Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Jeszcze jestem ciekawy, jaki dekielek będzie? Czy na osłonę, czy jakiś plastikowy badziew do środka (mam nadzieję, że nie) ?
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Cytat
Jeszcze jestem ciekawy, jaki dekielek będzie?
ładny ;-)

 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
O! Ładny! Na osłonę. Trochę płytki, ale na pewno będzie się dobrze trzymał. Nie ma wyjścia. ;-)

 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Na tym zdjęciu podoba mi sie jeszcze bardziej. Szkoda że trzeba tyle czekać na dostepność w sklepach. Jeszcze sie rozmyśle po drodze ;-)
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
Szkoda nielimitedowej średnicy filtra- 55 mm.
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
Świetnie wygląda! Na tym obrazku zdecydowanie lepiej od płaskich zdjęć z informacji prasowej
 

zlaskovik  Dołączył: 13 Maj 2008
... i ten pierścień zooma jak z takumara :-D - dla mnie bomba!
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Łeee! Szkoda, że nie ma wersji z zielonymi paskami. Kolorystycznie będzie się gryzł z pozostałymi LTD, które mam. Chyba nie kupię. :-P
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Dada, myślałeś że kupisz pozostałe ltd HD. Bo chyba lemat pojawił się nowy ;-)
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Jak wiesz na Grzybkach oglądałem te HD i muszę przyznać, że akurat ten czerwony pasek to nie za bardzo mi się podoba. Wg mnie z zielonym są ładniejsze. Nie wspomnę że do zielonego guzika bardziej pasują. :mrgreen:
Może kupię tego 20-40 i przemaluję na zielono. :roll:
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
Dada napisał/a:
Może kupię tego 20-40 i przemaluję na zielono. :roll:
W ostateczności można na czarno przemalować niezmywalnym mazakiem. ;-)
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Dada napisał/a:
muszę przyznać, że akurat ten czerwony pasek to nie za bardzo mi się podoba. Wg mnie z zielonym są ładniejsze.
Wg. mnie jest dokładnie odwrotnie - ta zieleń w obiektywach DA zawsze wyglądała dla mnie słabo... :-P
 
mdfan  Dołączył: 09 Lis 2008
Normalnie jakby dla mnie na zamówienie robili ten obiektyw ;-) Ale pewnie z powodów finansowych pozostanę przy zestawie DA21 + DA40.
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
Ostatnio jeden ze sklepów fotograficznych rzucił nowe DA 40 Ltd w cenie 1600 zł za nówkę, co jest moim zdaniem dość atrakcyjną ofertą ;)
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Dada napisał/a:
Szkoda, że nie ma wersji z zielonymi paskami. Kolorystycznie będzie się gryzł z pozostałymi LTD, które mam. Chyba nie kupię.
Wiesz, że to samo pomyślałem. Będziesz miał dylemat. ;-)
Dada napisał/a:
oglądałem te HD i muszę przyznać, że akurat ten czerwony pasek to nie za bardzo mi się podoba.
Podzielam Twoją opinię.
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Dada napisał/a:
Wg mnie z zielonym są ładniejsze. Nie wspomnę że do zielonego guzika bardziej pasują.
W K-3 przycisk Live View jest czerwony, wiec nowy limited będzie idealnie pasował :-D
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
jaad75 napisał/a:
ta zieleń w obiektywach DA zawsze wyglądała dla mnie słabo...
Zielony pasował do zielonych literek i zielonego guzika na korpusie.

wuzet napisał/a:
W K-3 przycisk Live View jest czerwony
No, tak. Czyli opcja, której nigdy nie używam. :-/
 
mdfan  Dołączył: 09 Lis 2008
x4rd napisał/a:
Ostatnio jeden ze sklepów fotograficznych rzucił nowe DA 40 Ltd w cenie 1600 zł za nówkę, co jest moim zdaniem dość atrakcyjną ofertą ;)

I pomyśleć, że swego czasu kupowałem go po 990 zł...
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
SMC teraz są w sporo niższych cenach. Jeśli komuś nie zależy na HD, to warto się przyjrzeć cenom.
 

janpa  Dołączył: 23 Lis 2009
Eee, chyba za Wielką Wodą, bo u nas po staremu :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach