dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
dziekuje Alfx :)

dla Tych, co chca nieco wiecej ascezy, picasa tez jest :) bo od niej sie zaczelo:
www.skocz.pl/dagio86

zapraszam :)
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Alfx, nie mogę się zgodzić z twoim stwierdzeniem, ze galeria jest drugoplanowa. Moim zdaniem sposób pokazania zdjęcia jest prawie tak samo ważny jak samo zdjęcie. Oczywiście galeria nie zastąpi samego zdjęcia ale zla galeria potrafi zepsuć zdjęcie. Nawet źle dobrana ramka ma wpływ na nasz odbiór fotografii.
Dagio, pewnie się napracowałeś nad przygotowaniem swojej galerii ale musze powiedzieć, że wersję Picasa oglądało mi się dużo lepiej niż tę z Coppermine Photo Gallery. W Picasie poprostu widać zdjęcia. Dodam, ze to naprawde dobre fotki :-D
 

Alfx  Dołączył: 25 Sty 2007
kristofo napisał/a:
Alfx, nie mogę się zgodzić z twoim stwierdzeniem
... masz do tego pełne prawo. Moim zdaniem do prawidłowej ekspozycji zdjęć służą ściany. W internecie to już inna historia. O gustach się podobno nie dyskutuje. :-)

Pozdrawiam! :-)
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Alfx napisał/a:
się podobno nie dyskutuje.
w czym się całkowicie z Tobą zgadzam :-)

Pozdro :-)
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Witam

Postanowilem zrobic pierwszy eksperyment z panoramą, szczegolow nie podam od razu, ale ciekaw jestem opinii, czy takie cos w ogole da sie strawic? Fotka jest juz na obu galeriach, ale tu bezposrednie odniesienie do ImageShacka, coby niektorym zaoszczedzic cierpliwosci. Bede wdzieczny za wszelkie uwagi, pozdrawiam.

 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jeśli możesz, to dodaj do tematu tego wątku swój nick.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Chciałbym Szanownych Współtwórców oraz Okazyjnych Oglądaczy zaprosić do wglądu na moją stronę:

www.foto.dagio.cba.pl

Postanowiłem się przypomnieć, gdyż w ciągu minionych miesięcy przybyło sporo zdjęć, na temat których w tym wątku miło mi będzie krytykę usłyszeć. Proszę szczególnie o zwrócenie uwagi na zdjęcia NIEPODOBAJĄCE SIĘ, których na pewno sporo się znajdzie na stronie. Wszelkie uwagi co do nich śmiało można wypisywać tutaj, jednak tak, bym wiedział o które zdjęcie chodzi.

Dziękuję serdecznie :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach