hiperfokalny  Dołączył: 06 Lut 2010
Karmazyniello, dodaj jakieś sampelki w wolnej chwili. Lud domaga się bokeh'u :)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
W środę go będę miał to coś wrzucę :-)
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
W tym momencie V1 z 10/2.8 jest dostępny w fotomega.pl za circa 1600 PLN (innych ofert, bliżej 2 kpln - nie traktuję poważnie) - ma ktoś jeszcze jakieś inne, tańsze miejsca?

Karmazyniello - jakieś sample, please!

Jestem "w rozkroku" - czymś podmieniłbym swojego GRD, targanie D700 po delegacjach to paranoja kompletna, na X100 szkoda mi kasy.
I tylko czy za te 1600 PLN kupić X10 czy V1... cholera, może nic nie kupić... Może być twardym i jednak ten D700, a zaoszczędzoną kasę przeznaczyć na siłownię i trening?
 

Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
Mertz, zerknij na naszą giełdę.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
karmazyniello napisał/a:
więc V1 nie będzie mi zagracał szuflady.
Ktoś chętny


karmazyniello napisał/a:
Przeprosiłem się z V1
Nie ma co świrować, to dobry aparat.


karmazyniello napisał/a:
kupiłem wczoraj używane 18,5/1.8 za niecałe 5 stówek


Ekajana napisał/a:
Mertz, zerknij na naszą giełdę.


Kamil, siadz na d. i sie ogarnij lepiej.
 

denvi  Dołączył: 09 Lis 2008
Ekajana napisał/a:
zerknij na naszą giełdę.

A gdzie "pięćdziesiątka"? karmazyniello?
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
alkos napisał/a:


Kamil, siadz na d. i sie ogarnij lepiej.


Od siedzenia pieniądze same sie nie zarobią, a jestem w dołku, ba, w dole finansowym takim, że wszystko co zbędne idzie pod młotek, bez sentymentów :-|

[ Dodano: 2013-02-08, 20:39 ]
denvi napisał/a:
Ekajana napisał/a:
zerknij na naszą giełdę.

A gdzie "pięćdziesiątka"? karmazyniello?


Poszła już do w dobre ręce :-)

 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
karmazyniello, hamuj. Co ma znaczyć to ostatnie zdanie?
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
Mertz napisał/a:
ma ktoś jeszcze jakieś inne, tańsze miejsca?

fotojoker, v1+10mm za 1399
eurortv v1+10-30 za 1199 :shock:

 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
dzerry napisał/a:
karmazyniello, hamuj. Co ma znaczyć to ostatnie zdanie?


W naszych stronach się tak mówi na komisiarzy, lombardziarzy etc. To powszechne określenie na które nikt nie kręci nosem.
Koledze ostatnio odmówili w banku kredytu i wiesz gdzie pan z banku mu poradził iść za pieniędzmi? Właśnie do ....
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
karmazyniello, hamuj. Co ma znaczyć to ostatnie zdanie?


Dżizas, dzerry - przecież ty z Wawy jesteś podobno? Nie znasz tego sformułowania? A że ja świeżutko po lekturze "Ziemi obiecanej" to tym bardziej się dziwię...
Nie dajcie się zwariować z tą poprawnością. "Onanizm sprzętowy" też może obrażać określone nacje.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Mertz napisał/a:
Dżizas, dzerry - przecież ty z Wawy jesteś podobno?
Tylko metrykalnie. Moja babcia była warszawianką od pokoleń i cjoć bardzo dobrze znam to sformułowanie, to nie od niej. To nie jest poprawność polityczna. To jest użycie narodowości w pejoratywnym kontekście, zresztą wszyscy dobrze wiemy o co chodzi. To jest forum publiczne i naprawde nie ma potrzeby używać wyrażeń, które mogą kogoś dotknąć, aby powiedzieć coś co można powiedzieć zupełnie inaczej.
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
dzerry napisał/a:
Mertz napisał/a:
Dżizas, dzerry - przecież ty z Wawy jesteś podobno?
Tylko metrykalnie. Moja babcia była warszawianką od pokoleń i cjoć bardzo dobrze znam to sformułowanie, to nie od niej. To nie jest poprawność polityczna. To jest użycie narodowości w pejoratywnym kontekście, zresztą wszyscy dobrze wiemy o co chodzi. To jest forum publiczne i naprawde nie ma potrzeby używać wyrażeń, które mogą kogoś dotknąć, aby powiedzieć coś co można powiedzieć zupełnie inaczej.


Popieram, z pozoru to duperele, ale to zawsze mała cegiełka w utrwalaniu negatywnych stereotypów

 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Poleciałem potocznym językiem, zdarza się, ale już poprawiłem.
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
karmazyniello napisał/a:
Poleciałem potocznym językiem, zdarza się, ale już poprawiłem.

...a napisałeś (bo już nie ma), że poszło do żyda? :mrgreen: Bawi mnie poprawność polityczna, taka na siłę. TAK, określenie 'POSZŁO DO ŻYDA' ma swoje korzenie historyczne. Co tam jest niepoprawnego? Przecież kiedyś Żydzi prowadzili tego typu firmy. Nie dajmy się zwariować. To nie to samo co walnęła Dykielowa - "pożydził".
Kurdę, jeszcze moment i słowo Żyd będzie zakazane. Ze strachu i politycznej poprawności.
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
l_uka napisał/a:
fotojoker, v1+10mm za 1399


Ja znalazłem za 1999. Dasz linka?

alekw napisał/a:
Popieram, z pozoru to duperele, ale to zawsze mała cegiełka w utrwalaniu negatywnych stereotypów


Dobra, niech będzie. Bardziej mnie zaskoczyła histeryczna - bądź co bądź - reakcja dzerry'ego. Znacie się jak łyse konie, a tutaj nagle, po jakimś nieopatrznie/nieświadomie/niespecjalnie/niepejoartywnie użytym sformułowaniu karcenie trochę jak gówniarza.
Ale... adwokatem karmazyniella nie jestem.

(Bić dzieci czy nie bić? ;) - http://www.youtube.com/watch?v=t0dAUd5Kw4Y )

[ Dodano: 2013-02-08, 22:19 ]
MacRayers napisał/a:
jeszcze moment i słowo Żyd będzie zakazane


:-B ...a w filmach o wikingach 20% obsady będzie zarezerwowanej dla czarnosk..., oupsss - dla Afroamerykanów ;]
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
Mertz, i to w przypiętym, wyróżnionym topiku! :-P
 
janek_wu  Dołączył: 26 Maj 2008
Trzeba się mieć na baczności by nie udawać greka, skąpić jak szkot, popełnić czeski błąd a w żadnym razie cyganić! Bo się to popamięta ruski miesiąc. ;-)
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
Mertz napisał/a:
Ja znalazłem za 1999. Dasz linka?

nie dam, bo za 1399 widziałem na żywo w kilku sklepach - w necie faktycznie mają za 1999. Wniosek prosty, wyjdź na miasto i poszukaj albo może zadzwoń do kilku salonów?
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
:-B janek_wu,

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach