mDziekan  Dołączył: 18 Lis 2008
espresso napisał/a:
x4rd napisał/a:
To różnica
http://www.optyczne.pl/77...oferty_B&H.html

Ależ zakończyli i dokładnie to napisałem :) Byłem wczoraj na stronie BH i napisałem co zobaczyłem: na stronie sklepu zniknęła cena, a pojawił się napis discontinued. Nieprawdy nie napisałem jak widzisz :p Ba, jestem szybszy niż Optyczni ;-)
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
Kurde bela, widać ze chłopaki czyszczą magazyny z towarów. Hm... Ciekawe co nam styczeń przyniesie ;) ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
x4rd napisał/a:
widać ze chłopaki czyszczą magazyny z towarów. Hm... Ciekawe co nam styczeń przyniesie ;) ;-)
Robą miejsce na wungiel.
 

mDziekan  Dołączył: 18 Lis 2008
Wojna będzie. Przed wojną też był.
 

x4rd  Dołączył: 07 Mar 2012
jorge.martinez napisał/a:
Robą miejsce na wungiel.


Oj na Wschodzie to by się przydał, może Ricoh Russia coś szykuje ;-)
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Wungiel jest oczywiście ważny, ale ważniejsze jest to, że ja kupiłem K - 5 IIs. A że przesiadłem się z K-r, to "wicie rozumicie" skok naprzód jest...
 

mDziekan  Dołączył: 18 Lis 2008
Gratulacje. Poka, poka... i powiedz, proszę powiedz, że żadnej mory nie ma, co bym i ja spokojniejszy był oczekując na swój ;-)
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
mDziekan napisał/a:
i powiedz, proszę powiedz, że żadnej mory nie ma, co bym i ja spokojniejszy był oczekując na swój ;-)
Mora jest, ale nie wiadomo gdzie bo nikt jej nie widział. :-P
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
mDziekan napisał/a:
Gratulacje. Poka, poka... i powiedz, proszę powiedz, że żadnej mory nie ma, co bym i ja spokojniejszy był oczekując na swój ;-)

Mam go dopiero od 10 dni, więc za dużo pstryków jeszcze nie zrobiłem. Mory jeszcze nie widziałem, choć fociłem kilka razy firanki. Mam inne spostrzeżenie: DA 35mm f 2,8 jest wyraźnie szybszy, zaś Tamron 70-200 nie "przyśpieszył".
 

mDziekan  Dołączył: 18 Lis 2008
A z drugiej strony mora atakuje nawet średni format. Popatrzcie sobie na ostatnie, szóste zdjęcie z Pentaxa 645d, masakra :shock: ...bo chyba dobrze rozpoznaję, że to to?
http://madmassa.fotoblogi...y-sredni-format
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Mora aż miło. Ale ja fotografując taką modelkę, nie myślałbym o morze, może...
 

mDziekan  Dołączył: 18 Lis 2008
Czyli zMora to facet. Bo na jej miejscu też bym się pojawił dokładnie tam, gdzie jest :lol:
Ale ciekawie, że puścił akurat to zdjęcie. No i widać, że nawet matryca średniego formatu święta nie jest.
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
myślę że na widoczność mory wpływa też sposób demozaikowania, trzeba by to sprawdzić np z RawTherapee
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
mDziekan napisał/a:
myślę że na widoczność mory wpływa też sposób demozaikowania

Myślę, że procedura przeskalowywania zdjęcia też może mieć tu coś do powiedzenia.
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Mam pytanko do tych którzy ostatnio nabywali K5II/s .
Czy po wyjęciu z pudełka akumulator był chociaż trochę naładowany ? Byłem wczoraj przejazdem w Fotostradzie . Proponowano mi sprzedaż K5IIs z wystawy .
Aparacik był dobrze ,,wypalcowany ,,. Data produkcji ładowarki i akumulatora 2012... Brak możliwości sprawdzenia z własnym obiektywem . Wg oświadczenia sprzedawcy akumulator jest fabrycznie nienaładowany 0,0 . Nr puszki 47.....
Czy to normalne ?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Tak
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Kot72 napisał/a:
Wg oświadczenia sprzedawcy akumulator jest fabrycznie nienaładowany

Ale na tyle naładowany, że da się uruchomić aparat w celu sprawdzenia.
Kot72 napisał/a:
Brak możliwości sprawdzenia z własnym obiektywem

Dziwne, tam gdzie kupowałem nie było problemu.
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
mój k5II na baterii z pudełka zrobił kilkadziesiąt zdjęć
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Ten co wczoraj oglądałem na baterii z pudełka nawet się nie uruchomił .
Sprzedawca oświadczył że sprawdzić aparat to sobie mogę jak zapłacę ( szefostwo go goni za naklepane klatki ) . Dziwne ostatnio rzeczy się dzieją ... Przyjeżdżam z kasiorą , wcześniej (2 godziny ) dzwonię że przyjadę po aparat . Na miejscu gość oferuje towar z wystawy . Zasyfiony i niedziałający ( którego i tak nie mogę sprawdzić ) . Moja noga więcej w tym sklepiku nie postanie .
 

eyelet  Dołączył: 17 Lut 2010
Czasem trzeba popracować jako sprzedawca w takim sklepie, by niektóre rzeczy zrozumieć... przepraszam za OT.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach