PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Pozdrawiam z krainy Pentaxa
Witam, ciesze sie, ze wreszcie moje sny spelnily sie. Kiedy zarejsetrowalem na stronie nikona, zeby uzyskac informacji na temat sredniego formatu, to marzylem zeby byl podobny Pentax. No i jest !!!!!!!!!!!!! Gratuluje i winszuje cierpliwosci i ogromu pracy. Jestem w Japonii, jak dlugo bede nie wiem ale chyba napewno caly maj, wiec moge przesylac jedynie informacje cenowe sprzetu Pentaksowego. Jesli chcecie to dajcie znac, Pozdrawiam serdecznie z cieplegj Japonii
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Kheyyyy Piotr.
Pewnie.
Ślij co tylko możesz z Japonii - zawsze to w końcu info z krainy Pentaksa.
A na chwilęobecną jak wygląda dostępność modeli w kraju kwitnącej wiśni?
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Kheyyyy Piotr.
Pewnie.
Ślij co tylko możesz z Japonii - zawsze to w końcu info z krainy Pentaksa.

Tak, poprosimy jakas wirtualna wycieczke po zakladach naszej firmy :-)
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Wycieczke do Asahi Pentax zrobie dopiero pod koniec maja. Napewno przesle zdjecia. I zostawie polski slad. Dostep do modeli bez problemu, co tylko chcesz, jesli nie ma w tej chwili, to sie zamawia. Cyfranki w tej chwili to: DS, DS2, DL, DL2. Analogowe: od K1000, MX, MZ-tek roznych, LX, MG, prawie wszystkie. Kupilem dwa pentaksiki 110 i super 110. Piekne malenstwa, do tego szkieleczka- 50, 2x 24, 18. Pozdrawiam
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
O rrany,

a może uda Ci sie jeszcze nawiązać kontakt z lokalną społecznością pentaxową?

Może zaprosić przedstawiciela naszej fabryki na IV PPD?

Ale się rozmarzam...
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
fotonyf: lepiej chyba byłoby po prostu zrobić następne PPD w Japoni, a PiotrB. przy okazji wizyty załatwi, żeby nam wszystko zasponsorowali :mrgreen:
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
I to jest dobra koncepcja!
Myślę, że w ramach marketingu, jakieś fundusze dla nas by znaleźli, żeby na wycieczce nie zbankrutować.
Ten pomysł może nie być wcale taki abstrakcyjny.
Może na początek trzeba by zrobić abstrakt fragmentów naszej strony po... no, po angielsku?
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
nieglupi pomysl, pomysle o tym, ale faktycznie trzeba by cos miec po angielsku, zeby cos im zaprezentowac.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
po co po angielsku skoro mamy już przecież część naszej strony po japońsku? w wielu miejscach pojawia się przecież jakby nie patrzeć japońskie słowo Pentax - myślę, że skumają o co chodzi :mrgreen:
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
PiotrB. napisał/a:
Wycieczke do Asahi Pentax zrobie dopiero pod koniec maja. Napewno przesle zdjecia.

NO i... bez zdjęć. Tyle czekania. Piotrze, obiecałeś.... ;-)
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
MacRayers, z Ciebie jest niezły archeolog 8-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach