ira  Dołączył: 10 Lip 2013
pierścienie pośrednie
Czy mogę w Polsce kupić pierścienie pośrednie do pentaxa z przeniesieniem przeslony, bo w sklepach internetowych znajduję tylko i wylącznie manualne. Kupilem obiektyw pentax a 50 1.7 i chcialbym pobawić się w makro.
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
Niekiedy do uchwycenia na znanym portalu aukcyjnym. Trzeba zaglądać.
 
ira  Dołączył: 10 Lip 2013
A w jakich cenach takie pierścienie pośrednie najczęściej się sprzedają - ile warto za nie dać - bo do innych systemów można kupić nowe za okolo 200 - 255 zl
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W tej chwili na allegro za 249 (kup teraz).
 
ira  Dołączył: 10 Lip 2013
Znalazłem tę ofertę (tylko 1) i pytam czy warto dać tyle - w jakich cenach wcześniej się sprzedawały
 
Grzechotnik  Dołączył: 27 Paź 2008
Sprzedawały się i za 400.
Zależy czy to porządna stara robota czy współczesny badziew z plastiku.
 
ira  Dołączył: 10 Lip 2013
A co sądzicie o pierścieniach firmy PAL...
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
ira napisał/a:
A co sądzicie o pierścieniach firmy PAL...
Jakiś link?
 

tobiasz  Dołączył: 03 Maj 2011
ira, Ja kupiłem metalowe z popychaczem za 125zł. Jeden z popychaczy jest lekko przyrdzewiały i nie chcą współpracować np. z pierścieniem odwrotnego mocowania (chyba ze wszystkim co nie ma popychacza?) ale mechanicznie są ok.
 
ira  Dołączył: 10 Lip 2013
Na "alledrogo" są wrzucone pierścienie pośrednie firmy PAL - kup teraz za 249 zł (chyba takie same jak na naszej giełdzie w forum) - czy są one ok i czy warto...

[ Dodano: 2013-10-11, 17:51 ]
Zakupiłem te pierścienie (wygrałem aukcje 99 zł)....
Mam pytanko jak mam ustawić aparat......
Ustawiam ostrzenie manual, tryb zdjęć AV, na przysłonie 1.7 zdjęcie się pojawia, natomiast wyższe przysłony zdjęcie czarne proszę o pomoc. Korzystam z pierścieni i mieszka na m42 i nie mam problemu

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach