sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
DA* 16-50/2.8 i 50-135/2.8
Pojawily sie w Foto-raju, ceny w miare w porownaniu do np. Niemiec ;-)
http://www.foto-raj.pl/in...anie=cena#tutaj
http://www.foto-raj.pl/in...anie=cena#tutaj
 

yourNIGHTMARE  Dołączył: 12 Maj 2007
Wlasnie nawiazujac do tych szkielek to wie ktos moze czy kupujac obiektywy w Niemczech dostane za nie zwrot podatku ??? Jade za 10 dni i bede wracal w listopadzie po pracy i musze kupic cos z zakresu 50-150/2.8 a jezeli beda zwracac podatek to moze sie bardzo oplacac bo jak narazie w Polsce cena to jeszcze tylko obiekt moich wzdychan :mrgreen: :mrgreen:
 
Gregorek  Dołączył: 18 Maj 2007
Ciekawe jak z dostępnością. :shock:
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Nie, od czasu jak jestesmy w UE, nie :-) Chyba, ze kupisz w Szwajcarii, ale tam VAT dosc maly i nie wiem czy sie oplaci.
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Pojawily sie w Foto-raju, ceny w miare w porownaniu do np. Niemiec


Wiem, że moim kardynalnym błędem jest rzadkie bywanie na tym forum i nie wczytywanie sie w każde pojawiające się słowo - ale czegoś nie rozumiem.
(prawie) Wszyscy czekają na te nowe szkła, które co chwila pojawiają i znikają z ofert w USA (to chyba jakiś główny wyznacznik). Równolegle pojawiają się dość nieciekawe testy szkieł Tokiny opartych chyba na tej samej formule optycznej (na optyczne.pl bodajże). I nagle oba szkła pojawiają w ofercie naszego FotoRaju... Nic nie rozumiem, chyba, że jakaś istotna informacja mnie ominęła.
Sylwek - wiesz coś więcej? Mają jakieś kłopoty z tymi modelami?
Na marginesie - byłem przed chwilą na stronie B&H Photo i tam mają w ofercie tylko 16-50.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Mertz, pojawiały się tylko wirtualnie. W tej chwili pojawiły się na świecie naprawdę po raz pierwszy. Np. w srs microsystems w UK 1.08. Realizują wcześniejsze zamówienia (przedpłaty) i może im coś zostanie. Tam też dostępny K10D Limited Grand Prix Package, a np. w Fotokoch.de już wyczerpany.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
emigrant napisał/a:
Tam też dostępny K10D Limited Grand Prix Package, a np. w Fotokoch.de już wyczerpany.
Za to u nas na Allegro z polską gwarancją od ręki.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
argawen, Muszę powiedzieć, że jestem zaskoczony. Przy obecnych polskich cenach, to tylko max 250,- zł drożej od zwykłego zestawu body+grip.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
emigrant napisał/a:
Muszę powiedzieć, że jestem zaskoczony
Też jestem mile zaskoczony.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach