Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Darmowy hosting www bez reklam ?
Chciałbym mieć własną stronę www ze zdjęciami.
Co możecie polecić darmowego , stabilnego i z w miarę dużą powierzchnią składowania.
Stronka będzie prymitywna więc jakiś dodatkowych opcji nie potrzebuję...
Prosty adres...
Kiedyś miałem na ovh ale darmowe zlikwidowali a szkoda.
 

Misztu  Dołączył: 19 Mar 2007
Oj, już bez przesady.
Przyzwoity hosting można znaleźć za mniej niż 100 zł rocznie (webd, linuxpl), a w promocjach jeszcze taniej.
Bez reklam, ze wsparciem i mniejszym ryzykiem zwinięcia się z dnia na dzień.

Tutaj masz ranking po wielkości udziału w rynku domen, co po części może przekładać się na ilość klientów (nawet tych zadowolonych): https://top100.wht.pl/
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Ten ranking jest mało obiektywny delikatnie rzecz ujmując. Jeśli właściciel portalu umieszcza swój biznes serwerowo-domenowy na pierwszym miejscu, a hołma na drugim, to rzetelność jest na poziomie "moje jest najlepsze, a najgorsza konkurencja tuż tuż. Jak się ludzie zrażą na dwójce, to szybki przyjdą do jedynki". Tak się robi pijar. Kupić tubę, zatrudnić krzykacza i rozgłaszać peany na swój temat.
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ja ostatnio zaprzestałem dodawania zdjęć na forach, w których uczestniczę, bo mi się skończył limit darmowych zdjęć trzymanych na flickrze. Szukam właśnie czegoś co flickra zastąpi. Może być darmowe lub rozsądnie odpłatne. Doradzicie coś? Obiecuję w podzięce wrzucać tutaj swoje zdjęcia od czasu do czasu. :evilsmile:
 

automaciek  Dołączył: 10 Lis 2010
Ja korzystam z NAS'a QNAPa, i oferowanej w zestawie domeny xxxxxxxx.myqnapcloud.com można z niego udostępniać pliki, foty i galerie.
 

Misztu  Dołączył: 19 Mar 2007
tref, możliwe, nie wnikałem w szczegóły. Lista jest długa, więc jest z czego wybierać. Jak przed każdym wydaniem kasy warto poszukać opinii.
Edit: wystarczyło przeczytać wstęp ;)
Cytat
Ranking TOP100 opiera się na ilości domen zgromadzonych na serwerach DNS firmy hostingowej tym samym pozwala oszacować liczbę klientów kont hostingowych


Czyli mamy zwyczajny ranking popularności, a nie jakości. Na pewno "ranking" w sam raz do poszukania odpowiedniej dla siebie oferty.


Marek, załóż drugie konto ;) Może jakiś chmurowy dysk?

automaciek, do tego trzeba mieć łącze z jakimś rozsądnym uploadem. No i NAS oraz dysk(i) ;)
 

kerad  Dołączył: 02 Sie 2006
Marek napisał/a:
Może być darmowe lub rozsądnie odpłatne. Doradzicie coś? Obiecuję w podzięce wrzucać tutaj swoje zdjęcia od czasu do czasu. :evilsmile:

A co z https://postimages.org
Mam tam konto i kilka zdjęć ale muszę przyznać, że nie korzystam z tego jakoś intensywnie bo częściej właśnie z flickr. Piszą, że to serwis bezpłatny, przeznaczony do publikowania zdjęć na forach (czyli jak znalazł) i chyba bez limitu zdjęć. Moje stare zdjęcia tam nadal są, nikt tego nie usuwa i nie chcą kasy.
Nie ma za co ;)
 
Blesso  Dołączył: 24 Wrz 2007
Zdjęcia Google ?
Darmo.
Całe katalogi można udostępniać.
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Blesso napisał/a:
Zdjęcia Google ?
Darmo.
Całe katalogi można udostępniać.

Próbowałem. raz się wyświetlają, innym razem nie. Jedni widzą, inni nie...

Misztu napisał/a:
Marek, załóż drugie konto ;)

To wbrew regulaminowi. :-P

kerad napisał/a:
A co z https://postimages.org
Mam tam konto i kilka zdjęć ale muszę przyznać, że nie korzystam z tego jakoś intensywnie bo częściej właśnie z flickr. Piszą, że to serwis bezpłatny, przeznaczony do publikowania zdjęć na forach (czyli jak znalazł) i chyba bez limitu zdjęć. Moje stare zdjęcia tam nadal są, nikt tego nie usuwa i nie chcą kasy.
Nie ma za co ;)

Hmmm, sprawdzę może. Dzięki!
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Blesso napisał/a:
Zdjęcia Google ?
Darmo.
Całe katalogi można udostępniać.


Jak wskazuje tutejsza praktyka idealne do pokazywania zakazów wjazdu.
 

mr.ra66it  Dołączył: 03 Wrz 2011
galex napisał/a:
Blesso napisał/a:
Zdjęcia Google ?
Darmo.
Całe katalogi można udostępniać.


Jak wskazuje tutejsza praktyka idealne do pokazywania zakazów wjazdu.


Składowanie i linkowanie z Google wymaga przestrzegania dwu zasad:
- jednorazowego ustawienia opcji publicznego udostępniania albumów i zawartych w nich zdjęć (potem każde wgrane do albumu domyślnie ma takie uprawnienia)
- kopiowania linków do zdjęć przy ich wyświetlaniu/przeglądaniu pojedynczo i bez zalogowania do Google (w bonusie tak pozyskany link jest krótszy)
Wtedy widać zdjęcia a nie zakazy wjazdu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach