszcze inne drugie dno?
 

cube007  Dołączył: 12 Mar 2009
wyrzykus napisał/a:
Niestety Pentax dostaje prztyczka w nos, nowy tilt-shift nie będzie miał naszego mocowania :cry:
Czyli samyang.pl wprowadza w blad?
 

hitman1986  Dołączył: 17 Mar 2008
jorge.martinez napisał/a:
Pewnie wyszło im, że mało kto z Pentaksa kupuje ich drogie topowe szkiełka (24mm, 35mm).

No przykro mi bardzo ale jeśli mam do wyboru Samyanga 35/1.4 za 1600 zł i Sigmę 30/1.4 z HSMem za 1500 zł to chyba wiadomo co bym wybrał... Fakt, Sigma 35/1.4 kosztuje 2x więcej niż Sami 35, ale podejrzewam, że jak ktoś poluje na 35mm to i 30mm będzie dla niego dobre.

[ Dodano: 2013-04-26, 09:37 ]
Ale na RoadShow w Warszawie przejdę się i 35mm podepnę ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach