wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
Lewitujący jogin przed Białym Domem
Cytat

Niecodzienny widok zaskoczył turystów i mieszkańców Waszyngtonu. Przed Białym Domem mężczyzna z uśmiechem na twarzy, bez żadnego wysiłku unosił się swobodnie nad ziemią.
To jednak nie czary, a wieloletni trening. Bohaterem widowiska okazał się pewien młody Holender Wouter Bijdebdijk, który tej sztuki uczył się od indyjskich joginów.

- Nie mogę powiedzieć, jak to robię, ale prawie wszystko zależy od treningu - mówi Bijdebdijk. - Może dzięki temu trochę ludzi zainteresuje się indyjskimi joginami - dodał.


Naprawdę lewitował czy trick?



http://www.tvn24.pl/26086...,wiadomosc.html

 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
Na prawdę lewitował. 3 lata ćwiczeń i pestka! Pozdrawiam.
 

Vi.The.Q  Dołączył: 20 Paź 2007
jeli mogę tylko mnie nie wyśmiejcie. Jak było widac on medytował raczej, wiem że większość z was nie wierzy w to mambo jumbo ale kiedyś na NG było o mnichach co potrafili podnieść temperature swojego ciała do 43 stopni, i nie nie posiadali gorączki. Fakt fizycy zarzucą że środek cięzkośći że cos obciążył że rampa, ale jednak są rzeczy które nie da się wyjaśnić wzorami
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
;-)
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
słyszałem taką teorię, że do czubka tego kija był przymocowany pręt na którym jogin siedział.
A sam kij przymocowany do ziemi w specjalny sposób. Ale jak było naprawdę nie wiadomo.
 

Polar  Dołączył: 12 Mar 2007
Dobrze ,że miał ten kij a raczej cośw rodzaju kotwicy bo inaczej gdzieś by poleciał :mrgreen:
ściema jakich mało
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
ale jutro może pojawić się taki jogin bez kija. Nie wiadomo.
 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
jogin bez kija to juz nie jogin. to kastrat

:mrgreen:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Kosciste udo ma facet:

 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
MvA napisał/a:
to kastrat

No co Ty, kij przecież zostaje.
 

olgierd  Dołączył: 06 Cze 2007
Przecież widać na zdjęciu, że naprawdę lewitował.
Jakbym lepiej umiał wycinać obrazki też bym sobie takie zrobił. Np. jak lewituję nad gmachem sejmu RP.
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
dziwne, że nikt mu tego kija nie wykopał spod tyłka. Tajemnica by się wyjaśniła. Albo wprost przeciwnie.
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Ja tak zawsze siedzę jak odkurzam swój pokój - wygodniej i nie trzeba łazić w kółko.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
swego czasu widziałem już kiedyś stare-podobne zdjęcie lewitującego jogina ... też miał kij :shock: :roll:
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
A Azja Tuchajbejowicz to miał pal nawet :mrgreen:
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
Marek napisał/a:
pal
Sztywny Pal Azji.
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Tylko Azję nieco on uwierał :mrgreen:
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
jak będzie na występach w Polsce to ja kopnę w tego kija a wy zrobicie zdjęcie.
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
do tego przydały by się szybkie zdjęcia seryjne...np jak tutaj http://pl.youtube.com/watch?v=m8h2AMllP0Y :D
 

michal5150  Dołączył: 17 Sie 2007
Lewituje pewnie na takiej zasadzie jak widelce w mojej kuchni :-D





Jeszcze trochę i nauczę kasetkę lewitować :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach