kosafwc  Dołączył: 24 Lut 2007
Pierwsze zdjęcia
Co Wy na topic, w którym prezentowalibyśmy swoje pierwsze nieudolne czesto kroki w fotografii? :D Kazdy moglby dodacjakies swoje pierwsze zdjecie/a ku ogolnej uciesze i dyskusji przy mniej lub bardziej wirtualnym :-B ? :mrgreen:
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
jestem za.
Póki co mogę po wspominać.

Mój pierwszy raz był gdy miałem ok 8 lat. Ojciec dał mi zenita z heliosem 50 pokazał jak naświetlać gidz eustawić ostrośc i UWAGA robiłem zdjęcia na komunii kuzyna. Całą rolkę. Wyobrażacie to sobie :-P potem już było tylko lepiej. Muszę poszukać tej kliszy :)
 

kosafwc  Dołączył: 24 Lut 2007
łee,ale to wspomagane bylo xD :mrgreen: Ja zaraz przeszukam odmety dysku :D

Toja niesmialo [xD] zaczne:

Proszę bardzo k-1000 od wujka w lapki, przyslona? czas ekspozycji? neee, wiem tylko ze jak "chce konia zamrozic w biegu to wieksza cyferka na pokretle a jak konia rozmyc w biegu to mniejsza cyferka na pokretle, a kolko na obiektywie toco pstryka, to mniej lub wiecej swiatla, ale poki co nie dotykam :mrgreen: " no i mamy szaleńca w łazience


Nie oszedzilem tez ojca, tutaj swiezo po namalowaniu obrazu :D


Kwiatki to tez wdzieczny temat, bylem baaardzo zadowolony z tej soczystej czerwieni i podobno Pan w labie ne mial ztym nic wspolnego, chwala Fujifilm superia :evilsmile:


Szalenic z k1000nie oszedzil tez swojej kolezanki, pierwszepodejsciedo sesji ach coz za kuszaca, klasyczna poza :lol:


Potem dowiedzialemsię, że B na pokretle to nie skrot od "bardzo dobre zdjecie" i poznalem uroki nocnej fotografii :-D


A nakoniec, oczywiście, tego nie mogło zabraknąć, makro :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach