Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
powalos, prawdziwy diehard potrzebuje na dysku miejsca na 1 skan. Znajdziesz na pewno 8-)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Tylko mojej Minolty dual nie podłączę do W10, a kody do Vuescana zostały na blasze.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
To już tylko selekcja klatek pod lupą, przyklejenie do szyby i digitalizacja cyfranką. Diehard Level 2 :mrgreen:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jest nadzieja. Blaszak wrócił. Dane zostały zachowane. Teraz tylko instalacja najbardziej potrzebnych programów i mam nadzieję w poniedziałek zeskanować i podesłać wybrane. Szybciej nie dam rady.

[ Dodano: 2019-01-13, 22:30 ]
Minolta zainstalowana. Właśnie skanuję. Tym razem do JPG i dalsza obróbka w FastStone, bo LR jeszcze nie zainstalowany. Jutro podeślę.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Udało się i poszła fotka. :-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Palec pod budkę...

kojut
earl
bian


?
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
kojut napisał/a:
Niestety jestem tak zawiedziony tym filmem, że odechciewa mi się go używać. Ogólnie rzecz biorąc kiepscizna jakich mało. Jest to także ostatnie zdjęcie w tej edycji JA, właśnie ze względu na negatyw. Szkoda mojego czasu i nerwów by się z nim męczyć.

http://pentax.org.pl/view...1331941#1331941
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
bakulik, dzięki.

Ale co do negatywu, to się zgadzam. Słabizna. Chyba raz użyłem i się nie polubiliśmy.
 

earl  Dołączył: 20 Wrz 2009
jorge.martinez napisał/a:
Palec pod budkę...

kojut
earl
bian


?


Przeciągałem, bo liczyłem na to, że coś mnie oświeci z wyborem, ale nie oświeciło. Równie dobrze mogłem od razu rzucać monetą ;-) Wysłałem przed chwilą, załapie się jeszcze?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Witaj i baw się dobrze :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników. Największe dla tych, którzy dotrwali do końca. Mega dzięki dla Jorge, ze my się chciało i udało zrealizować kolejna edycję.

Takie zabawy, to wlasnie fotografia, a nie gadanie po próżnicy. Brawo organizator, brawo uczestnicy!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach