wasyl  Dołączył: 06 Gru 2006
  JEST JUŻ K100 SUPER
Tak z nudów se przeglądałem stronki ze sprzętem i o mało gały mi nie wylazły,bo na pixmanii od 20.07(jeśli nie będzie przesunięcia w czasie!) będzie dostępne body K100 super w cenie poniżej 2000! :roll:
 

davnes  Dołączył: 18 Lis 2006
o fju fju
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
Re: JEST JUŻ K100 SUPER
wasyl napisał/a:
Tak z nudów se przeglądałem stronki ze sprzętem i o mało gały mi nie wylazły,bo na pixmanii od 20.07(jeśli nie będzie przesunięcia w czasie!) będzie dostępne body K100 super w cenie poniżej 2000! :roll:


i będzie przebojem. To oznacza większe zapotrzebowanie na tele w rodzaju DA 50-200.
Zobaczymy jak Pentax zareaguje na obecny brak tych szkieł. Z punktu widzenia posiadacza k100 rewelacja to nie jest. Co innego przeskok z k100 na k10.

 

kabu  Dołączył: 01 Lip 2007
Super... ? o co dokładnie chodzi?
 

White_Horse  Dołączył: 26 Cze 2007
O nową wersje K100D, z przyrostkiem "super"
Tu masz więcej informacji:
topic
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Jeśli cena z Pixmanii się sprawdzi to będzie fajnie. K100D Super nie przynosi rewolucyjnych zmian, a więc i różnica w cenie powinna być niewielka. Aktualnie Pixmania podaje cenę 1912zł za body z ładowarką i akumulatorkami, a 2105zł za korpus z obiektywem, ładowarką i akumulatorkami. Nic tylko się cieszyć jeśli ktoś będzie kupował kasetkę (zwykła powinna jeszcze ciut zejść z ceną).

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach