Na jakim etapie i w jakiej wysokości pobierać wpisowe Turnieju 2016?
1. Przed eliminacjami - 5 zł
40% Complete
9 (40%)
2. Przed eliminacjami - 10 zł
27% Complete
6 (27%)
3. Przed fazą grupową - 10 zl
31% Complete
7 (31%)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Turniejowe wpisowe - kiedy i ile?
Cześć,

pora rozpocząć przygotowania do Turnieju 2016.

W związku z poparciem mojego postulatu, aby wprowadzić niewielkie wpisowe, które pozwoli ufundować upominki dla wygranych, zwracam się do Was z ankietową prośbą: kiedy i ile?

Uważam, że warto by ta decyzja została podjęta przez społeczność, a nie autorytarnie przeze mnie, także od razu dziękuję za oddane głowy. Opcję widzę trzy, jak w ankiecie :-)
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Fenol napisał/a:
dziękuję za oddane głowy

No tak, swojej nie chcesz nadstawiać, niech polecą uczestników. ;-)

W kwestii pobierania opłat przed eliminacjami czy po nich, pojawia się pytanie, czy w ogóle będą konieczne. ;-) Ale jeśli tak, to myślę, że wszyscy chętni powinni symbolicznie się dorzucić.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
To ci literówka, oczywiście miało być głosy, głosy! :lol:

Co da samego wpisowego, to myślę (i nie tylko ja, bo zostałem w tym poparty), że to dobry pomysł jest - to tylko symboliczna kwota dla pojedynczej osoby, a pozwoli by ktoś, kto przejdzie przez cały Turniej i zajmie pierwsze miejsce, mógł dostać fajny upominek. No i mam nadzieję, że wizja nagrody będzie dla uczestników mobilizująca ;-)
 

lukarch  Dołączył: 03 Lis 2012
Trzeba by chyba przesunąć wątek w bardziej widoczne miejsce bo inaczej to słabo widzę to głosowanie.
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Fenol napisał/a:
To ci literówka, oczywiście miało być głosy, głosy! :lol:

To zupełnie jak w tym dowcipie:
miało być: podaj mi, proszę sól, a wyszło - spartoliłaś mi całe życie .... ;-)
 

pinkman  Dołączył: 31 Paź 2013
Przesuńcie proszę ten wątek. Ilość głosów jest bardzo mizerna :-/
Może dać też link na głównej?
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
No zawsze to już 9 głosów, jest szał :mrgreen: przynajmniej decyzja nie będzie tylko moja :mrgreen: ale fakt - miło by było, gdyby wypowiedziało się więcej osób, szczególnie zainteresowani udziałem w Turnieju, a wierzę, że takich osób będzie więcej niż 9 ;-)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Uuuuu Panie i Panowie, 13 głosów - trzeba przyznać, że wynik zwala z nóg ;-)
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
Nie tyle wynik, co kwoty. Z jednej strony kalkulacje, czy likwidować lokaty i sprzedać te zaoszczędzone 5 rubli i 40 kopiejek, z drugiej - kalkulacje na co wystarczy z ewentualnej wygranej.
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Już niewiele czasu zostało na podjęcie decyzji.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
No to koniec ankiety ;-) wygląda na to, że społeczność wybrała - wpisowe przed eliminacjami w zawrotnej kwocie 5 zł :mrgreen:
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
O mamo!
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Ja już szukam banku, który udzieli mi kredytu ;-)
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Nie wiem czy mój bank obsługuje przelewy w tak zawrotnych kwotach - umówię się z moim doradcą aby omówić to zagadnienie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach